Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-02-2019, 16:31   #1
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Przybliżające szkło lusterka

Witam. Edge z USA i strasznie irytuje mnie przybliżające lusterko kierowcy. Rozumiem ze w wersji UE jest normalne ? Czy ma ktoś może możliwość sprawdzenia czy dostanę w aso taki wkład ? Podgrzewane fotochrom z systemem blis. A może ktoś ma Europejczyka na części j ma taki wkład ?

Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2019, 20:31   #2
kasjopeja
ford::average
 
Avatar kasjopeja
 
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: mondeo mk3/mk4/kugaII/mk5/Edge St-Line
Silnik: 2.0 115/140/163/180/238
Rocznik: 2005/2008/2013/2016/2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

EU też chyba przybliża, mnie tak to wygląda
kasjopeja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2019, 12:01   #3
Sssmok
ford::amateur
 
Imię: Sławomir
Zarejestrowany: 20-01-2019
Skąd: Wrocław
Model: Ford Edge Titanium
Silnik: 3,5 V6
Rocznik: 2017
Postów: 9
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

Podpinam się pod temat. Czy są lusterka sferyczne do Edga 2017 z czujnikiem bliskości? Powiększanie irytuje.
Sssmok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2019, 12:13   #4
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

Ono chyba nie powiększa tylko jest płaskie i pokazuje obraz realny. Pasażera natomiast jest sferyczne i oddała. Pisałem z aso koszt wkładu kierowcy z blis jedynie 1266 zł. Ja chyba się przyzwyczaję do tego co jest ��
Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2019, 12:29   #5
kasjopeja
ford::average
 
Avatar kasjopeja
 
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: mondeo mk3/mk4/kugaII/mk5/Edge St-Line
Silnik: 2.0 115/140/163/180/238
Rocznik: 2005/2008/2013/2016/2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

Cytat:
Napisał Kostek12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ono chyba nie powiększa tylko jest płaskie i pokazuje obraz realny. Pasażera natomiast jest sferyczne i oddała. Pisałem z aso koszt wkładu kierowcy z blis jedynie 1266 zł. Ja chyba się przyzwyczaję do tego co jest ��
Dasz rade sie przyzwyczaić, ja dałem po dwóch plus minus tygodniach, rzeczywiście to powiększanie/przybliżanie strasznie irytowało na początku
kasjopeja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2019, 18:26   #6
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

100PLN za dwie sztuki szkieł u szklarza z wymianą, także problem znika za grosze
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2019, 21:46   #7
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

A blis ? Nie posiadasz ?
Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2019, 00:03   #8
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

Cytat:
Napisał Kostek12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A blis ?...
A co za problem?
Przecież BLIS nie jest jakimś "białym krukiem"... Do tego lewe lusterko potrafi być fotochromatyczne.
Mam BLIS, fotochrom i ogrzewanie po lewej... Prawe oczywiście jest "BLIS + asferyczne + ogrzewanie"...
Bez problemu leży na allegro za 1.000zł komplet lusterek składanych, ogrzewanych z BLIS i lewym fotochromem.
Dla samego składania nie chciało mi się wymieniać całego kompletu - w końcu barak składania nie jest moim problemem tylko tych "przeciskających" się koło mojego Edka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam jeszcze, że (ponieważ mam fotele z pamięcią) to udało mi się bez problemu uruchomić na moich lusterkach pochylanie przy wrzuceniu R - mimo, że nie było tego z fabryki...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 29-03-2019 o 00:06
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2019, 07:55   #9
kjawo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-07-2018
Model: Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 13
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co za problem?
Przecież BLIS nie jest jakimś "białym krukiem"... Do tego lewe lusterko potrafi być fotochromatyczne.
Mam BLIS, fotochrom i ogrzewanie po lewej... Prawe oczywiście jest "BLIS + asferyczne + ogrzewanie"...
Bez problemu leży na allegro za 1.000zł komplet lusterek składanych, ogrzewanych z BLIS i lewym fotochromem.
Dla samego składania nie chciało mi się wymieniać całego kompletu - w końcu barak składania nie jest moim problemem tylko tych "przeciskających" się koło mojego Edka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam jeszcze, że (ponieważ mam fotele z pamięcią) to udało mi się bez problemu uruchomić na moich lusterkach pochylanie przy wrzuceniu R - mimo, że nie było tego z fabryki...
Forscan czy Forscan + "procedura"? Próbowałem ale to mi nie poszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za to wyłączyłem klakson po zamknięciu drzwi przy uruchomionym aucie, 4 mrugnięcia kierunkowskazów i wyłączyłem Siruisa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kjawo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2019, 08:57   #10
Kostek12
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 68
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co za problem?
Przecież BLIS nie jest jakimś "białym krukiem"... Do tego lewe lusterko potrafi być fotochromatyczne.
Mam BLIS, fotochrom i ogrzewanie po lewej... Prawe oczywiście jest "BLIS + asferyczne + ogrzewanie"...
Bez problemu leży na allegro za 1.000zł komplet lusterek składanych, ogrzewanych z BLIS i lewym fotochromem.
Dla samego składania nie chciało mi się wymieniać całego kompletu - w końcu barak składania nie jest moim problemem tylko tych "przeciskających" się koło mojego Edka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam jeszcze, że (ponieważ mam fotele z pamięcią) to udało mi się bez problemu uruchomić na moich lusterkach pochylanie przy wrzuceniu R - mimo, że nie było tego z fabryki...
Ja również mam blis i fotochrom ale lewe lusterko nie jest sferyczne i o to się wszystko rozchodzi. Jeśli masz ori to napewno na lewym lusterku tez masz szkło płaskie które nie oddala widoku. Chodzi o to aby znaleźć sam wkład lewy sferyczny z funkcja blis. Chyba ze europejskie edge tez maja szkło płaskie w lusterku kierowcy bo tego nie udało mi się ustalić
Kostek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.