Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2018, 23:00   #31
KRUKER
ford::advanced
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 23-07-2017
Skąd: C.K Kraków
Model: fusion fiesta
Silnik: 1.4 R4 1,6 (120 KM) Ti-VCT
Rocznik: 2007 2016
Postów: 321
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał Wojtek Wawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- nie zależy mi na większym momencie obrotowym, tylko na mocniejszej górze (trwałość skrzyni/półosi, lubię kręcić silniki wysoko, gdzie mają smarowanie... i największą moc, fajnie będzie wyprzedzać TIRy na III biegu mając 25% więcej przy 5000 rpm).

syn w deskorolce ma 1499 Nm, ale ma skrzynie fullera...to mu panny zdązą cos dac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ludzie potrafią być niesamowici...., GT, rs, fr, cosworth, abarth.WULGARYZM co hehehe

fiesta 1.0 na III biegu krol, lew autostrady ! i dróg szybkiego ruchu i wolniejszego także...


Ostatnio edytowane przez SRS ; 18-03-2018 o 13:18 Powód: wulgaryzm - następnym razem poleci kolorowa kartka
KRUKER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2018, 12:14   #32
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to zaczynamy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

...Autko miało asystenta pasa ruchu (czyli miało kamerę IPMA) - nie miało aktywnych autmatycznych świateł długich (AHB) i monitorowania zmęczenia kierowcy (DAS) - obie funkcje się aktywowały. Zrobione też zostało menu autozamykania po ruszeniu.

W Sync3 włączyłem wizualizację klimatyzacji jednostrefowej i grzania foteli. Działa.

Jak widać przybył kolejny pojazd z wdzięcznym obszarem "poprawek po fabryce"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to interesujace ☺ bylem ostatnio w ASO (z Fiesta mkGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wlasnie w celu aktywacji auto-ryglowania po ruszeniu i... niby jest aktywne ale nie zamyka. ASO nawet zaktualizowalo soft i dalej nic. Zasugerowali zebym pokombinowal z ustawieniami w Ustawienia -> Zamki (foto ponizej), i jesli chodzi o te bez "ptaszkow" to wogole nie widze zeby cos robily, nawet w instrukcji brak info na ten temat. Pozatym chcialem zeby zmienili zamykanie pilotem na domyslnie podwojne ryglowanie (obecnie jedno niacisniecie zamyka drzwi, dwokrotne nacisniecie podwojne ryglowanie - chcialem odwrotnie), oraz ustawienia swiatel zeby domyslnie byly dzienne zamiast "auto". Niestety podobno tych dwoch funkcji nieda sie zmienic.
I tu pytanie do 'tedi_k', da sie cos z tym zrobic? Bym moze w przyszlym miesiacu podjechal na te kilka ulepszen o ktorych wspomniales.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2018, 21:03   #33
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał marcin'ek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...w celu aktywacji auto-ryglowania po ruszeniu i... niby jest aktywne ale nie zamyka. ...
A gdzie Ty widzisz aktywne autoryglowanie???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo ja to WYRAŹNIE WIDZĘ, ze autoryglowanie NIE JEST AKTYWNE. Brak jest pozycji menu dotyczącej autoryglowania. Właśnie ją się aktywuje i dopiero wtedy będzie zamykało po ruszeniu...
Reszta Twojej listy życzeń nie jest możliwa do realizacji - nie ma takich opcji.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2018, 23:21   #34
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Tak się zastanawiam,po co wam to ryglowanie po ruszeniu ? To jest chyba dla osób które w GTA grały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 00:46   #35
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A gdzie Ty widzisz aktywne autoryglowanie???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo ja to WYRAŹNIE WIDZĘ, ze autoryglowanie NIE JEST AKTYWNE. Brak jest pozycji menu dotyczącej autoryglowania.
Nie pisalem ze jest w opcjach, w ASO powiedzieli ze jest aktywne i ze mam poprobowac z tymi opcjami o ktorych wspomnialem, ktore tam sa. To ze nadal niema takiej opcji w menu to widze. Pozatym ciekawi mnie do czego sluza wspomniane opcje do "odptaszkowania", bo ani ASO ani instrukcja nic o tym niewie, a i nie zauwazylem zeby cos sie dzialo po wlaczeniu tego

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Reszta Twojej listy życzeń nie jest możliwa do realizacji - nie ma takich opcji.
Hmm, no szkoda, jakos trza bedzie zyc z tym choc liczylem ze Dasz rade to zmienic skoro auto-ryglowanie poszlo


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 00:53   #36
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak się zastanawiam,po co wam to ryglowanie po ruszeniu ? To jest chyba dla osób które w GTA grały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Eee, na tych od GTA to mam bejsbola za fotelem i gnata w kieszeni drzwi 🤣
A tak powaznie to troche bezpieczniej, pozatym autem jezdzi zona z malym dzieckiem i chcialaby taka funkcje miec, tym bardziej ze dealer cos wspominal gdy jeszcze ogladalismy ta Fieste.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2018, 03:15   #37
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

co prawda nie znam się na tym,ale co do tego ryglowania to tak sobie śmigam po forach i zauważyłem taki temat,co prawda nie związany z fiestą ale może to też tam tak działać
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wynika z tego że w forscan wystarczy przestawić opcje ryglowania zapisać i gotowe a ASO się nad tym tak głowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2018, 07:45   #38
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co prawda nie znam się na tym,ale co do tego ryglowania to tak sobie śmigam po forach i zauważyłem taki temat,co prawda nie związany z fiestą ale może to też tam tak działać
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wynika z tego że w forscan wystarczy przestawić opcje ryglowania zapisać i gotowe a ASO się nad tym tak głowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W nowej fiescie podobno forscanem nic nie zrobisz.
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2018, 22:38   #39
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

patrzcie co zauważyłem oglądając filmik na YT
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
w reklamie ta opcja klimy jest włączona a na testach u nikogo nie widziałem żeby mieli taką opcje ciekawe...

Ostatnio edytowane przez wowo213 ; 26-03-2018 o 22:44
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2018, 01:30   #40
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

tedi_k wyslalem ci 20.03. na PM zapytanie odnosnie aktywacji kilku systemow ale niewiem czy doszlo bo nic nie odpisales.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.