Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-02-2022, 11:51   #251
osa1975_30
ford::average
 
Avatar osa1975_30
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 09-05-2014
Skąd: Łódź
Model: Focus Titanum
Silnik: 1600
Rocznik: 2009
Postów: 66
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cześć. Muszę jeszcze trochę pokombinować i nie wiem z jakim skutkiem. Na ten moment niestety nie zadziałało. Chińczyk zewnętrzny sygnał na mikrofon podaje po wyjściu jack 3.5. Kupiłem kabel jack vs jack. Jeden uciąłem i zalutowałem piny gołe, ponieważ nigdzie końcówek nie można dostać. Podłączyłem i dupa. Muszę jeszcze zobaczyć czy pod dobre piny jest podłączony kabel właśnie z tego wejścia żeńskiego jack. Gdzieś tam wyczytałem, że różnie to bywa. Jeśli chodzi o usb to czekam na przesyłkę i zobaczę czy to ruszy. Na szczęście koszty tych dodatkowych rzeczy to grosze

osa1975_30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2022, 12:27   #252
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,487
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał osa1975_30 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzieś tam wyczytałem, że różnie to bywa.
Bardziej interesuje mnie gdzie znalazłeś że się da.

Moje niemałe doświadczenie wskazuje że do oryginalnych zestawów BT nie pasuje nic poza mikrofonami z zestawów fabrycznych. Znam kilka niefordowskich zamienników, ale ma to swoje konsekwencje.

Chińskie radia z kolei z powodzeniem przyjmują mikrofony PCtowe, więc wnioski nasuwają się same. Byłeś skazany na porażkę.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2022, 16:06   #253
osa1975_30
ford::average
 
Avatar osa1975_30
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 09-05-2014
Skąd: Łódź
Model: Focus Titanum
Silnik: 1600
Rocznik: 2009
Postów: 66
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Dzięki za info. Nieraz potrzebny jest kubeł zimnej wody, zeby ochłonąć. Wcześniej miałem travelpilota fx z BT i myślałem, że wystarczy do tego oryginalnego mikrofonu podłączyć kable, które prześlą sygnał do chińczyka i pozamiatane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeśli dobrze pamiętam czytałem chyba w elektrodzie żeby podłączyć ten zestaw do oryginalnego mikrofonu be te wszystkie inne do o kant tyłka potłuc. Czyli rozumiem, że nawet jak dobrze będzie podłączona instalacja z chinola do mikro z focusa to i tak nie zadziała
osa1975_30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2022, 22:24   #254
ffmk25soon
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-09-2020
Model: fiesta
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

A testowałeś w ogóle ten mikrofon w radiu? Jest aż taka tragedia, że trzeba kombinować? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ffmk25soon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2022, 05:21   #255
osa1975_30
ford::average
 
Avatar osa1975_30
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 09-05-2014
Skąd: Łódź
Model: Focus Titanum
Silnik: 1600
Rocznik: 2009
Postów: 66
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

testowałem może i tragedii nie ma ale jednak w porównaniu z oryginałem jest różnica
osa1975_30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2022, 06:39   #256
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,487
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał osa1975_30 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tragedii nie ma
..jak ktoś akceptuje pogłos jak z metalowego kubła, albo jak z zaświatów. Zwykle tak to jest odbierane.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2022, 14:30   #257
sebikolo
ford::beginner
 
Imię: sebi
Zarejestrowany: 27-04-2016
Skąd: łódź
Model: mondeo mk 4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 23
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Na Convers+ w MK4 mam wizualizację czujników parkowania. Po zmianie na radio z androidem funkcja ta działać nie będzię?
sebikolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2022, 16:46   #258
osa1975_30
ford::average
 
Avatar osa1975_30
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 09-05-2014
Skąd: Łódź
Model: Focus Titanum
Silnik: 1600
Rocznik: 2009
Postów: 66
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Pisalem z jednym sprzedawca modułu canbus z allegro i powiedzial, ze jesli ta funkcja byla w danym modelu forda to bedzie wizualizacja. U mnie np. Jak wiadomo w travelpulot fx nie bylo wizualizacji klimatronika teraz jest. Na ten moment kamery cofania nie mam ale po wlaczeniu wstecznego wygasza sie ekran i miedzyinnymi jest pokazane auto gdzie rowniez powinno pokazać sie wizualizacja czujnikow. Nie wiem jak to jest ale podobno dużo zależy od roszaju modułu canbus jaki sie posiada

Bump: Mam maly problem z radiem ktory kupilem. Potencjometr do podglaszania i sciszania radia tylko podglasza. W momencie kiedy krece potencjometrem w lewo aby sciszyc rowniez sie podglasza. Wyslalem filmik chinczykowi bo o niego prosil. Sprzedawca wydaje sie zainteresowany problemami jesli sie takowe ma. Zobaczymy z jakim skutkiem
osa1975_30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2022, 19:30   #259
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał osa1975_30 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć. Muszę jeszcze trochę pokombinować i nie wiem z jakim skutkiem. Na ten moment niestety nie zadziałało. Chińczyk zewnętrzny sygnał na mikrofon podaje po wyjściu jack 3.5. Kupiłem kabel jack vs jack. Jeden uciąłem i zalutowałem piny gołe, ponieważ nigdzie końcówek nie można dostać. Podłączyłem i dupa
Sprawdź w kablach czy nie masz w nich cienkiego sygnałowego z napisem MIC
Bez tego nie będzie działać mikrofon podpięty po przez Jack. Nie wiem jak w twoim radiu jest.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2022, 19:32   #260
osa1975_30
ford::average
 
Avatar osa1975_30
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 09-05-2014
Skąd: Łódź
Model: Focus Titanum
Silnik: 1600
Rocznik: 2009
Postów: 66
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdź w kablach czy nie masz w nich cienkiego sygnałowego z napisem MIC
Bez tego nie będzie działać mikrofon podpięty po przez Jack. Nie wiem jak w twoim radiu jest.
ok dzięki za podpowiedź
osa1975_30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.