Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2017, 11:18   #91
TomQ62
ford::advanced
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 06-01-2014
Model: Focus mk1
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 415
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale to jest tak śmieszne, jak gościu jedzie ciągle 110-120 widzi że go złom dogania, prawy pas wolny, zamiast zjechać, przyspiesza, przyspiesza i odjeżdza...

chore ego, to poważna choroba. niejeden przy 180km\h odpuszcza, bo pewnie myśli że za nim świr, ale miałem takich, co do 220km\h polecieli - no ja tym dziadem więcej jak 200 nie dam rady jechać więc się oddalił. jego penis dostał +1cm : ]
Tak to działa. Mniej, więcej. Poważna choroba raczej nie. Ot, zwykłe kompleksy.
Metody zaradcze są dwie. Pierwsza - dystans i uśmiech. Druga - kupienie szybkiego auta. Najlepiej niepozornego. Osobiście bardzo lubię upokarzać takich "ścigaczy" pełnoletnim Volvo 850 kombi. Lekko dłubnięte dysponuje mocą ok. 300 KM, setkę robi w okolicach 6 sekund, a 260 km/h nie stanowi problemu. Do tego siwy dziadek, czyli ja, za kierownicą. Miny "krótkopenisowców" bezcenne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

TomQ62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 11:20   #92
Fulara
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar Fulara
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-10-2013
Skąd: Katowice
Model: Focus Kombi MK1
Silnik: 1.6 ZEtec SE
Rocznik: 2004
Postów: 8,558
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

o tak, kiedyś sobie takiego niepozornego sprawie. wszystkie mendy z chorą ambicją będą miały -1 CM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fulara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 11:28   #93
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

Cytat:
Napisał TomQ62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przemieszczając się perpedes też mi się zdarza "wyprzedzać" Jaguary, a mój pies na luzie wciąga nosem Ferrari. Szczególnie te zaparkowane
Specjalnie na tą okazję mam to nagranie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Cytat:
Napisał TomQ62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak to już jest. Ludki nie po to przedłużają sobie penisy szybkimi autami, by potem ktoś im je skracał ;-)
Proszę zostawić moje przyrodzenie w spokoju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 11:32   #94
TomQ62
ford::advanced
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 06-01-2014
Model: Focus mk1
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 415
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o tak, kiedyś sobie takiego niepozornego sprawie. wszystkie mendy z chorą ambicją będą miały -1 CM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale koniecznie niepozornego. Stary, brudny, gdzieś tam przygięty itd. Bo w aucie, które kapie mocą nie ma tej frajdy. Z Audi S6 nikt się nie chce ścigać i niczego sobie/mnie udowadniać. Po prostu ludki grzecznie zjeżdżają na prawy i tyle. Niezmiernie rzadko zdarza się jakiś młodzieniec, najczęściej w BMW, któremu coś dziwnego się wydaje, ale szybko zostaje sprowadzony na Ziemię. 550 niutków / 450 kucyków robi robotę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S.
Jak widzisz również nie jestem wolny od kompleksów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TomQ62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 11:45   #95
Fulara
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar Fulara
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-10-2013
Skąd: Katowice
Model: Focus Kombi MK1
Silnik: 1.6 ZEtec SE
Rocznik: 2004
Postów: 8,558
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

tak jak froguś myślał, że tym złomem zadziała na audi RS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ze 400 kucy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przepaść, jakby froguś cienkim w holenderskim gazie jechał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

1:23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fulara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 12:00   #96
TomQ62
ford::advanced
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 06-01-2014
Model: Focus mk1
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 415
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

To chyba 3.0 tdi. Przynajmniej tak coś mówili. RS'a to nawet spalin by nie powąchał. Tam motorek ma 700 niutków i 560 kucy. Do 100 poniżej 4 sekund.
TomQ62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 12:52   #97
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

Ja tam spotkałem takiego niepozornego, brudnawego, białego, zwyczajnego Golfa V i to dwa razy - zauważyłem tylko małe literki firmy tuningowej ABT na tylnej klapie, poza tym niczym się nie wyróżniał - to był diesel podrasowany, ale za drugim razem zaczął kopcić i zwalniać, więcej już go nie widziałem - zajechałem gostkowi furę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale jak był sprawny to mnie objeżdżał może nie jakoś sromotnie, ale jednak i sprawdzone to zostało w każdych warunkach i w każdym przedziale prędkości, ale przez te sprinty padł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak był jeszcze zdrowy to szedł z 240-250 licznikowe, a może i rzeczywiste pod bardzo silny wiatr, a wyglądał jak dziadkowóz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. U mnie w takich sprintach nie chodzi o jakieś tam penisy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a o fan, za wszelką cenę niczego nie robię, a i z uśmiechem porażki przyjmuję, zwycięstwa oczywiście też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 12-04-2017 o 12:59
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 13:03   #98
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

e tam. Kolega biurko obok mnie, jak zobaczył że mam nową furę to kupił Golfa GTD. Tydzień później jego autko pojechało do serwisu. Objawy? Head gasket failure czyli głowica (i podejrzewam uszczelkę). Jak go pytałem jak to, to się przyznał że w weekend trochę "męczył" swego Golfa. Nawet nie chcę wnikać, ile go ten 2 letni samochód kosztował i że od dwóch miesięcy jeździ on na zmianę autem zastępczym ze swoim Golfem który ciągle wraca z serwisu z coraz większą ilością błędów, bo żaden komis nie chce mu wymienić zajechanego silnika. Głupia patowa sytuacja, gdzie komis daje "gwarancję" na silnik, skrzynię i rozrząd na miesiąc od zakupu auta, chłopak zajeżdża silnik w tydzień po zakupie samochodu ale wszyscy grają głupa i nie ma rozwiązania tej sytuacji. On daje im do naprawy, po 2-3 tygodniach auto wraca "naprawione" a on po dwóc, trzech dniach oddaje z powrotem twierdzać że nie naprawili.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 13:44   #99
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

Kiedyś tak było w Polsce, ale widać że Polscy emigranci dobrze wyszkolili Anglików przekazując Im tajemną wiedzę, jak orżnąć klienta.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2017, 14:02   #100
TomQ62
ford::advanced
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 06-01-2014
Model: Focus mk1
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 415
Domyślnie Odp: EcoBoost 1.5 - zjada olej

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie chodzi o jakieś tam penisy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a o fan, za wszelką cenę niczego nie robię, a i z uśmiechem porażki przyjmuję, zwycięstwa oczywiście też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tam spotkałem takiego niepozornego, brudnawego, białego, zwyczajnego Golfa V i to dwa razy - zauważyłem tylko małe literki
Takie autka są najfajniejsze. Syn kolegi ma A3. Na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego. Żadnych oznaczeń, tuningów, czy innych bajerów. Jedynie koła szersze. Co ten maluszek potrafi, to ziemia wody prosi ;-)
Napiszę tylko, że z S6 robi co chce i to bez wciskania magicznego, niebieskiego guziczka.

Ostatnio edytowane przez TomQ62 ; 12-04-2017 o 14:10
TomQ62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ecoboost , olej



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.