Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2020, 17:35   #291
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Nowa mapa do Sync 2

Gdyby ktoś był zainteresowany oryginałem, 7 dni na zamowienie ale szalu nie ma z rabatem: 825 brutto detal (- 10%) w ASO

__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2020, 08:37   #292
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Nowa mapa do Sync 2

No to wreszcie zaczną się wyprzedawać F8 w normalnej cenie (na Alledrogo już są po 90 zł). Patrząc na poziom aktualizacji między kolejnymi (corocznymi) wydaniami map, posiadanie wersji F(-1) to całkiem rozsądne, kompromisowe rozwiązanie.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 07-12-2020 o 09:26
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2020, 11:07   #293
rychard2
ford::amateur
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-03-2020
Skąd: Legnica
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 1,5
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Aktualizacja map Sync2 FF

Wczoraj wymieniłem kartę pamieci F8 na F9 nawigacji Sync2 w FF mapy działają ale w informacji o systemie widnieje dalej zapis że wersja banku danych map F8 czy mapy kupiłem felerne czy coś żle robię.
rychard2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2020, 11:27   #294
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Aktualizacja map Sync2 FF

Cytat:
Napisał rychard2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....widnieje dalej zapis że wersja banku danych map F8 ...
Wystarczy zrobić reboot Sync2 (nacisnąć jednocześnie i trzymać klawisz 'prawy seek(>>)' i 'włącz(ON/OFF)' aż urządzenie zgaśnie i zacznie się uruchamiać ponownie).

Jak po reboocie będzie nadal F8 - to ktoś kogoś 'zrobił w konia', a jak pojawi się F9 - to OK.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2020, 12:44   #295
rychard2
ford::amateur
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-03-2020
Skąd: Legnica
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 1,5
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Aktualizacja map Sync2 FF

Dzięki za info jutro sprawdzę .Pozdrawiam
rychard2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2020, 21:23   #296
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Aktualizacja map Sync2 FF

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wystarczy zrobić reboot Sync2
można też wyznaczyć trasę i potem znów sprawdzić czy wskoczyło co trzeba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawdzone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2021, 14:27   #297
grzegorz__72
ford::beginner
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Sanok
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 28
Domyślnie Odp: Nowa mapa do Sync 2

Witam.
Wymieniłem kartę z F2 na F8.
Na sofcie 4.32.14073 po uruchomieniu nawigacji po 2 sekundach wyskakiwał z navi.
Po update do 3.10.12180 nawigacja uruchamia się. Niestety wyświetla tylko główne ulice (nie wyświetla dróg miejskich, osiedlowych). Po wyznaczeniu trasy na drogach osiedlowych wyznacza po nich trasę ale nie wyświetla dróg po których nie biegnie trasa.
Może mi ktoś podpowiedzieć co zrobić aby było widać wszystkie drogi (resetowałem radio)

Ostatnio edytowane przez grzegorz__72 ; 07-02-2021 o 09:52
grzegorz__72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2021, 22:59   #298
code10
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-09-2020
Model: Modeo
Silnik: 1,5 benzyna
Rocznik: 2016
Postów: 5
Domyślnie Odp: Nowa mapa do Sync 2

Mam mapy fabryczne z 2016r - chyba F7 (ale to nie ważne)? Mapy te nie są zbyt dokładne - brakuje ulic/dróg drugorzędnych.
Czy w aktualizacji F9 (i wszystkich wcześniejszych) mapy doczekały się nie tylko aktualizacji o nowo wybudowane drogi, ale uszczegółowienia o drogi już od dawna istniejące, ale te mniej ważne. Poziom szczegółowości np. Automapy jest dużo wyższy niż F7 - każda uliczka nawet w małej miejscowości jest w bazie. Jak jest ze szczegółowością map F9?
code10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 00:01   #299
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa mapa do Sync 2

Cytat:
Napisał code10 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Jak jest ze szczegółowością map F9?
Prawidłowa odpowiedź brzmi - "tak jak na nośniku".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czego się Kolega spodziewa - np. że ktoś usiądzie będzie porównywał z ową Automapą???
Przecież F9 od Forda "jest jaka jest" i nikt jej nie poprawi.
Więc pytania jak to to "bici piany" po prostu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 23:42   #300
code10
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-09-2020
Model: Modeo
Silnik: 1,5 benzyna
Rocznik: 2016
Postów: 5
Domyślnie Odp: Nowa mapa do Sync 2

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prawidłowa odpowiedź brzmi - "tak jak na nośniku".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czego się Kolega spodziewa - np. że ktoś usiądzie będzie porównywał z ową Automapą???
Przecież F9 od Forda "jest jaka jest" i nikt jej nie poprawi.
Więc pytania jak to to "bici piany" po prostu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rzecz w tym że właśnie chcę wiedzieć jak jest ze szczegółowością F9, bo jak wynika z tego co napisałem, mam wersję map z 2016r, tj. chyba F7. Szczegółowość F7 jest niska i pytanie dotyczy tego czy poziom szczegółowości map F9 jest lepszy od F7. Ja do tej pory korzystałem z Automapy, i zanim wydam kasę na F9, chciałbym poznać odpowiedź na pytanie które zadałem. Bo w zależności od odpowiedzi kasę przeznaczę albo na F9 (rozwiązanie preferowane) albo na Automapę (tzw. rozwiązanie drugiego wyboru). Co jeszcze jest dla Kolegi niejasne?
code10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.