Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-09-2011, 21:33   #121
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Nie było niestety czaus na czekanie...mondek to moje narzędzie pracy i jak jest na warsztacie to po prostu nie zarabiam...u mnie jest tak że posuje się to od razu muszę naprawiać:/ niestety jedyny minus mojej działalności...w innym wypadku szukałbym szukałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jutro odbieram autko zobaczymy jak będzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz podróżuję mondkiem mk1Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wysłużony staruszekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2011, 23:28   #122
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Bez przesady, z twoich postów wynika ze to 3 dni trwalo... w tym czasie to wszystko sie da załatwić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2011, 21:10   #123
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Autko odebrane...portfel szczuplejszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale czego się nie robi dla Mondka;p IIiiiiii czuję się jakbym miał nowe auto xD Zniknęła masa dziwnych dźwięków którę mnie niepokoiły;p Jeszcze tylko w sobote na kontrolę całego systemu klimy czy wszystko okGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ahhhaaa i korzystając z okazji polecam gorąco chłopaków od klimy z Okopowej!!! wielkie szacunGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A teraz szukam pompy wspomagania i to pilnie bo już idzie po wale więc czas goni...
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2011, 21:40   #124
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał olczus9012 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ahhhaaa i korzystając z okazji polecam gorąco chłopaków od klimy z Okopowej!!!
dokładniejszy namiar masz może Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2011, 23:15   #125
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Oczywiście że mam...aaa i na początku przepraszam bo widze wczesniej że napisalem złą ulicęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale oto ich adres:
Łódź Opalowa 30, tel. 42 658 59 57

Ale z tego co rozmawiałem z ich szefem jak byłem to otworzyli nowy zakład...więc mają dwa...drugi to: Łódź Błońska 5 tel 42 640 00 08.

Ale szczerze powiem że polecam ten na Opalowej nawet jeśli ktoś ma dalej...z tego powodu że pracuje tam niesamowicie kompetentna osoba...nie pamiętam imienia...ale niski, krótko ścięty facet...zresztą pracuje tam tylko dwóch.
Szef ma niezłe doświadczenie...długi okres pracy w Niemczech. Jednym słowem znają się na rzeczy!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Do tego dodam że wykonują też jakieś naprawy mechaniczne ale nie zagłebiałem się w to zbytnio.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2011, 09:43   #126
wombat
ford::average
 
Avatar wombat
 
Zarejestrowany: 04-12-2007
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mkII kombi
Silnik: 1.8 benzyna + gaz
Rocznik: grudzień 1998
Postów: 140
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał olczus9012 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale szczerze powiem że polecam ten na Opalowej nawet jeśli ktoś ma dalej
Potwierdzam, że goście na Opalowej nie odwalają fuszerki. Jednak aby nie wpaść w pełną ekstazę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trzeba pamiętać że tani tez nie są. No cuszzzzzzz za dobrą robotę trzeba płacić.
__________________
kiedyś byłem niezdecydowany ale teraz media już mi wszystko wytłumaczyły i już wiem, że łżą jak psy
wombat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2011, 22:34   #127
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał wombat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierdzam, że goście na Opalowej nie odwalają fuszerki. Jednak aby nie wpaść w pełną ekstazę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trzeba pamiętać że tani tez nie są. No cuszzzzzzz za dobrą robotę trzeba płacić.
Dokładnie! w pełni popieram...ale mamy pewność że dobrze wykonana praca...a za taką odpowiednio się płaci...a tak poza ty to też wszystko zależy od właściciela auta...ktoś się "szczypie" żeby zaoszczędzić parę złotych (sam tak kiedyś robiłem i wyszło mi bokiem) a ktoś chcę mieć kawał porządnej roboty i przełyka gorycz po zobaczeniu fakturyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chociaż no za robocizna samą wzięli 200zł to też nie ma tragedii...

A dzisiaj dostałem pompę wspomagania więc jutro jade na wymianę do swojego mechanika...ciekaw jestem ile mnie podliczy za wymianęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2011, 20:22   #128
panoramix
ford::average
 
Avatar panoramix
 
Zarejestrowany: 22-05-2011
Model: Focus C-Max / Volvo V50
Silnik: 1,6 tdci / 1.6D
Rocznik: 2004 / 2007
Postów: 137
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

A ja z czystym sumieniem polecam serwis K-Dev Auto na Brukowej 14. Pełen profesjonalizm, dobre ceny. Poza serwisem samochodów seryjnych zajmują się przygotowaniem samochodów rajdowych do startu w seriach pucharowych, więc wiedzą co jest grane. Poza tym mają wieloletnie doświadczenie w różnych ASO stąd mają czasami potrzebne KNOW-HOW.
panoramix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2011, 07:09   #129
tankowiec
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-06-2007
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK2
Silnik: 1,8 D
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Witam, cieknie mi trochę z pompy paliwa przy dźwigienkach, gdzie w Łodzi się z tym udać ?
tankowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2011, 20:43   #130
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

jak chcesz to możesz do mnie pojechać tel w podpisie
motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.