Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2018, 20:39   #3271
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

to wsadzasz do kieszeni i jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lub jak na reklamie czeskiej laska noga zamyka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. skodę

leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2018, 23:21   #3272
donek06
ford::amateur
 
Avatar donek06
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 18-04-2017
Skąd: KRAKÓW
Model: MONDEO
Silnik: 2.0 ECOBOOST 240 KM 177 KW
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cześć wszystkim. Napisałem już do kilku forumowiczom ale postawieniem zamieścił wpis na ogólnym. Szukam kogoś kto mógł by wprowadzić pare zmian w moim fordzie Mk5. Najważniejsze jest dla mnie wyłączenie funkcji start-stop, jeżdżę dużo po mieście i denerwuje mnie to strasznie. O pozostałym sprawach się rozpisze na PW bo najpierw muszę się dowiedzieć czy ktoś jest tutaj z Krakowa lub zna kogoś z Krakowa lub okolic kto wykonuje takie modyfikacje.
Pozdrawiam. .
donek06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2018, 07:25   #3273
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Pogadaj z Pawłem @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z Krakowa albo z @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z Katowic.
Ale ASS Ci nie wyłączą...
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2018, 07:38   #3274
donek06
ford::amateur
 
Avatar donek06
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 18-04-2017
Skąd: KRAKÓW
Model: MONDEO
Silnik: 2.0 ECOBOOST 240 KM 177 KW
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

znaczy nikomu sie nie udalo wylaczyc funkcji ASS ?
donek06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2018, 07:44   #3275
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

w benzynie tak w dieslu nie
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2018, 08:36   #3276
adam127777
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 02-04-2010
Model: Mondeo MK5 STL / Kuguar STL
Silnik: EcoBiust R7 3.0 365 KM ;)
Rocznik: 2017 / 2021
Postów: 248
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Guzikiem tak. Ale nam chodzi o machanie nogą, gdy w rękach trzymasz 8 hot-dogów. ;-)
Kogo ty wozisz w bagażniku że aż 8 hotdogów pochłania na raz ...... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adam127777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2018, 09:06   #3277
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał donek06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy ktoś jest tutaj z Krakowa
W Krakowie możesz jeszcze pogadać z kolegą @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2018, 09:29   #3278
donek06
ford::amateur
 
Avatar donek06
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 18-04-2017
Skąd: KRAKÓW
Model: MONDEO
Silnik: 2.0 ECOBOOST 240 KM 177 KW
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w benzynie tak w dieslu nie
ja mam benzyne

Bump:
Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Krakowie możesz jeszcze pogadać z kolegą @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
dzięki za info
donek06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2018, 10:27   #3279
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał donek06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tutaj z Krakowa
no to działamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2018, 14:31   #3280
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Generalnie jestem na etapie dokładania "brakującego" machania nogą w S-maxie MK2 w ASO (takim co to "miał mieć i nie wiadomo czemu nie ma"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). ...
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - Projekt zakończony dziś w S-max MK2 pełnym sukcesem.
Przetransponowanie tegoż osiągnięcia na platformę MK5 warunkowane jest 2 ryzykami:
- czy BCMi MK5 realizuje funkcję "machania nogą" (oby...);
- koniecznością dociągnięcia przewodów wiązki modułu antenek (zasilanie z BCMi złącze C2280F pin 16 na złącze pośrednie wiązki tylnego zderzaka C438 pin 2 oraz sygnał "machnięcia nogą" z BCMi złącze C2280D pin 29 na złącze wiązki tylnego zderzaka C438 pin 8 ).
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - W S-max MK2 Vignale wszytko co trzeba było na swoim miejscu i trzeba tylko jedynie dokupić niezbędne brakujące elementy:
- wiązka zderzaka pod PDC i czujnik nogi - FINIS 2031002
- moduł czujnika nogi - FINIS 2028552
- antenka dłuższa czujnika nogi - FINIS 2136437
- antenka krótsza czujnika nogi - FINIS 2136441

Tanio nie było i koszt tego kompletu to tak trochę ponad 1kzł...

Zadowolenie właściciela ASO, który sprzedał tego S-maxa "nie wiadomo dlaczego nie mającego zamówionego machania nogą" - bezcenne...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - dodam tylko, że antenki przyszły jakieś inne niż w "samochodach na placu"... Ta dłuższa miała formę takiego długiego ok. 1m paska, krótsza była całkiem krótka i taka jak poprzednio. Na moje oko jest to reakcja Forda na poprzednie kłopoty z montażem "machania nogą" w komplecie z hakiem przyczepy... W każdym razie mechanik w ASO zdołał je jakoś założyć (oczywiście standardowo marudząc cały czas "to na pewno nie będzie działać"). Strasznie był zawiedziony jak to dziś ruszyło "od strzału"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-02-2018 o 14:37
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , cta , mondeo mk5 , montaż , programowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.