Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-11-2016, 21:59   #261
przemas744
ford::beginner
 
Avatar przemas744
 
Zarejestrowany: 13-10-2015
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 12
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał Bierut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety zgodnie z wytycznymi centrali forda przy przeglądzie motorcraft pieczątka przeglądu nie przysługuje.
a czy ja gdzieś napisałem, że to pieczątka przeglądu? Byłem dzisiaj i pieczątkę dostałem, lecz wytłumaczono mi, że nie mogą podbijać przeglądu, bo de facto nie jest to przegląd, tylko akcja serwisowa wymiany oleju i mogą podbić bez problemu jako wymianę oleju i filtrów z wpisana datą i przebiegiem w rubryce wymian kilka stron dalej.
Dla mnie nie ma problemu gdzie mam pieczątkę, ważne że będę wiedział co było wymieniane i przy jakim przebiegu, żeby mieć świadomość kiedy robić to następnym razem.

przemas744 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2016, 22:08   #262
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał haddi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślałem że nie będę musiał się brudzić przy weekendzie i się przeliczyłem.
Trzeba bylo oddac do Ford Kleine w Paderborn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A powaznie to hej, rowniez jetsem z PB, no powiedzmy okolic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2016, 22:25   #263
radekrogo
ford::advanced
 
Avatar radekrogo
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 26-05-2008
Skąd: Elblag
Model: Mk4 SW Titanium Lunar Sky / Mk3 Ghia 130 Tdci 2004
Silnik: 2.0 Tdci 140 DFP/130 Tdci
Rocznik: 2011/2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Te promocyjne oferty to HWD. Jak raz na jedna pojechałem w ramach gratisowej, to chcieli mi tylna belkę zdjąć , i coś tam kleić, a na dodatek żarówki zmienić, ze niby przepalone, ich pech ze ja to zrobiłem miesiąc wcześniej. Do chłopaków z warsztatu nic nie mam , ale kadra to dno , tak brać klienta za debila, ale widocznie takie społeczeństwo i to działa.
radekrogo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2016, 22:29   #264
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Oj, radekrogo, toś się niniejszym naraził...
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2016, 22:29   #265
haddi
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-08-2013
Skąd: Paderborn
Model: Focus
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 52
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał Bierut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety zgodnie z wytycznymi centrali forda przy przeglądzie motorcraft pieczątka przeglądu nie przysługuje. Jeśli ktoś dostanie to ma szczęście. A inna pieczącztka w innym miejscu dla mnie nie jest istotna.
Może i być na czole, ważne że "hamerykańska" oryginalna Ford. Wpis o przebiegu,data i co było wykonane.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba bylo oddac do Ford Kleine w Paderborn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A powaznie to hej, rowniez jetsem z PB, no powiedzmy okolic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Sytuacja była kilka miesięcy temu(coś w okolicach maja) żona i tak jechała,"dwunasta" na zegarze wymiany oleju wybiła, więc wyszło jak wyszło.

Ja też z okolic Paderborn, ale coś trzeba wpisać, bo moja pipidówa ze względu na brak uchodźców, słabo czarna na mapie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
haddi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2016, 09:10   #266
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 264
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał przemas744 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czy ja gdzieś napisałem, że to pieczątka przeglądu? Byłem dzisiaj i pieczątkę dostałem, lecz wytłumaczono mi, że nie mogą podbijać przeglądu, bo de facto nie jest to przegląd, tylko akcja serwisowa wymiany oleju i mogą podbić bez problemu jako wymianę oleju i filtrów z wpisana datą i przebiegiem w rubryce wymian kilka stron dalej.
Dla mnie nie ma problemu gdzie mam pieczątkę, ważne że będę wiedział co było wymieniane i przy jakim przebiegu, żeby mieć świadomość kiedy robić to następnym razem.
Mowa było o pieczątce przeglądu, której zazwyczaj nie wbijają.
No i teraz opisałeś to wyraźnie, bo wcześniej pisałeś tak:

"przy tym tańszym też podbijają, tylko w innym miejscu"

Dla mnie sprawa jest jasna. Chcę mieć sprawdzony samochód z udokumentowaną historią, assistance na Europę (bo te z polskich firm ubezpieczeniowych za granicą są do dupy) oraz olej o specyfikacji 913-D (co najmniej Castrol Ford Magnatec), a nie Motorcraft XR o specyfikacji 913-C. Dlatego polecam przegląd za 490 zł. Dla mnie to jest wydatek raz na rok-półtorej roku, więc nie ma o czym mówić. Żadna inna marka (ASO) w Polsce nie oferuje takiej usługi w takiej cenie.
Co innego gdy ktoś robi przebiegi rzędu 50-60 tyś. km rocznie. Wtedy to dwa przeglądy olejowe i jeden rozsrzerzony były by rozsądnym wyjściem.

Ostatnio edytowane przez Bierut ; 16-11-2016 o 09:18
Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2017, 12:12   #267
zie
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-12-2016
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Robiłem ten serwis za 279 zł w Lublinie. Pieczątka została wbita tam gdzie przeglądy z zaznaczeniem rodzaju serwisu. Ktoś pisał o sprawdzeniu stanu auta. U mnie takie coś nie miało miejsca. Wymiana oleju i filtrów tylko.
zie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2017, 13:04   #268
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,972
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
U mnie takie coś nie miało miejsca.
tu masz zakres usługi Ford Motocraft za 279 zł , więc nie jest to szeroki zakres przeglądu auta i do zrobienia metodą wzrokową.

http://www.ford.pl/Serwis/Motorcraft_Service/Serwis

Wprowadzenie pojazdu
Wskaźniki, lampki ostrzegawcze/kontrolne i sygnał dźwiękowy Sprawdzenie
Sprzęgło Sprawdzenie działania
System grzewczy, wentylator chłodnicy Sprawdzenie działania Spryskiwacze, wycieraczki Sprawdzenie działania
Przednia szyba Sprawdzanie pod kątem uszkodzeń
Światła zewnętrzne, lampki kontrolne Sprawdzenie działania
Hamulec ręczny Sprawdzenie działania
Pasy bezpieczeństwa Sprawdzenie działania
Wewnątrz pojazdu

Silnik Wymiana oleju silnikowego i filtra oleju
Silnik, skrzynia biegów i tylna oś Sprawdzenie pod kątem uszkodzeń i przecieków
Rury, przewody, przewody doprowadzające olej i paliwo, rura wydechowa Sprawdzenie pod kątem uszkodzeń
Przewody chłodzące, przewody doprowadzające olej i paliwo, rura wydechowa Sprawdzenie pod kątem uszkodzeń i przecieków
Opony Sprawdzenie stanu i głębokości bieżnika
Podwozie Sprawdzenie stanu zabezpieczenia antykorozyjnego
System hamulcowy Sprawdzenie hamulców
Pod pokrywą silnika
Filtr powietrza Wymiana
Silnik, pompa próżniowa, chłodnica Sprawdzenie pod kątem wycieków i szczelności
Zbiornik chłodnicy, pompa hamulcowa i akumulator Sprawdzenie stanu płynów oraz stopnia naładowania akumulatora
Pompa spryskiwacza Sprawdzenie działania
Na zewnątrz pojazdu

Opony Sprawdzenie ciśnienia
Koło zapasowe Sprawdzenie ciśnienia oraz stanu bieżnika
Nakrętki koła Sprawdzenie dokręcenia kół
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2017, 13:54   #269
zie
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-12-2016
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

No to u mnie chyba nic nie sprawdzali bo na pytanie czy w aucie wszystko jest ok, usłyszałem od trochę zaskoczonego (moje subiektywne odczucie) pana że tak, podczas gdy mam do uszczelnienia miskę oraz pajączka na szybie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2018, 20:40   #270
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Podwyżka od 15 stycznia o 50 zł w góre. Ja tam nadal będę korzystał.
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.