Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-12-2019, 07:34   #1
Jan 70
ford::amateur
 
Imię: janusz
Zarejestrowany: 18-12-2019
Skąd: warszawa
Model: ford kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 2
Domyślnie Linka tylnej kanapy do opuszczania foteli

Witam zerwała się linka do opuszczania tylnej kanapy od strony kierowcy w serwisie powiedziano mi że jest to uszkodzenie mechaniczne czyli moja wina Serwis Toruńska linka została złamana z mojej winy ale ja tylko pociągną za waiche i po zawodach . Pan Mechanik stwierdził że jest to moja wina i wymiana oraz naprawa linki jest odpłatnie . Zajebisty serwis mechanik jest rzeczoznawcą moja noga już tam nie będzie stąpać
Z poważaniem Janusz Damięcki

Jan 70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 09:03   #2
Rafik75
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-08-2019
Skąd: nd
Model: Kuga II
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 36
Domyślnie Odp: Linka tylnej kanapy do opuszczania foteli

Widocznie pan mechanik jest także jasnowidzem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurde, a za co miałeś ciągnąć, za koło?
Na początek napisz oficjalne pismo, gdy normalna rozmowa nie skutkuje.
Rafik75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 15:25   #3
Jan 70
ford::amateur
 
Imię: janusz
Zarejestrowany: 18-12-2019
Skąd: warszawa
Model: ford kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 2
Domyślnie Odp: Linka tylnej kanapy do opuszczania foteli

Witam to pismo mam napisać do serwisu forda tam gdzie robiłem przegląd
Jan 70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2019, 07:49   #4
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: Linka tylnej kanapy do opuszczania foteli

Pismo napisz do tego dealera i Aso u którego zakupiłeś auto. Do tego , który widnieje jako gwarant w książeczce serwisowej . W piśmie przede wszystkim poproś o pisemne uzasadnienie odmowy wykonania naprawy . Na jakiej podstawie mechanik (serwis) odmawia. Jak znam ,życie odpowiedz serwisu będzie mniej więcej : " Nie możemy dokonać naprawy w ramach gwarancji gdyż Ford Polska nie uznał winy producenta a usterka jest usterką mechaniczną " Zapewne tez nie pokażą Ci ,żadnego protokołu po oględzinach czy też oceny tego mechanika motywując to " Jest to wewnętrzna korespondencja Ford Polska i nie przewiduje się udostępniania osobom trzecim " Jeśli masz zamiar walczyć to musisz się przygotować na totalne olewanie swojej osoby i argumenty od Forda na granicy śmieszności . Najczęściej Ford Polska stosuje spychologie i odpisuje też :" Ford Polska nie jest stroną w sprawie i proszę swoje uwagi dotyczące samochodu kierować do ASO. "

Daj Boże ,że może uda Ci się po dobroci cos wskórać i wywalczyć jesli nie to jesteś kolejnym klientem , którego Ford zwyczajnie olał .


Swoja drogą to wstyd na cały świat ,że taki koncern jakim jest Ford traktuje swoich klientów w sposób taki ,że do póki jesteś klientem to cię kochają a jak z klienta staniesz się użytkownikiem to płać nam za przeglądy a resztę mamy w "D".

Pozdrawiam i życzę powodzenia .
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2019, 09:04   #5
Rafik75
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-08-2019
Skąd: nd
Model: Kuga II
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 36
Domyślnie Odp: Linka tylnej kanapy do opuszczania foteli

Napisz jak podał kolega w poprzednim poście. Gdy nie pomoże, to rzecznik praw konsumenta, UOKIK ... i sam nie wiem dalej co. Dodatkowo możesz ich obsmarować w sieci.
Ty zapłaciłeś prawdziwą walutą, nie wadliwą lub fałszywą, więc nie odpuszczaj. powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafik75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2019, 18:54   #6
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Linka tylnej kanapy do opuszczania foteli

Nie ma co odpuszczać jak piszą poprzednicy, niefart z takim dealerem że tak Cie olewa....przykre to jest. Pisz pismo i nie odpuszczaj auto na gwarancji...maja to zrobic albo udowodnić że z pełna determinacja to uszkodziłeś. Kiedyś miałem tez taka absurdalna sytuacje a aso opla- skończyło sie nażeczniku praw konsumenta .....i aso grzecznie wymieniło na gwarancji części (a propos to był pierwszy i ostatni opel mój). teraz jeżdżę fordami ale odpukac to 5 auto i nie mam żadnych kłopotów. Trzymam kciuki, pozdrawiam
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.