Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-07-2010, 06:31   #21
art_tok
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: SRC
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2004
Postów: 22
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

Tu masz schematy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg imgp2552.jpg (95.2 KB, 272 wyświetleń)

art_tok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2010, 07:36   #22
muli9
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-12-2007
Model: Mondek
Silnik: benzyna,ropa
Rocznik: 2003
Postów: 359
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesteś kolejnym leniwcem któremu się nie chce instrukcji poczytać jak jej nie masz to zapytaj wujka google, są dostępne za free. A teraz pomyśl jak można zmieścić kurtynę w słupku....
teraz to juz mnie obrazasz ! - jakby bylo to bym nie zawracal nikomu.... szukalem tego pare dni gdzie sie dalo i nie ma nic, w dodatku o jakiej instrukcji mowisz ja mam dwie ksiazki i ani slowa na ten temat

a co do kurtyn to gdzie maja byc jak nie wslupku (tej z teatru na pewno nie zmiescisz...), nie mam el. szyb z tylu za to ktos nawalil poduszek i kurtyn ile sie tylko dalo razem jest tego 8

art_tok - wielkie dzieki - po to jest forum zeby sobie pomagac a nie wyzywac
__________________
Jesli nie widac roznicy to po co przeplacac

Ostatnio edytowane przez muli9 ; 22-07-2010 o 07:42
muli9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2010, 07:57   #23
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,511
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

Cytat:
Napisał muli9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[..]
a co do kurtyn to gdzie maja byc jak nie wslupku [...]
pod sufitem synku, pod sufitem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jest po jednej kurtynie na każdą stronę => masz dwie kurtyny boczne ALE 4 napisy informujące o bocznych kurtynach

Złącze do bocznej kurtyny jest koło TYLNEGO słupka

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 22-07-2010 o 07:59
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2010, 08:40   #24
muli9
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-12-2007
Model: Mondek
Silnik: benzyna,ropa
Rocznik: 2003
Postów: 359
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pod sufitem synku, pod sufitem
to ciekawe czego nie nosza nazwe gorne albo sufitowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Złącze do bocznej kurtyny jest koło TYLNEGO słupka
to by sie zgadzalo bo zadne kable nie ida do gory w slupku srodkowym
__________________
Jesli nie widac roznicy to po co przeplacac
muli9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2010, 13:51   #25
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

Podaj mi rok instrukcji jaką masz a podam strony na których jest o kurtynach....
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2010, 14:14   #26
muli9
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-12-2007
Model: Mondek
Silnik: benzyna,ropa
Rocznik: 2003
Postów: 359
Domyślnie

owszem jest informacja ale ogolnikowa typu po co sa i jak dzialaja ale ani w tej ani w sam naprawiam nie ma slowa na temat demontazu kurtyny ani gdzie jest podlaczona, pisze jedynie zeby sciagnac kapturek z napisem airbag i odkrecic poszycie (a tutaj kazdy kto nie mial wczesniej z tym do czynienia zapyta czy nic sie nie stanie)- a pytam bo moze ktos juz przerabial temat rozbiorki zeby sie dostac go kabli - ale poradzilem sobie - bo da sie dostac do kabli nie ruszajac gornej polowy poszycia, wystarczy dolna czesc odczepic od dolu i odchylic

a to czego nie moglem nigdzie znalezc to byl schemat elektryki a nie kurtyny - widocznie zle zrozumiales, mialem tez nadzieje ze ksiazka sam naprawiam zawiera jakies info na ten temat ale sie mylilem bo jest jedynie o przedniej poduszce

na weekendzie ruszylem ostro z tematem

przyszly mechanizmy razem z kablami do tylnych drzwi - ale niestety - okazalo sie ze to nie wystarczy bo instalacja tuz za drzwiami jest zbyt uboga a wrecz brakuje wszystkiego do obslugi szyb z tylu, a wiec zostaja 3 opcje, najdrozsza czyli wymiana reszty instalacji (mowa o gotowcu - okolo 100zl komplet kabli), dolozenie paru przewodow (pracochlonne i wymaga wiedzy) albo dac sobie spokoj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja wybralem opcje 2 - a wiec wzialem sie ostro ze schematem w rece i po paru godzinach dlubania i laczenia kabli udalo sie osiagnac jakis sukces polowiczny

czyli mechanizm ruszyl i dziala ale na zasadzie podpinania sie pod przewody w drzwiach,
i tu moje pytanie bo jesli chodzi jeszcze o te cienkie kable 0,35 to po prostu nacinam wiazki w instalacji drzwi i jest ok ale jesli chodzi o te pradowe kable 1,5 to za zadne skarby nie moge ich znalezc - w drzwiach sa juz one jako 0,35 ale do drzwi ida jako 1,5 - czy ktos wie jak sie do tego dobrac, ktoredy sa prowadzone - najlepiej by bylo je pewnie rozdzielic przy skrzynce bezpiecznikow ale tutaj juz kompletna czarna magia bo wszystko pospinane ze soba i poskrecane tasma - a to by wymagalo poroskrecania deski rozdzielczej zeby sie do tego dobrac - czy ktos wie jak na to poradzic i ma schemat calej skrzynki
__________________
Jesli nie widac roznicy to po co przeplacac

Ostatnio edytowane przez Marek ; 11-04-2011 o 16:22 Powód: regulamin pkt.21
muli9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2010, 12:29   #27
corneliusab
ford::expert
 
Avatar corneliusab
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: AB(DE) / GD(PL)
Model: S-Max Titanium S / Kuga Individual
Silnik: 2.5 T 220 PS / 2.5 T 200PS
Rocznik: 2009 / 2009
Postów: 3,731
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

Ja mam instrukcje z opisem kostek, skrzynka bezpiecznikow i innymi rzeczami elektrycznymi do mk3 przed liftem, tyle, ze po niemiecku, jak jestes zainteresowany to daj znac, wrzuce na jakiegos rapida.

Pozdrawiam
__________________
Moje Mondeo

corneliusab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2010, 12:36   #28
muli9
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-12-2007
Model: Mondek
Silnik: benzyna,ropa
Rocznik: 2003
Postów: 359
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

oczywsicie ze chce - zawsze to lepsze niz nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jesli nie widac roznicy to po co przeplacac
muli9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2010, 13:22   #29
corneliusab
ford::expert
 
Avatar corneliusab
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: AB(DE) / GD(PL)
Model: S-Max Titanium S / Kuga Individual
Silnik: 2.5 T 220 PS / 2.5 T 200PS
Rocznik: 2009 / 2009
Postów: 3,731
Domyślnie Odp: Dodanie elektrycznych szyb - TYŁ

Prosze: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Niestety mozna sciagnac tylko 10 razy.

Pozdrawiam
__________________
Moje Mondeo

corneliusab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2010, 15:26   #30
muli9
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-12-2007
Model: Mondek
Silnik: benzyna,ropa
Rocznik: 2003
Postów: 359
Domyślnie

dzieki wielkie

corneliusab - dzieki tym schematom znalazlem to czego szukalem - jest to kostka/wtyk C508 - jak na zalaczonym rysunku teraz pomozcie mi ja odnalezc w aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kostka C508.jpg (27.3 KB, 150 wyświetleń)
__________________
Jesli nie widac roznicy to po co przeplacac

Ostatnio edytowane przez Marek ; 11-04-2011 o 16:23 Powód: regulamin pkt.21
muli9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.