Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-05-2016, 15:54   #21
paxtonix
ford::beginner
 
Avatar paxtonix
 
Imię: Oluś
Zarejestrowany: 12-11-2012
Skąd: Opole PL
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 46
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie widze zwiazku miedzy chipem a mozliwoscia utraty prawa jazdy. jak ktos ma niepoukladane pod sufitem to straci prawko jezdzac 35-konnym maluchem. Przeciez chip nie zmusza do szybszej jazdy czy lamania innych przepisow. A za bardziej elastyczny silnik sie mandatow nie dostaje.
Cytat:
Napisał klajgus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie chciałem coś w podobie co MaXyM napisać, ja mam 100KM więcej niż ty w tym mocniejszym programie, i jakoś nie mam problemów z Policją i fotoradarami, a moc lepiej mieć zawsze pod pedałem, bo rożne "dziwne" sytuacje się na drogach zdarzając.

Interesuje mnie odpowiedz na temat programatora , a nie zadawanie pytań które odbiegają od tematu przewodniego.

Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..... wystarczy na tempomacie ustawić ograniczenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mk4 tempomat nie jest wyposażony w limiter. Przynajmniej w tym produkowanym do 2010.


------------------

panowie temat jest prosty jak drut. jeżeli wiecie jakim programatorem jestem w stanie wyciągnąć i wgrać mapę do ECU to po prostu nie róbcie z tego nie wiadomo jak wielkiej tajemnicy i wyznajcie grzechy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jeżeli stoi za tym jakaś inna przeszkoda, to odpowiedz też jest prosta - Pałuj się paxtonix -0 nic ci nie powiemy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wtedy przynajmniej będę wiedział że na forumowych kolegów nie ma co liczyć i nie będę tracił tutaj czasu.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapomniałem dodać ze na co dzień jeżdżę 16 litrową V8 o mocy 800 koni i twoje 100 koni więcej robi na mnie malutkie wrażenie kolego @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
To na pytania @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] możecie odpowiedzieć sobie sami.


Ostatnio edytowane przez paxtonix ; 30-05-2016 o 16:06
paxtonix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2016, 19:41   #22
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

Cytat:
Napisał paxtonix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapomniałem dodać ze na co dzień jeżdżę 16 litrową V8 o mocy 800 koni
czyli juz nie masz prawa jazdy? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Interesuje mnie odpowiedz na temat programatora , a nie zadawanie pytań które odbiegają od tematu przewodniego.
Sprawa jest prosta. Czasami pytajacy nie wie o co pyta ew co naprawde chce osiagnac. Stad pytania pomocnicze. Gorzej jak pytajacy nie jest w stanie na takie pytania racjonalnie odpowiedziec. Choc moze wtedy nie tyle gorzej co "nie bylo tematu".
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020

Ostatnio edytowane przez MaXyM ; 30-05-2016 o 19:45
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2016, 20:18   #23
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

heh, jak ja lubię takie tematy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niektórzy myślą że do danego silnika jest jedna mapa, którą można wgrywać do każdego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...bezużyteczny slawe...w ogóle wiesz o czym gadasz?
jeśli masz mape zrobioną na podstawie swojego SW, możesz ją wgrywać oczywiście bez problemu do swojego auta
mpps nie ogarnia
galletto 1260 także nie
najtańszy będzie galletto v54, nie powinien wywalić sterownika
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2016, 18:24   #24
paxtonix
ford::beginner
 
Avatar paxtonix
 
Imię: Oluś
Zarejestrowany: 12-11-2012
Skąd: Opole PL
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 46
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawa jest prosta. Czasami pytajacy nie wie o co pyta ew co naprawde chce osiagnac. Stad pytania pomocnicze.
Mam i do końca życie się to nie zmieni :Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do pytań ,jak będę chciał zapytać o odcień szarości koloru szarego to zapytam dokładnie o to. Nie jestem idiotą , pytam o programator to chciałbym uzyskać pytania na temat programatora - dokładnie opisałem w pierwszym temacie swoje zamierzenia i oczekiwania.

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mpps nie ogarnia
galletto 1260 także nie
najtańszy będzie galletto v54, nie powinien wywalić sterownika
Dzięki @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - ale znalazłem już odpowiedzi na innym forum
i owszem MPPS v13 nie da rady ale MPPS V16 ogarnia sterownik SID206

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
a tu coś do lektury jeżeli chcecie wertować temat głębiej. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
paxtonix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2016, 18:26   #25
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

Wszelkie zapytania o pirackie sprzęty powinno być z miejsca banowane...haloo...gdzie są moderatorzy...
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2016, 18:30   #26
paxtonix
ford::beginner
 
Avatar paxtonix
 
Imię: Oluś
Zarejestrowany: 12-11-2012
Skąd: Opole PL
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 46
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

BTW @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - Tak wiem o czym gadam bo inaczej bym nie gadał. - mapę mam robioną pod swoje auto i nie mam zamiaru go wgrywać do innych MD4.

zapis slave to mapa do ECU którą da się wgrać za pomocą programatora Slave - tylko jeden raz. i odtworzyć go się wiecej nie da. Ale tobie tego chyba tłumaczyć nie muszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszelkie zapytania o pirackie sprzęty powinno być z miejsca banowane...haloo...gdzie są moderatorzy...
no tak musi być ochrona interesu przecież. @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - wytocz jeszcze wojnę ruskim o UCDS - z którego korzystają koledzy z forum.

Ostatnio edytowane przez paxtonix ; 31-05-2016 o 18:33
paxtonix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2019, 17:12   #27
Dev
ford::amateur
 
Imię: Mike
Zarejestrowany: 16-12-2019
Skąd: Manchester
Model: Mondeo
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Programator OBD na budżecie

Mam plik DW10 VBF 140 do 175
Dev jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.