Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-04-2020, 21:18   #21
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał dominikk1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...niewiele wniosła.
Jeszcze raz - przeczytał Kolega ten temat?
Wyraźnie w nim jest napisane, że boczne światła pozycyjne w przedniej lampie są legalne i pomocne (dla innych użytkowników drogi).
Nie jest napisane - jak się siedzi w środku auta, to ich nie widać. Ale to powinno się dać wymyślić samemu bez zasięgania opinii forum.
Żółte fragmenty lampy "znikną" dopiero po wymianie na "chińszczyznę". Co więc "niewiele wnosiło"?


Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 03-04-2020 o 21:43
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 21:40   #22
dominikk1990
ford::beginner
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 17-07-2017
Skąd: Przemyśl
Model: Ford Fusion
Silnik: 2.0Ecoboost 240KM
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze raz - przeczytał Kolega ten temat?
Wyraźnie w nim jest napisane, że boczne światła pozycyjne w przedniej lampie są legalne i pomocne (dla innych użytkowników drogi).
Nie jest napisane - jak się siedzi w środku auta, to ich nie widać. Ale to powinno się dać wymyślić samemu bez zasięgania opinii forum.
Żółte fragmenty lampy "znikną" dopiero po wymianie na "chińszczyznę". Co więc "niewiele wnosiło"?
Teraz to Ty na poważnie kolego tedi_k?
No mam kolego wrażenie że brakuje ci czytania ze zrozumieniem, odrobiny domysłu, być może to późna godzina, przemęczenie, ale kolega leszcz normalnie kojarzy fakty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi mi o diody a nie o kawałek pomarańczowego plastiku w lampie(raczej nikt nie miał na myśli żeby pozbyć się kawałka plastiku, oprócz ciebie), skoro świecić nie muszą, to nie chcę aby świeciły. Ale już to załatwiłem, dla potrzebujących służę pomocąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym jedynym który podjął temat lamp poliftowych był "kosmacz", niestety nie uzyskał satysfakcjonującej odpowiedzi.

Ostatnio edytowane przez dominikk1990 ; 03-04-2020 o 21:43
dominikk1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 21:44   #23
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał dominikk1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz to Ty na poważnie kolego tedi_k?
...
Nie sądzę bym miał "brzydszy" pojazd od Kolegi. Raczej wiem o czym piszę. No i mam jasny i od dawna znany stosunek do "wiejskiego tuningu".
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (96.2 KB, 87 wyświetleń)
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 21:49   #24
dominikk1990
ford::beginner
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 17-07-2017
Skąd: Przemyśl
Model: Ford Fusion
Silnik: 2.0Ecoboost 240KM
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie sądzę bym miał "brzydszy" pojazd od Kolegi. Raczej wiem o czym piszę. No i mam jasny i od dawna znany stosunek do "wiejskiego tuningu".
Co ty bierzesz kolego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dezynfekcja podczas epidemii od środka nie działa.
Uroda rzecz gustu, ponadto nie traktował bym wyłączenia 3 diód jako "wiejskiego tuningu" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dominikk1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 21:53   #25
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał dominikk1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... ponadto nie traktował bym wyłączenia 3 diód jako "wiejskiego tuningu" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega nie musi ta tego traktować Nie oznacza to wcale, że to nie jest "wiejski tuning". Kwestia stosownej definicji.
Na razie co do "brania" to trzeba by jakiś szybki test u innych przeprowadzić... "Branie" zwykle zaciemnia umysł i wyłącza przyjmowanie rzeczowych argumentów...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 21:56   #26
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

też mi problem . Nie chce mieć diodek to nie będzie miał . Chce to nie wywali .
O co dyskusja tak namiętna ? o 6 diodek ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 22:01   #27
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
O co dyskusja tak namiętna ?...
Nudy kolego Tomku, nudy... Nic ciekawego się nie dzieje, Focusy "uwalone" dziś FoCCCusem "odratowane", to trzeba się nico poprzekomarzać z autorami "dziwnych" pomysłów...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 22:03   #28
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie oznacza to wcale, że to nie jest "wiejski tuning"
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
też mi problem
Czy świecą, czy nie to i tak macie obaj badziewne żółte różki w lampach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 22:05   #29
dominikk1990
ford::beginner
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 17-07-2017
Skąd: Przemyśl
Model: Ford Fusion
Silnik: 2.0Ecoboost 240KM
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Tomku czy ty masz usunięte u siebie diody?
dominikk1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2020, 22:05   #30
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Jak wyłączyć obrysówki przednie ?

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....i tak macie obaj badziewne żółte różki w lampach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja stoję na stanowisku: "ładne są, AMERYKAŃSKIE!"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I tego się będę trzymał.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.