Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-01-2010, 15:45   #21
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Ale o co chodzi Żabka13 zły ten adres ci podałem czy co?

__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2010, 10:45   #22
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

noGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to nic, to nie będzie 1-go maja 122 tylko pewnie gdzieś w pobliżu na tej samej ulicy, nie się nie stało i tak kiedyś przy okazji znajdę. Akurat Scorpio to auto które zawsze wkładu wymaga:fcp2
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2010, 16:02   #23
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Nie przejmuj się wkładu finansowego potrzebują wszystkie autka nawet nowe.
A propo jest to ulica 1-go Maja ale numer 222c sorki musiała mi się jedynka z 2 pomylić.podam ci telefony do nich: 041 368 43 74 to jest do sklepu bezpośrednio do sprzedawcy to : 0694893995 i 0607197283 i teraz to napewno bez pomyłki jest kilka razy sprawdzałem.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.

Ostatnio edytowane przez Basia ; 01-02-2010 o 16:07
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2010, 16:34   #24
jery02
ford::beginner
 
Avatar jery02
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 13-04-2008
Skąd: świętokrzyskie
Model: mondeo mkII kombi
Silnik: 2,0l benzyna / lpg
Rocznik: 1997
Postów: 40
Thumbs up

Cytat:
Napisał tomek81ostr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej hej

Doszedłem do wniosku że przyda nam się i taki temat gdzie można popisać o głupotach i sprawach nie do końca związanych z wyżej do tej pory wymienionychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki czemu unikniemy zaśmiecaniu konkretnych tematów...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.???



Mam nadzieję że się przyjmie moja sugestiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ???
Bardzo mi się to podoba ta opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Brawo tomek81ostr oby więcej takich osób, a strefa będzie żyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A propo Panowie i Panie głosujcie:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ][Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg fan_250x250_2.jpg (14.1 KB, 3 wyświetleń)
__________________
Don't Worry, Don't Cry Take Exstasy And Fly...


_____________________
Bądź NIEBIESKI - zarejestruj się !!!


Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 09-01-2011 o 13:30 Powód: pkt 21 regulaminu
jery02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2010, 17:00   #25
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

zagłosowałem a jakże
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2010, 20:06   #26
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Hej koledzy, scyzory!!! kurde Kielce zasypało to nie znaczy że nie ma nic do zrobienia, ja wiem że nie da rady nic robić przy naszych bolidach bo śnieg i zimno ale komputerów chyba nie trzymacie na dworzu.
Nie wierzę że nikomu nic się nie psuje nie chciałby o coś zapytać.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2010, 06:47   #27
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

ale pamietajmy też, że forum nie jest tylko od psucia!!!A może po prostu ktoś chciałby się czymś pochwalić lub podzielić jakąś informacjaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2010, 18:18   #28
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

To nic pomyłki się zdarzają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Basiu (a czemu taki nick?- ciekawość pierwszy stopień do piekła he,he). Głosujemy oczywiście wszyscy solidarnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A jakiś czas obywam się bez skorupki i nadal niektórych ciekawych części poszukuje, jak np.uszczelka rury kolektora dolotowego... jakże mi to nic nie mówi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na szczęście ja się w tym brudzić nie muszę bo szkoda by było moich paznokci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Zima coś już jak na mnie za długo trzyma , nie lubię marznąć okropnie i w teka pogodę lenistwo się udziela wszystkim
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2010, 20:37   #29
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Witaj jak to z kobietami dopuścić do samochodu to na żelazko przerobią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sorki ale tak czasem bywa że jak kobieta wsiądzie do auta to musi być wszystkiego na ful płyny, paliwo,itp i tylko by jeździły, ale nie piszę że wszystkie są wyjątki jak ty które dążą do czegoś nowego dziwnego jak np samochodzik.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak czegoś nie będziesz wiedziała jest nas tu tylu że ci pomożemy.
A co do nicku mojego to już tyle razy pisałem ale co tam tobie napiszę jeszcze raz: moja Żonka ma na imię Basia więc taki pomysł się wzioł z tego właśnie próbowałem użyć mojego imienia i wielu innych lecz niestaty nie były dostępne zostało to i tak już będzie bo mi się podoba, tak a propo jak by co to Grzegorz mam na imię.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2010, 20:43   #30
Mitaro
ford::advanced
 
Avatar Mitaro
 
Zarejestrowany: 11-08-2007
Skąd: Kielce
Model: Sierra
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 234
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Czy ktoś z naszych był na pakoszu na hamowni? Bo poskładałem ten mój wynalazek (no jeszcze nie do końca bo całej elektroniki nie ogarnąłem w 100%) który się już toczy o własnych siłach i chciałem zobaczyć co nawyczyniałem. Może ktoś już się tam sprawdzał i wie jakie mają ceny?
Mitaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.