Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-01-2017, 19:10   #21
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

Powaznie? to katastrofa przeciez.. nie dosc ze bite to nie jedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jechac escape i taki focus 1.6tdci cie bierze hahaha

__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2017, 19:14   #22
robert LC
ford::advanced
 
Avatar robert LC
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 19-02-2012
Skąd: Chełm
Model: MK4 Titanium -->Fusion Titanium
Silnik: 140KM -->240KM
Rocznik: 2008 -->2014
Postów: 261
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To i tak bardzo dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Był już kilka razy u mnie kolega z Escape z (USA!) z ustawioną w sofcie PCM blokadą na 180km/h (nie w parametrach speed limit...). Na razie nic nie udało się wykombinować, bo soft jak soft - amerykański...
Nie bardzo widać na co zamieniać...

Na nieszczęście właściciel tego feralnego Escape ciągle jeździ do Niemiec i prawie po każdym powrocie dzwoni - "Panie Tadeuszu, czy już Pan coś wymyślił, bo chyba mnie szlag trafi na te migające mi na banie z tyłu światłami Twingo..."Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ten rodzaj limitowania prędkości nie ma nic wspólnego z MyKey i kluczykami, nie ma też nic wspólnego z As Buid i parametrami konfiguracyjnymi. Zaszyty jest w sofcie PCM i na razie nie maiłem wystarczającej determinacji by tym się zająć "na poważnie"...
To mi się trafiło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trudno czekać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie próbowałem czy to działa bo nie mam okazji się rozpędzić ale przy ustawianiu klucza jest możliwość zięcia blokady ale nie będzie już administratora

Ostatnio edytowane przez robert LC ; 27-01-2017 o 19:23
robert LC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2017, 18:49   #23
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

Cytat:
Napisał robert LC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam taki temat
Dzięki tedik owi mam 2 klucze zrobione administratora i na obu mam blokadę do 200 km/h ktoś wie jak ją zdjąć bez ustawiania klucza z administratora?
wejdź na fora za oceanu tam każdy ma ściągnięta blokadę jest instrukcja podobna jak w autach co mają ograniczenie do 250km/h
szkoda że mamy w Polsce tylko kilku speców od forda może to nie warte pieniędzy
bo lojalności raczej nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
też nie trzeba tyle jeździć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak powyżej opisują że w lusterku dogania lub przegania 130KM auto to żenada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2017, 19:10   #24
robert LC
ford::advanced
 
Avatar robert LC
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 19-02-2012
Skąd: Chełm
Model: MK4 Titanium -->Fusion Titanium
Silnik: 140KM -->240KM
Rocznik: 2008 -->2014
Postów: 261
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

Cytat:
Napisał leszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wejdź na fora za oceanu tam każdy ma ściągnięta blokadę jest instrukcja podobna jak w autach co mają ograniczenie do 250km/h
szkoda że mamy w Polsce tylko kilku speców od forda może to nie warte pieniędzy
bo lojalności raczej nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
też nie trzeba tyle jeździć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak powyżej opisują że w lusterku dogania lub przegania 130KM auto to żenada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki kolego poszukam. Jak byś miał jakiś link będę wdzięczny
robert LC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2017, 08:43   #25
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

poszukam linka nawet nie wiem czy nie na yutube jest


chyba to [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez leszek ; 06-02-2017 o 08:58
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2017, 09:01   #26
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

haha - to jest czasami spotykany kaganiec w dostawczakach, ale nie widziałem nigdy w osobówkach Forda
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2017, 09:23   #27
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

akurat to jest do dostawczaka masz rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale mk5 może tasz tak jest
też nie wiedziałem ale posty powyżej powoli uświadamiają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2017, 10:33   #28
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

Cytat:
Napisał leszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...ale mk5 może tasz tak jest...
Kilka razy już pisałem wyraźnie - w "amerykanach" NIE MA LIMITU PRĘKOŚCI USTAWIANEGO NA PARAMETRACH!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Limit prędkości zaszyty jest w sofcie PCM i nie da się go łatwo namierzyć a tym bardziej wyłączyć!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2017, 11:48   #29
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

kurde kiedyś mi się to przewinęło dawno i było wyjaśnione ale z 2 lata temu
na szybko szukałem
filmik co limit ściągnięty [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez leszek ; 06-02-2017 o 13:15
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2017, 13:56   #30
Strat69
ford::average
 
Avatar Strat69
 
Zarejestrowany: 10-10-2016
Model: MK5 USA
Silnik: 2.0 Ekoboost 240 KM
Rocznik: 2013
Postów: 149
Domyślnie Odp: Usunięcie blokady MY KEY z jednym kluczykiem

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
haha - to jest czasami spotykany kaganiec w dostawczakach, ale nie widziałem nigdy w osobówkach Forda
u mnie trzyma od 190 ;/
Strat69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.