Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-08-2020, 21:53   #1
dawide3k
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-08-2020
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 1
Angry po wymianie rozrządu auto paliło 1 dzień później na drugi dzień nie mogłem go odpali

Witam!
Otóż mam problem z Fordem Mondeo MK4 po wymianie rozrządu auto paliło 1 dzień później na drugi dzień nie mogłem go odpalić wyskoczył błąd z czujnikiem walka rozrządu więc wymienilem i zajrzałem jeszcze raz do rozrządu było ustawiane na znaki, sprawdziłem i jest okej nic się nie przestawiło. Wszystko zostało ponownie poskładane chce go odpalić a tu kolejny błąd P0335 Obwód czujnika A pozycji wału korbowego. Sygnał nie prawidłowy. Bieżący albo w Toku. Dostałem od kolegi który pracuje na auto kasacji drugi czujnik ale podczas palenia dalej on wyskakuje. Sprawdziłem układ paliwowy jest okej pompa ma odpowiednie ciśnienie, i duże ciśnienie również idzie na wtryski tylko teraz zagwostka skoro one są elektryczne to moze ten czujnik je otwierać/zamykać? I czy problemem może być również pierścień magnetyczny na wale bo jest trochę pocharatany. Na co byście stawiali? Od plaka normalnie pali ale jak przestanę podawać silnik odrazu gasnie. Poniżej dorzucam zdjęcia. Pozdrawiam,
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg FB_IMG_1596743305183.jpg (99.8 KB, 44 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg FB_IMG_1596743299170.jpg (88.8 KB, 41 wyświetleń)

dawide3k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk4 , nie odpala , tdci


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.