Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-05-2017, 09:46   #6421
Bobini
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-02-2015
Model: Mondeo mk5
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 20
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał dobo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeszczenie, czy bardziej takie "cykanie"?
Ooooo paaaaanie! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dla mnie to trzeszczy dla kogoś cyka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A poważnie mówiąc to u mnie zależy chyba od temperatury. Im cieplej tym bardziej cyka a zimą trzeszczało. Jest to na tyle delikatny dźwięk, że pasażerowie tego mogą nie słyszeć ale mnie to przeszkadza bo wydobywa się z miejsca prawie na wysokości ucha.

Bobini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2017, 12:27   #6422
_fenix_
ford::average
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 01-04-2017
Model: Ford MONDEO MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Czy jeśli w nowym aucie pojawi się jakaś wada ukryta czy jest możliwość zwrócenia się do forda aby wymienić auto na nowe bez wady nie chce aby wymieniali mi w aucie część instalacji elektrycznej bo podobno jest coś z nią nie tak i mam problem z lusterkiem bocznym pasażera jestem już 4 raz w serwisie w tej sprawie. Zaczyna mnie to irytować specjalnie przyjechałem do nich z zamkniętym lusterkiem i niech ktoś sobie spróbuje mondeo kombi przejechać przez miasto z zamkniętym lusterkiem pasażer a wrażenia z jazdy będą na pewno.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
_fenix_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2017, 13:43   #6423
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Możliwość zwrócenia się jest zawsze. Ale dealer (nie Ford!!!) zrobi wszystko, żeby Ci tego auta nie wymienić. Co zostaje? Pisma i sąd...
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2017, 16:11   #6424
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Bobini Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ooooo paaaaanie! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dla mnie to trzeszczy dla kogoś cyka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A poważnie mówiąc to u mnie zależy chyba od temperatury. Im cieplej tym bardziej cyka a zimą trzeszczało. Jest to na tyle delikatny dźwięk, że pasażerowie tego mogą nie słyszeć ale mnie to przeszkadza bo wydobywa się z miejsca prawie na wysokości ucha.
No mam to samo, tylko takie bardziej cykanie. Też zależy od temperatury, nie musi być asfalt dziurawy, wystarczy że się samochód przechyli. I tak jak z tym byłem ostatnio w ASO to oczywiście nie słyszeli. Jest to denerwujące, szczególnie w długich trasach, gdzie przez 5 godzin parę razy na minute Ci coś cyka nad uchem. We wtorek jestem na przeglądzie to ich przycisnę żeby to chociaż zdjęli i złożyli.
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2017, 22:35   #6425
klippe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-07-2010
Model: Mondeo Mk V
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał _fenix_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jeśli w nowym aucie pojawi się jakaś wada ukryta czy jest możliwość zwrócenia się do forda aby wymienić auto na nowe bez wady
Polecam pogooglać za tematami mercedesa niejakiego pana Stanowskiego czy Talismana bodajże pana Marka.

Wyjasnie, ze temu pierwszemu wymieniono nieustannie psujacego sie mercedesa po dlugich bojach i chyba tylko dzieki naglosnieniu tematu w mediach - Stanowski to dziennikarz sportowy. Drugi przypadek podobny - auto wymienione czy zwrocone po zrobieniu afery w internetowej motosferze.

Pisze o tym bo obstawiam, ze temat wymiany auta z powodu problemu z lusterkiem bedzie nie do przejscia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sensowniej chyba walczyć o skuteczną naprawę.
klippe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2017, 22:45   #6426
_fenix_
ford::average
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 01-04-2017
Model: Ford MONDEO MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Naprawa nie jest problemem, ale jak będą grzebać w związkach kabli to już nie jest fajnie, narazie b2dzie wymiana modułu lusterka jakiś sterownik mają zamówić i mam podjechać następnym ruchem będzie wymiana UPC czy jakoś tak potem nie mam pojęcia pewnie beda chcieli wykrywać wiazke kabli na co ja się nie godze , bo jak chciałem doposazyc auto w ACC to od forda dostałem info że nie da się bo to jest niezgodne z bezpieczeństwem taka ingerencja w instalację i musi być to w procesie produkcji zrobione, więc wymiana wiązki moim zdaniem też jest niezgodna z procedurą bezpieczeństwa bo nie będzie składana w procesie produkcji tylko auto zaczyna być naliczone i niewiadomo co po takiej wymianie wyskoczy następnym razem !

Do tego w aucie za ponad 120tys żeby szyby nie zamykali się jak zamykam auto to jakiś śmiech na sali normalnie w aucie sprzed 12laty 1/3 prawie ceny szyby się zamykamy jak zapomniałem je zamknąć. Zaczynam wątpić w mój wybór i chyba z autem trzeba się pożegnać.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
_fenix_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2017, 23:29   #6427
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Talisman to inna sprawa, auto było w leasingu i całość trochę nieudolnie rozwiązana. Ale generalnie, jak @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] pisał wcześniej, nie będzie łatwo więc musisz udać się do specjalisty w tych kwestiach, może na początek Rzecznik Praw Konsumentów.
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2017, 07:21   #6428
Grabarzek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-02-2011
Skąd: PCT
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2016
Postów: 30
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Ja mam zamiar zrobić to samo. Pomimo dwukrotnej naprawy, co jakiś czas spod maski zaczyna wydobywać się kupa dymu, również kabina się tym gryzącym dymem wypelnia. Chce wymienić auto bo każda nim stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Grabarzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2017, 07:38   #6429
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

W tym przypadku jest większa szansa na sukces.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2017, 11:19   #6430
taajniak
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-04-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 EB 260 KM / 415 nm by heko
Rocznik: 2015
Postów: 197
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Grabarzek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam zamiar zrobić to samo. Pomimo dwukrotnej naprawy, co jakiś czas spod maski zaczyna wydobywać się kupa dymu, również kabina się tym gryzącym dymem wypelnia. Chce wymienić auto bo każda nim stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Dym w kabinie ? Ja bym robił awanturę i to tak na maksa.
Oddaj jeszcze raz auto na serwis, to będziesz miał trzykrotną naprawę i zaznacz że jak nie naprawią skutecznie i nie wytłumaczą co się w aucie działo, to żądasz wymiany samochodu, bo się obawiasz o zdrowie i życie swoje i swojej rodziny.

Tak czy owak, pisemnie to będziesz musiał załatwić z jakimś prawnikiem, bo raczej importer tak ochoczo straty na klatę nie weźmie.
taajniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.