Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-11-2015, 14:22   #51
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: brak swiatel hamowania i postoju

Cytat:
Napisał piter2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Katowic
nom kolega z wiedzą przeogromną - tedi_k ----Tadeusz

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2015, 15:51   #52
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Post Odp: brak swiatel hamowania i postoju

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nom kolega z wiedzą przeogromną - tedi_k ----Tadeusz
Kolego leszcz,czy tedi_k przerabiał w/w temat może,bo chyba nie pozostaje mi nic innego jak się do niego udać.
piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2015, 15:54   #53
BiPi
ford::advanced
 
Avatar BiPi
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 30-09-2014
Skąd: Polska
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 251
Domyślnie Odp: brak swiatel hamowania i postoju

kolego mi jak czytales wyzej tez nie dzialala lewa strona a teraz juz prawa tez sie sypnela. Tylko podejrzewam zemi przez zla zarowke Led sie zpieprzylo... ale zobaczymy zamowilem wczoraj moduł BCM jak dojdzie to dam znac czy to tu tkwil problem
BiPi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2015, 17:34   #54
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Post Odp: brak swiatel hamowania i postoju

Było by super kolego, bo widzę że zaczyna się robić niebezpiecznie. A nie mam zamiaru płacić mandatu,tylko dlatego bo jeden czy drugi elektryk od siedmiu boleści nie potrafi zdiagnozować usterki.W dzień to jeszcze pal licho,nie widać tak bardzo,ale w nocy to jak na celowniku.....
piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2015, 15:48   #55
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Domyślnie Odp: brak swiatel hamowania i postoju

Panowie,wczoraj odebrałem samochód od mojego mechanika,który uporał się z w/w problemem.Jednak szczęście nie trwało długo,bo już po 3h problem powrócił.Na komputerze zero błędów,nie wiadomo za co się chycic,jak ten temat ugryźć.Czy możecie polecić dobrego elektryka w Sosnowcu czy okolic tjGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.ąbrowa Górnicza,Będzin,Katowice którzy przerabiali podobny temat w tym modelu.Co sądzicie o Ford Sławek w Katowicach,jaki byłby koszt ewentualnej usługi, bo za długo to trwa i jest to tylko kwestia czasu aż namierzy mnie jeden z patroli policyjnych.Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez piter2010 ; 25-11-2015 o 17:32
piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2015, 18:19   #56
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Domyślnie Odp: brak swiatel hamowania i postoju

Panowie utknąłem w martwym punkcie,wymieniłem dzisiaj ten wkład na nowy,pozakładałem żarówki tak jak potrzeba poświeciło kilka sekund i to by było na tyle,wróciłem do punktu wyjścia.Odwiedziłem dzisiaj elektro-mechanika,babrał się z tym wszystkim około 2h i doprowadził do tego że mi się teraz nie otwiera klapa bagażnika. Czy znacie dobrego elektryka samochodowego,z okolic,który by ogarnął temat.
piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2015, 19:22   #57
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Smile Odp: brak swiatel hamowania i postoju

Cytat:
Napisał BartekPiórek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolego mi jak czytales wyzej tez nie dzialala lewa strona a teraz juz prawa tez sie sypnela. Tylko podejrzewam zemi przez zla zarowke Led sie zpieprzylo... ale zobaczymy zamowilem wczoraj moduł BCM jak dojdzie to dam znac czy to tu tkwil problem

Własnie wróciłem od mechanika,wszystko zrobione,ale sporym kosztem 800zł.Po pierwsze wymieniono mi zamek w klapie bo był już w fatalnym stanie,zaśniedziały i sparciały,cały układ w klapie bagażnika był niestety utleniony i w tragicznym stanie.Oddałem samochód do serwisu Ford Sławek w Katowicach i muszę powiedzieć że podeszli do sprawy profesjonalnie i rzetelnie,na każdym etapie jest człowiek informowany o wykonywanej usłudze oraz związanych z tym kosztami.Co do wadliwego oświetlenia czy wariującego,przyczyną była utleniona instalacja w naszych mondkach (te typy tak mają) mówiąc krótko u mnie woda stała dosłownie w klapie,dostawała się przez oświetlenie tablicy rejestracyjnej i lekko nieszczelne lampy.Trzeba sprawdzić cały układ w klapie,musi być sprawny,bo naprawiając go na krótko,sytuacja wróci jak bumerang.Po drugie,jak to Pan Sławek opisał,dlatego nie świecą światła z powodu tak zwanego "wirtualnego bezpiecznika".System zapamiętuje błąd i nie ma możliwości go wyeliminować,jedynie tylko podpinając się pod kompa i kasując błędy( dlatego nie da się wyeliminować w/w problemu,wymieniając tylko żarówki,czy wyłączając samochód,to nie zda egzaminu ).Najważniejsza jest czysta i sprawna instalacja,potem poprawne zamontowanie żarówek oraz kasowanie błędów na koniec.Mam nadzieję że pomogłem.
Pozdrawiam Piotr
piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2018, 13:03   #58
adam_p1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-12-2017
Model: Mondeo mk4
Silnik: Diesel
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie Odp: brak swiatel hamowania i postoju

u mnie jest tak samo: swiateł stop brak lwa i prawa, 3 swiatlo stop działa.
postojowki sa i wsteczny jest,
jak sprawdzić i gdzie co to jest w kabinie jest bezpiecznik 28 odpowiedzialny, dzisiaj zobaczę czy tam dochodzi prad
adam_p1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2021, 18:23   #59
roman63
ford::amateur
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 17-04-2019
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Moje mondeo wariuje

Panowie Panie mój Mondeo mk4 2.0 130kmtdci kombi doprowadza mnie do szału ostatnio pewnego dnia zauważyłem że nie pali się lewe światło pozycyjne tylnie (myślę żarówka się przepaliła wymienię żarówke) i faktycznie przepalona, wymieniona ale nie świeci dalej bezpieczniki sprawdzane miernikiem wszystko w porządku.Nagle następnego dnia wysiadł modol od elektrycznych szyb i lusterek od strony kierowcy zostałem z otwarta szyba☹️od pasażera po lewej też nie działa a z kluczyka zamknąć już nie można😒teraz zauważyłem że nie pali też z przodu pozycja lewa i w dodatku po raz trzeci przepalil mi się wiatrak od klimatyzacji. Co się u licha dzieje z tą elektryka? Czy ktoś ma pomysł co u licha się dzieje? góry dziękuję i przepraszam może za mało profesjonalny post ale to mój pierwszy☺️
roman63 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2021, 18:43   #60
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,191
Domyślnie Odp: Moje mondeo wariuje

Cytat:
Napisał roman63 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za mało profesjonalny post ale to mój pierwszy☺️
Że pierwszy i mało profesjonalny post to nie znaczy, że masz wymyślać jakiś nieistniejące światła.

Cytat:
Napisał roman63 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)pozycyjne tylnie (...)
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.