Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2020, 14:52   #2111
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

U ciebie może być podłączona ta wtyczka 2 pin jeśli w czerwony jest pusty w orginalnej wtyczce jeśli masz ACC w oryginale to tylko przetnij czerwony.
Co do key2 to narazie wielką niewiadomą widzę że wychodzi z dodatkowej wtyczki odetnij wtyczkę lub ewentualnie zdejmij trochę izolacji z kabelka , zdejmij trochę izolacji z kabelka CAN RX I połącz je

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2020, 15:12   #2112
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Szukaj w ustawieniach air-conditioning normal/Swap gdzieś w ustawieniach Canbus


Edit:
1. Nie wiem w ogole jak wejsc w ustawienia canbusa. Jedynie w ustawieniach moge wejsc w Ogolne i tutaj moge zmienic Swap left and right of AC, ale zmieniam i to nie dziala.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. Da sie jakos zaktualizowac Canbus, zeby pokazywal cos innego zamiast tych paneli od radia czy cd? Bo teraz mam np na radiu Spotify i wiadomo, ze tego nie pokazuje. Tylko pokazuje, ze gra radio. Jakbym chcial przelaczyc piosenke, to z kierownicy nie dziala, bo przelacza radio. Moze da sie tak zaktualizowac, zeby ciagle zamiast radia pokazywal np predkosc czy spalanie czy cokolwiek innego, zeby nie wracal do radia np.

3. Jak wymusic na radiu odtwarzanie wideo? Teraz wlaczam wideo i tylko wyswietla sie komunikat, ze w trakcie jazdy wideo nie moze byc odtworzone, nawet na postoju z wylaczonym silnikiem. Jak to obejsc.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ostatnio edytowane przez Dersky ; 25-01-2020 o 18:39
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2020, 19:13   #2113
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Każde zmiany powinny być po restarcie urządzenia
Co do video też są w ustawieniach
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2020, 19:53   #2114
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Video ogarniete. Z tym klimatronikiem sie jeszcze mecze. Zmienialem i nic. A driver seat tez moze miec jakies znaczenie? W przypadku gdyby nic nie zadzialalo, to jest opcja wylaczenia tego ekranu od klimatyzacji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2020, 23:07   #2115
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Radio 2 Din Android

Edit:

Wybaczcie te wszystkie pytania, ale to pierwsze radio tego typu i latwiej jak ktos pomoze, moze jak wszystko ogarne, tez innym pomogeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam maly problem z Wifi. Gdy mam juz zapamietane sieci, bo np laczylem sie z domowym Wifi czy przez telefon. Przy probie ponownego polaczenie, nie moge sie polaczyc. Znajduje siec, niby sie laczy, ale i tak na koniec nie ma polaczenia i tylko wyswietla sie, ze siec zapisana i tak zostaje. Probowalem zapominac sieci i laczyc sie jeszcze raz, ale caly czas jest to samo..

Jakies pomysly?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Dersky ; 26-01-2020 o 13:12
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2020, 20:29   #2116
radiino
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 12-01-2020
Skąd: Inowrocław
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 4
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

cześć ludziska. Czy ktoś miał tali problem?
Otóż po wymianie radyjka z fabrycznego na alliexpresowe z androidem nie działa mikrofon.Radio działa bez zastrzeżeń, gps ok, łaczy sie przez bluetooth z telefonem. Na poprzednim radiu system głośno mówiący działał bez zatrzeżeń, w obecnym jest podobno wbudowany mikrofon ale nie ma żadnej reakcji. W wyszukiwarce głosowej w nawigacji WAZE jest komunikat "rozpoznawanie głosu nie dostępne" I teraz pytanie, czy wystarczy poprzepinać jakieś piny we wtyczce, żeby działał na samochodowym mikrofonie? czy też może mikrofon w radiu jest uszkodzony?

Dodam jeszcze, że słuchawka na Converse mruga i nie mogę w nią wejsc


Akrualizacja:
Link do radyjka #Aliexpress 343,50 zł 28%OFF | Android 9.0 samochodowy odtwarzacz multimedialny Autoradi 2 Din 7 ''Radio samochodowe nawigacja GPS dla Ford Focus 2 S Max Mondeo Galaxy c-max 2G RAM
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

W komentarzu na aukcji ktoś napisal, że w kostce ISO jest namieszane, myślę że właśnie tu trzeba szukać przyczyny niedziałającego mikrofonu. Co o tym sądzicie? Może ktoś wie jak odpowiednio poprzepinać piny?

Ostatnio edytowane przez radiino ; 28-01-2020 o 14:03
radiino jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2020, 21:22   #2117
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja niedawno kupiłem Bosion i mikrofon zadziałał od razu, nic nie musiałem ustawiać itp.

Po małych przygodach wszystko działa, ale 3 razy radio się zresetowało i muszę od nowa zapamiętywać stacje FM, ustawienia EQ i wyłaczyć buzzer pokrętła głośności. Czekam na jakąś konkretną podpowiedź od maj frienda, co on na to, bo póki co to standardowa gadka - czy ustawiłem canbusa na mondeo 2011...
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2020, 21:26   #2118
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał GTS23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja niedawno kupiłem Bosion i mikrofon zadziałał od razu, nic nie musiałem ustawiać itp.



Po małych przygodach wszystko działa, ale 3 razy radio się zresetowało i muszę od nowa zapamiętywać stacje FM, ustawienia EQ i wyłaczyć buzzer pokrętła głośności. Czekam na jakąś konkretną podpowiedź od maj frienda, co on na to, bo póki co to standardowa gadka - czy ustawiłem canbusa na mondeo 2011...


Masz jakas opcje, zeby wejsc w ustawienia canbusa, zeby podmienic auto na Bosionie? Ja nigdzie nie moge znalezc


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2020, 21:30   #2119
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

To raczej uniwersalna sprawa, chodzi o androida:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2020, 21:34   #2120
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

No wlasnie nie wiem. Byc moze, ale nikt mi nie byl w stanoe pomoc, a znalazlem jedynie na yt jakies turoriale, ze wchodzi sie przez ustawienia fabryczne i kod 126. Ale u mnie to nie dzialalo. DziekiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.