Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-03-2017, 12:43   #1
muq
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 10-07-2013
Skąd: W
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 5
Question Szymański & Partner opinie?

Dzień dobry zainteresowanym i tym, którzy coś wiedzą.
Czy znacie może ten warsztat mieszczący się na ul. Jana Olbrachta 94a w Warszawie. Laweciarz mnie tam zaciągną (jako poszkodowanego w wypadku) i jakoś tak się potoczyło że zostawiłem tam samochód. Teraz mam pewne wątpliwości bo nie mogę znaleźć konkretnych opinii na ich temat. Czy ktoś coś wie może? Byłbym bardzo wdzięczny.

muq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2017, 16:16   #2
filavandrel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-07-2017
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Szymański & Partner opinie?

deleted

Ostatnio edytowane przez filavandrel ; 04-08-2017 o 15:19 Powód: deleted
filavandrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 23:16   #3
malko82
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Szymański & Partner opinie?

Też nie chcieli się zabrać za zrobienie auta i przekładali terminy ?
Mnie bezczelnie okłamywali za każdym razem, że działają, a gdy wysłałem tam kolegę mieszkającego obok okazało się, że samochód przez 3 tygodnie stał pod warsztatem nie ruszony nawet.
Zaprosili mnie po odbiór po miesiącu i okazało się, że nikt nawet auta nie sprawdził przed wydaniem bo stało z rozładowanym akumulatorem, a z prawej strony przy zderzaku była taka szpara, że mogłem tam włożyć palec.
Podejrzewam, że gdyby nie ustawieni laweciarze to nikt by tam prywatnie nie podjechał.
Potem 2 tygodnie musiałem się upominać o pokwitowania i protokół z naprawy do gwarancji, które oczywiście nie były przygotowane przy odbiorze auta.
malko82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2019, 16:31   #4
Dorotkaa811
ford::beginner
 
Imię: Dorota
Zarejestrowany: 30-07-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Fusion
Silnik: 1.4 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 11
Domyślnie Odp: Szymański & Partner opinie?

Cześć, mam pytanie jak przebiegła u ciebie naprawa w tym warsztacie? Mojego fordzika po kolizji laweciarz też tam zawiozl, ale coś mi się w tym warsztacie nie podoba i coraz bardziej zastanawiam się nad przewiezieniem auta do innego.
Dorotkaa811 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2020, 23:28   #5
tburzynski
ford::beginner
 
Avatar tburzynski
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 10-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy mk3/mk4 ?
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2016
Postów: 12
Domyślnie Odp: Szymański & Partner opinie?

Na naprawe mozesz czekać nawet 3 miesiące Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tburzynski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2021, 00:10   #6
Roll
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 14-09-2021
Skąd: Warszawa
Model: Mustang 5.0 V8 GT
Silnik: 5.0 V8
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: Szymański & Partner opinie?

Cytat:
Napisał malko82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też nie chcieli się zabrać za zrobienie auta i przekładali terminy ?
Mnie bezczelnie okłamywali za każdym razem, że działają, a gdy wysłałem tam kolegę mieszkającego obok okazało się, że samochód przez 3 tygodnie stał pod warsztatem nie ruszony nawet.
Zaprosili mnie po odbiór po miesiącu i okazało się, że nikt nawet auta nie sprawdził przed wydaniem bo stało z rozładowanym akumulatorem, a z prawej strony przy zderzaku była taka szpara, że mogłem tam włożyć palec.
Podejrzewam, że gdyby nie ustawieni laweciarze to nikt by tam prywatnie nie podjechał.
Potem 2 tygodnie musiałem się upominać o pokwitowania i protokół z naprawy do gwarancji, które oczywiście nie były przygotowane przy odbiorze auta.
2006 rok ,nie sprawdzili akumulatora który jakimś cudem pomimo wieku się rozładował 😀😀😀 a ta dziura na palec nie dodałeś że była ze szkody sprzed 20 lat ale pech że nie wymienili ci go na najnowszy model

Bump:
Cytat:
Napisał malko82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też nie chcieli się zabrać za zrobienie auta i przekładali terminy ?
Mnie bezczelnie okłamywali za każdym razem, że działają, a gdy wysłałem tam kolegę mieszkającego obok okazało się, że samochód przez 3 tygodnie stał pod warsztatem nie ruszony nawet.
Zaprosili mnie po odbiór po miesiącu i okazało się, że nikt nawet auta nie sprawdził przed wydaniem bo stało z rozładowanym akumulatorem, a z prawej strony przy zderzaku była taka szpara, że mogłem tam włożyć palec.
Podejrzewam, że gdyby nie ustawieni laweciarze to nikt by tam prywatnie nie podjechał.
Potem 2 tygodnie musiałem się upominać o pokwitowania i protokół z naprawy do gwarancji, które oczywiście nie były przygotowane przy odbiorze auta.
2006 rok ,nie sprawdzili akumulatora który jakimś cudem pomimo wieku się rozładował 😀😀😀 a ta dziura na palec nie dodałeś że była ze szkody sprzed 20 lat ale pech że nie wymienili ci go na najnowszy model
Roll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.