Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-11-2013, 06:50   #21
tytua
ford::beginner
 
Imię: rysiek
Zarejestrowany: 13-09-2013
Skąd: goleniów
Model: fiesta
Silnik: 1,4dtci
Rocznik: 2002
Postów: 11
Domyślnie Odp: Fiesta - zimny silnik trudno odpala

jeszcze naprawiam jak osiągnę sukces to to opiszę

tytua jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2013, 19:26   #22
tytua
ford::beginner
 
Imię: rysiek
Zarejestrowany: 13-09-2013
Skąd: goleniów
Model: fiesta
Silnik: 1,4dtci
Rocznik: 2002
Postów: 11
Domyślnie Odp: Fiesta - zimny silnik trudno odpala

Witam oto co wymieniłem
zacznę od tego że auto całkiem padło i nie chciało już palić powód pompa wysokiego ciśnienia zakup moim zdaniem udany 600zł nowa([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) i zawór na listwie bo sam uszkodziłem podczas odkręcania używka 10 zł z listwą([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) dzisiaj zrobiona próba przelewowa oto wyniki wszystkie równo 20 ml w czasie 5 min. na ciepłym silniku tu mam pytanie czy te 5 min. to nie za długo ale przelicznik 20x1.4=28 gdzie wartość 28 jest większa od wartości najniższej wskazanej wtrysku.Nie wiem tylko jakie powinny być wartości i w jakim czasie.
Teraz morał całej mojej naprawy a zarazem początek bo auto jak stoi na dworze to pali za 4-5 kręceniem rozrusznika jak stoi w ciepłym garażu to pali od pierwszego zakręcenia, jutro ponowne sprawdzenie świec to tak dla 100% pewności podpowiedzcie co może być przyczyną. pozdrawiam i czekam na pomoc.
A chcę nadmienić jak wymieniacie pompę i wszystko jest zapowietrzone to naprawdę jest ciężko odpowietrzyć samemu radzę po proście kogoś o pomoc chodź by po to by kręcił rozrusznikiem ja oprócz kolegi wspomogłem się plakiem poszło trochę lżej.

Ostatnio edytowane przez tytua ; 21-11-2013 o 19:40
tytua jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2014, 12:19   #23
ditd
ford::amateur
 
Imię: tomasz
Zarejestrowany: 05-02-2014
Skąd: carlisle uk
Model: fiesta xl
Silnik: 1.4 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 9
Domyślnie Odp: Fiesta - zimny silnik trudno odpala

wtryski do wymiany.moga nie lac, ale zle rozpylaja.przy tym rocznik nie ma co sie dziwic.polskie paliwo da rade kazdym wtryskiwaczom.ja wymienilem wszystkie wtryskiwacze przy przebiego 245 tys.kupilem na alegro za 600 pln.auto smiga dalej.powodzenia.jeszcze jeda rzecz zrob tak -odpepnij wtyczke z jedego wtrysku i probuj krecic jak zapali na 3 gary od razu to masz rozwiazanie wtrysk.i tak po koleji odpinaj i zapalaj.zobaczysz czy bedzie palil na 3 gary.u mnie tak bylo.zapalal na 1,2,3 a jak zapiolem 4 nie odpalil.bez 4 od razu.wtrysk do wymiany.

Ostatnio edytowane przez ditd ; 18-02-2014 o 13:03
ditd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2020, 20:37   #24
Galdi
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-11-2018
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Odp: 1.4 TDCi - zimny silnik trudno odpala

Jest ok?

Ostatnio edytowane przez Galdi ; 20-08-2021 o 13:55
Galdi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.