Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-02-2013, 11:45   #81
kroolik79
ford::beginner
 
Imię: ROBERT
Zarejestrowany: 26-01-2013
Skąd: Koszalin
Model: galaxy
Silnik: 2,0
Rocznik: 1996
Postów: 22
Domyślnie Odp: Silnik gaśnie w trakcie jazdy

witam, kupilem galaksy I z 96r. z silnikiem 2,0 fordowski..niewiem czy są inne, i mam następujący problem. rano autko odpala i jakby było bez ssania i potrafi odrazu gasnąć, jedna rzecz to brak wskazań kontrolki temperatury silnika, może mi ktoś podpowie wczym problem, pozdrawiam

kroolik79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2013, 13:12   #82
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Silnik gaśnie w trakcie jazdy

zasilający przekaźnik najczęściej pada.. chłopaki napiszcie który to tam był w tym motorach.
swoją droga kilak dni temu był analogiczny wątek, nie poszukałes na forum wpisów odnośnie twojego motoru.
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2013, 00:58   #83
kroolik79
ford::beginner
 
Imię: ROBERT
Zarejestrowany: 26-01-2013
Skąd: Koszalin
Model: galaxy
Silnik: 2,0
Rocznik: 1996
Postów: 22
Domyślnie Odp: Silnik gaśnie w trakcie jazdy

jestem tu od niedawna i troszku próbuje się tu odnaleźć stąd te pytanie tutaj, przepraszam ale nawet nie wiem za bardzo co gdzie tu szukać jeśli dotyczy tego autka a trochę pytań mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jedno to ssanie w tym aucie, dwa czujnik temp. trzy jak zdejmuje się boczki, i cztery czy felga 15" będzie pasowała jak mam koła 16" stalówki bo niestety dostałem autko bez zapasu, wiem że ten wątek dotyczy czego innego ale może przy okazji ktoś skieruje mnie jakimś linkiem na dobrą drogę, a co do spalania myślę że chyba dobre , bo na trasie 11 a w mieście do 14litrów gazu
kroolik79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2013, 08:26   #84
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Silnik gaśnie w trakcie jazdy

kroolik79 polecam używać opcję szukaj znajdziesz na większość swoich pytań odpowiedzi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 22:00   #85
Sebek1002
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 28-03-2012
Skąd: Myszków
Model: Ford Galaxy MK1
Silnik: 2.8i V6
Rocznik: 2000
Postów: 122
Domyślnie Odp: Silnik gaśnie w trakcie jazdy

Witam. Jak można dostać się do przekaźnika 30?? czy trzeba wykręcać całą skrzynkę z bezpiecznikami a raczej tam są tylko jakieś wtyczki i kabelki pod pokrywą bezpieczników czy jest jakiś magiczny sposób na to??
Sebek1002 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2013, 07:17   #86
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Silnik gaśnie w trakcie jazdy

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=76237 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2018, 04:00   #87
adaszak10
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Silnik gaśnie w trakcie jazdy

Witam
Posiadam galaxy z 2012 r., i moj problem jest taki że samochód w czasie jazdy gaśnie ,przed zgaśnięciem skaczą obroty tak do 2000 rpm i sinik gaśnie. Byłem u mechanika (ponad 400 funtów wydałem) podpinali samochód pod kompa ale żadnego błędu nie wykazywało.Nawet jak zmienilem kluczyk na drugi to tak samo siedziało. Po zgaśnięciu muszę odczekać jakieś 3 minuty i samochód odpala jak by nic się nie stało. Juz nie wiem co mam robić ,ktoś mi doradził żeby z czytać błędy jak samochód zgaśnie, ale tak sie nie da bo nie wiem gdzie , i kiedy silnik zgaśnie i nie mam jak załatwic mechanika żeby dojechał i z czytał błedy. Jakieś sugestie lub ktoś miał podobny problem. Filtry i płyny wymienione.Wcześniejsze tematy opisywały jakies przekaźniki 30 lub 109 ale nie wiem czy ten model posiada je i nie wiem jak je sprawdzić.

Ostatnio edytowane przez adaszak10 ; 12-01-2018 o 04:13 Powód: poprawka
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.