Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-03-2018, 14:20   #51
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Cytat:
Napisał kierowcafocusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poczytaj wątek o Kuga. tam się rozpisałem w temacie silnika , boxa i chipa
Witaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bez obrazy zamiast odsyłać do posta w którym nie jest wprost nic napisane chyba, że ostatnio pojawił się jakiś nowy wpis mógłbyś co nie co napisać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szybciej byś napisał np. box do dupy nie warto albo warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszyscy wiemy jakie są plusy danych rozwiązań i ich wady patrząc na gwarancję, ingerencję itd.

Zgadzam się najlepiej przełączyć mapę ale nie o to pytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zależy mi o opinii tych, którzy mają Box-a na silniku 2.0 150 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam

wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2018, 08:29   #52
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Cytat:
Napisał wojtekpiotr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bez obrazy zamiast odsyłać do posta w którym nie jest wprost nic napisane chyba, że ostatnio pojawił się jakiś nowy wpis mógłbyś co nie co napisać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szybciej byś napisał np. box do dupy nie warto albo warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszyscy wiemy jakie są plusy danych rozwiązań i ich wady patrząc na gwarancję, ingerencję itd.

Zgadzam się najlepiej przełączyć mapę ale nie o to pytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zależy mi o opinii tych, którzy mają Box-a na silniku 2.0 150 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Na forum jest tle tematów, że wystarczy użyć szukajki i wszystko można odszukać. Masakra jakaś...ludzie coraz bardziej leniwi, wszystko by chcieli mieć podane na tacy i jeszcze się rzucają, że ktoś ich odsyła do jakiegoś konkretnego posta....
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2018, 14:10   #53
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na forum jest tle tematów, że wystarczy użyć szukajki i wszystko można odszukać. Masakra jakaś...ludzie coraz bardziej leniwi, wszystko by chcieli mieć podane na tacy i jeszcze się rzucają, że ktoś ich odsyła do jakiegoś konkretnego posta....
Nie rzucają tylko kulturalnie pytają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Spoko poświęcę parę godzin na szukanie i czytanie ale już to robiłem więc pewnie znowu spełźnie na niczym . . . . . . .

Ahhhh nie ma to jak koleżeńska pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2018, 08:30   #54
kierowcafocusa
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-08-2014
Model: Mondeo mk5 II
Silnik: ecoblue 190 A8
Rocznik: 2020
Postów: 115
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

proszę bardzo :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
kierowcafocusa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2018, 17:49   #55
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Cytat:
Napisał kierowcafocusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
proszę bardzo :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Bardzo dziękuję za link do posta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czytałem o tym wcześniej, ale mi chodzi o montaż Box-a do 2.0 150 km - wiem, że mapa jest najlepsza i niby nie zauważalna. Czy ktoś podpinał Box-a do 2.0 150 km ?

Ostatnio edytowane przez wojtekpiotr ; 15-04-2018 o 18:15
wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2018, 17:54   #56
Jakub
ford::professional
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 14-09-2004
Skąd: Bielsko - Biała
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 1,930
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Nie ważne.

Wytaptane z telefonu.

Ostatnio edytowane przez Jakub ; 15-04-2018 o 17:58
Jakub jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2018, 16:45   #57
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Witajcie. Czy jest ktoś w Poznaniu lub w okolicach, FACHOWIEC - co by przełączył mapę silnika ze 150 km na 180 km ?
wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2018, 17:48   #58
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] na pewno pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2018, 18:06   #59
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 663
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Cytat:
Napisał wojtekpiotr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie. Czy jest ktoś w Poznaniu lub w okolicach, FACHOWIEC - co by przełączył mapę silnika ze 150 km na 180 km ?


Zapraszam zalatwimy zmiane 150-180
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2018, 18:47   #60
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Powerbox do MK5, 2.0 TDCI 150KM

Cytat:
Napisał wojtekpiotr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przełączył mapę silnika ze 150 km na 180 km ?
podeślij VIN . Na dniach będę w okolicy i bez problemu damy radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.