Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-03-2016, 09:06   #1
MiłoszM
ford::average
 
Imię: Miłosz
Zarejestrowany: 25-02-2016
Skąd: KLIfornia
Model: Fusion
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2002
Postów: 55
Domyślnie Wymiana tylnych lamp na nowe

Szukam informacji czy jest możliwa wymiana lamp tylnych w fusionie przed liftem na lampy z fuzji po lifcie. Zastanawiam się również czy układ samej listwy żarówkowej będzie taki sam czy nieznacznie będzie się różnił i całość była by do wymiany? Gdzie ewentualnie można sprawdzić czy dana część będzie pasować do mojego auta? Poniżej załączam zdjęcie przykładowe o których lampach mowa. Obecnie mam lampy z anglika z czerwonym wstecznym i dlatego potrzebuję jakiejś zmiany.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

MiłoszM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2016, 09:21   #2
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe

Pierwszą, zasadniczą różnicą miedzy przed- i "poliftem" jest fakt, że ten drugi ma światło wsteczne w obydwu lampach.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2016, 20:26   #3
MiłoszM
ford::average
 
Imię: Miłosz
Zarejestrowany: 25-02-2016
Skąd: KLIfornia
Model: Fusion
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2002
Postów: 55
Domyślnie Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe

I to by mi pasowałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba nie musimy dyskutować które lampy są dużo ładniejsze. Chciałem dodać że mam czas i możliwości na lekkie modyfikacjeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., dlatego zamiana np gniazd żarówek na listwie świateł nie będzie problemem. Zastanawiam się tylko czy sam klosz będzie tych samych rozmiarów, kształtów tudzież mocowań.
MiłoszM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2016, 21:48   #4
Tomos
ford::average
 
Avatar Tomos
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Ożarów Maz. (DOM) / Błonie (DZIAŁKA)
Model: Ford Fusion Ambiente Silver X
Silnik: 1.4 80 KM
Rocznik: 2008
Postów: 91
Wink Tylne lampy

Powinien być tych samych rozmiarów. Blacha Fusion'a jest taka sama jak przed i po lifcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
2008 FordFusion Ambiente Silver X 1.4 80 KM (Salon Polska [Po FL])
Tomos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2016, 08:26   #5
MiłoszM
ford::average
 
Imię: Miłosz
Zarejestrowany: 25-02-2016
Skąd: KLIfornia
Model: Fusion
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2002
Postów: 55
Domyślnie Odp: Tylne lampy

Cytat:
Napisał Tomos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powinien być tych samych rozmiarów. Blacha Fusion'a jest taka sama jak przed i po lifcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie nie pozostaje nic innego tylko skorzystać z kupna i możliwości odesłania do 14dni. Już z kilkoma rzeczami tak robiłem i bardzo podoba mi się ten przepisGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na forum niema nikogo kto by miał starszą Fuzję i próbował wsadzić nowsze lampy?
MiłoszM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2016, 10:18   #6
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,412
Domyślnie Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe

Pewnie wszyscy uważają że nie będą wymieniać lamp na gorsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2016, 17:30   #7
MiłoszM
ford::average
 
Imię: Miłosz
Zarejestrowany: 25-02-2016
Skąd: KLIfornia
Model: Fusion
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2002
Postów: 55
Domyślnie Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe

Antej, uważasz że nowsze lampy są gorsze? Mogę poprosić o jakieś konkrety? Jeszcze nie zamawiałem bo pochłonięty jestem innymi pracami.
MiłoszM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2016, 16:18   #8
MiłoszM
ford::average
 
Imię: Miłosz
Zarejestrowany: 25-02-2016
Skąd: KLIfornia
Model: Fusion
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2002
Postów: 55
Domyślnie Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe

Dzisiaj ściągałem lampę żeby zajrzeć do wnętrza z żarówkami. Wyskoczyły mi na razie inne wydatki i ze zmianą lamp chwilowo się wstrzymam.
MiłoszM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2016, 10:51   #9
domel82
ford::beginner
 
Avatar domel82
 
Imię: Domin
Zarejestrowany: 27-04-2013
Model: Fusin
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 26
Domyślnie Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe

z fiesty są ładniejszcze lampy, ciekawe czy by przypasowały bo na oko wyglądają tak samo
domel82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2016, 15:28   #10
MiłoszM
ford::average
 
Imię: Miłosz
Zarejestrowany: 25-02-2016
Skąd: KLIfornia
Model: Fusion
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2002
Postów: 55
Domyślnie Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe

Cytat:
Napisał domel82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z fiesty są ładniejszcze lampy, ciekawe czy by przypasowały bo na oko wyglądają tak samo
Na oko mi wygląda że są inne kąty między szybą a dołem klapy i raczej by nie spasowały. ale przymierzyć na szrocie zawsze można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MiłoszM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.