Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-12-2010, 19:58   #1
100aut
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 1995
Postów: 1
Domyślnie AUTO JÓZEFÓW skrzynie biegów

Wszystkim, którzy mają problemy z automatyczna skrzynia biegów polecam ten serwis. Potrafią uwinąć się w jeden dzień i jeszcze nie zdarzyło mi się reklamować naprawy. Cena również przystępna, polecam

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


!!!!!!Konto założone w celu reklamy, prawdziwe opinie poniżej!!!!!!


Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 16-01-2014 o 16:50
100aut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2013, 19:32   #2
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: AUTO JÓZEFÓW skrzynie biegów

trafiłem przypadkiem na ten wątek autoreklamy i dodam wpis realny.

Ja zdecydowanie odradzam. Robili mi kapitalny remont, o kosztach nie marudziłem, trzeba róbcie, wymieniajcie żeby było dobrze na kolejne 300 tys km.
Odremontowana przez nich skrzynia ciekła od momentu wyjechania z serwisu... moje uwagi na ten temat i jakoby uszczelnianie jej, polegało na wymazania silikonowym uszczelniaczem uszczelki.
Sterownika skrzyni biegów prawdopodobnie nie nie dotykali, po 6 tysiącach km zaczęła ślizgać się przy zapinaniu 3-ki (przed remontem na 3-ce falowały obroty, co skłoniło mnie do przeprowadzenia kapitalki) .

Z powodu ubytków oleju doszło do sytuacji, że po prostu konwerter nie miał co zassać na stromych podjazdach. Podejrzewam, że ucierpiało na tym sprzęgło hydrokinetyczne.

Po prostu wymienili wszystko co dało się wymienić i skasowali mnie.
Przy okazji obłamali mocowanie linki wybieraka, do czego nie chcieli się przyznać (Pan Bartosz tłumaczył się, że zardzewiała albo co i dlatego się połamały zaczepy).

Wydatek ponad 6 tys zł. i skrzynia nadaje się do wymiany lub powtórnego prawidłowego remontu.

tagi: opinie ocena autojózefów, serwis ASB Wojciech Pauk
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2013, 19:32   #3
solomons
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 24-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: AUDI A6
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: AUTO JÓZEFÓW skrzynie biegów

Mam podobną opinie i na pewno więcej tam nie wróce!!! Banda krętaczy i oszustów. Miałem i mam nadal problem ze skrzynią Multitronic w AUDI A6. Sprawa wygląda następująco: zostawiłem w warsztacie Auto Józefów k. Warszawy moje Audi w poniedziałek, naprawa miała potrwać max 2-3 dni, koszt jaki usłyszałem za naprawę to 1000 zł za naprawę komputera sterującego skrzynią. Po 3 dniach otrzymałem telefon, że jednak elektronik, który miał naprawić komputer zrobił sobie urlop i auto będzie do odbioru dopiero za tydzień. Szoooook! Oczywiście się zgodziłem, skoro stoi auto już 3 dni to bez sensu przenosić je do innego warsztatu i ustawiać sie w kolejkę. Kiedy po tyg. przyjechałem po auto usłyszałem ze koszt naprawy to nie 1000 zł a 1500 zł!!! I że jak tego nie zapłacę to nie oddadzą mi auta! Poprosiłem kontakt do właściciela z prośbą o wyjaśnienie problemu, na co usłyszałem że jego firma nie jest instytucją charytatywną i że tyle muszę zapłacić!!! ZERO wyjaśnień, ZERO szacunku do klienta, ZERO profesjonalizmu!!! Prostota po całości! Ceny sobie zmieniają jak im pasuje!!! Odradzam i przestrzegam przed tym warsztatem.
solomons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2013, 09:14   #4
bor0wy
ford::beginner
 
Avatar bor0wy
 
Zarejestrowany: 20-01-2012
Skąd: WM
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie Odp: AUTO JÓZEFÓW skrzynie biegów

Takie opinie o AUTO JÓZEFÓW tez były np. na forum vw-passat.pl
Jak ktos chce tanio i solidnie zrobić to ja już polecałem w innym wątku:

Tomasz Krajewski
Łążyn 12, Lubawa
603-283-655

tam na placu stoi cała gama samochodów od starego clio i citrona po najnowsze mercedesy, audi i bmw.

Co do Audi z Multitronic na pewno bym tam jechał a co najmniej warto zadzwonic.
jedziłem i z passatem i z fordem i raczej tam zawsze bede jechal z autoamtem
bor0wy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 21:15   #5
fpp
ford::beginner
 
Avatar fpp
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 07-01-2014
Skąd: Żyrardów
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 33
Domyślnie Odp: AUTO JÓZEFÓW skrzynie biegów

Ja też się podłączę - mój znajomy chciał naprawiać VW, wycena remontu skrzyni to 6,5tys zł i bajki, że ściągają graty z Holandii. W końcu udało się zrobić gdzie indziej za 3tys.
__________________
Jeśli będę mógł pomóc w sprawie części zamiennych i eksploatacyjnych to służę radą i pomocą. Jako że lubię grzebać w mojej Foce MK2 to będę oczekiwał rewanżu z Waszej strony
fpp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.