Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-03-2016, 19:56   #2661
piotrek1919
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 15-01-2016
Skąd: śląsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 160
Rocznik: 2015
Postów: 49
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał tozo14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie bylem jeszcze. Dzis sie to stalo pierwszy raz . Klapa nie dziala dalej wiec we wtorek zaraz serwis.
Czyli moze i dobrze ze nie mam elektrycznej.

Słuchajcie a wlasnie teraz jakieś dziwne bulgotanie z baku po zgaszeniu silnika słyszałem ....

piotrek1919 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2016, 20:17   #2662
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Dzięki za odpowiedzi o głośności, zbieram dane od Was, użytkowników tego na co się zapatruje a porównanie do foki wynika z możliwości wyboru miedzy tymi dwoma autami przy zmianie sam. sluzbowego... Zgaduje ze nie jeden z Was tak jak @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] brał pod uwagę focusa jako bardziej doposazona alternatywę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2016, 21:44   #2663
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

U mnie rozważania nad Focusem wynikały ze sporo niższej ceny. Z wyposażenia nie miałem ochoty rezygnować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jazdy próbne utwierdziły mnie w przekonaniu, że różnica między FF3 i Mondeo Mk5 jest warta dopłaty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2016, 00:35   #2664
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie rozważania nad Focusem wynikały ze sporo niższej ceny. Z wyposażenia nie miałem ochoty rezygnować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jazdy próbne utwierdziły mnie w przekonaniu, że różnica między FF3 i Mondeo Mk5 jest warta dopłaty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A widzisz, ja na taki komfort sie nastawic nie mogę, albo focus titanium z dodatkami, naprawde fajnie doposazony w automacie, albo mondeo trend, ew z pakietem gold, i tyle... Focus "miał" mnie rozczarować, a poza tą głośnością to jakoś nie został zdeklasowany. Brakuje mi jednak bagaznika - ktorego w mondeo kombi przybedzie o bagatela 30 litrów, i miejsca na nogi w drugim rzędzie. Wszystko się rozchodzi o to czy mam w nosie pasażerów a bagażnik będę pakował z niezasuniętą roletą i zyskam titanium z kilkoma fajnymi pakietami i silnikiem 2.0 tdci 150 ze skrzynią PS, albo "pakowniejszego", wygodniejszego cichszego golda z silnikiem tym samym tylko w manualu albo slabszym 1.5 tdci 120 koni. Teraz mam titanium i kurcze nawet w foce sprawia wrazenie fajnie doposazonego.. gold to tez nie golas, ale do titka mu daleko...
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2016, 08:50   #2665
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Bo Focus nie jest złym samochodem - wręcz przeciwnie! Dla mnie Mondeo po prostu wygrało w ważnych kwestiach: przestrzeń, komfort, wyciszenie i wygląd. Jakbym miał wybierać doposażony Focus vs. gołe Mondeo to miał bym spory dylemat, bo cenię sobie wyposażenie dodatkowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2016, 11:29   #2666
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał olek.tbg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam kombi ale mam dokładnie ten sam problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak często się to u Ciebie zdarza ?

Byłeś z tym w serwisie? U mnie po 2 wizytach w ASO nie znaleźli usterki...
Wyjmijcie półki/rolety i wtedy sprawdźcie jak się klapa zamyka bo problem często wynika z powodu ****ianej półki.
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2016, 07:06   #2667
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakbym miał wybierać doposażony Focus vs. gołe Mondeo to miał bym spory dylemat, bo cenię sobie wyposażenie dodatkowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oootóż to, Panie, otóż to! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na mnie nie robią wrazenia focusy kombiaki, bardzo przecietne auto, take typowe wozidlo dla przesstawiciela. Moj jakos sie broni przez polaczenie czarnego z pasujacymi alusami, naprawde nie wstydze sie tego auta bo wyglada nawet elegancko. Swoja droga mondeo mk4 w prostej wersji tez pupy nie urywa. Jeden chłopak od nas zamowil teraz mk5 kombi w wersji edition z paroma dodatkami, bardzo jestem ciekaw jak to bedzie sie prezentowac... to bedzie nasz punkt odniesienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2016, 08:23   #2668
pawel_l
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Mimo wszystko różnica Focus-Mondeo jest wyraźna, choćby w przestronności. Przejechałem nową foką ok 100kkm i odczuwam różnicę nawet po przesiadce na Ceeda. Na korzyść Ceeda. Porównanie pojawiające się już kilka razy Mondeo- Octavia już rzeczywiście nie jest takie oczywiste. Testowałem oba (z silnikami benzynowymi 1.4 i 1.5) i poza ogólnym poczuciem komfortu Octavia nie ustępuje Mondeo. Oczywiście pozostaje kwestia gustu i lubienia/nielubienia stylu VW ( ja nie przepadam) za to same materiały wykończeniowe są na podobnym poziomie. To tylko jeszcze bardziej wzmaga mój dylemat wyboru. Serce mówi Mondeo rozum Octavia. O szczegółach pisałem w wątku http://forum.fordclubpolska.org/show...45#post2565645
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2016, 19:13   #2669
Skvarec
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 23-11-2015
Skąd: Rudnik
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał piotrek1919 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli moze i dobrze ze nie mam elektrycznej.

Słuchajcie a wlasnie teraz jakieś dziwne bulgotanie z baku po zgaszeniu silnika słyszałem ....
Witam ja też mam takie dżwięki bulgotania ale jak mam zatankowane do pełna i nie wiem z czego to wynika ale jak paliwa się zmnieszy to już nie słychać...
Skvarec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2016, 20:03   #2670
piotrek1919
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 15-01-2016
Skąd: śląsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 160
Rocznik: 2015
Postów: 49
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Tez u mnie przy pełnym baku i teraz po świętach trochę wyjeżdżone i już nie ma. Drugi dziwny problem to zaraz po odpaleniu takie metaliczne "cykanie" po dodaniu gazu ustępuje ...to mnie trochę martwi wiec moze zajrzę do serwisu. Nie ważne czy zimny czy ciepły po odpaleniu za każdym razem sytuacja sie powtarza ..
piotrek1919 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.