Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Skrzynie automatyczne

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-03-2017, 09:06   #1
zenon321321
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-Max Titanium X
Silnik: 2,0 ecoboost 203km
Rocznik: 2010
Postów: 5
Unhappy Wymiana powershift

Witam serdecznie chciałbym zaznaczyć że mnie bardzo długo nie było na forum
Mam dość poważny problem albo to pic na wodę chodzi o to że wczoraj byłem w ASO we Wrocławiu.. i stwierdzili po tym że na dole po lewej stronie gdzie wchodzi coś do skrzyni od koła Bodajże przegub czy coś takiego (ja się nie znam ) coś co wchodzi do skrzyni automatycznej no i stwierdzili że są luzy góra dół łapiąc za drążek jakiś tam i pytanie czy to normalne w tych skrzyniach bo zaproponowali mi wymianę skrzyni na nową !!! trochę się przeraziłem bo jakieś luzy są delikatne !? 2 sprawa wiedziałem o opiłkach że mogą być w tej skrzyni gościu na moich oczach zdjął filtr od skrzyni i go badał, na siłe próbował znaleźć jakieś opiłki paczyłem mu na ręce bo się już wkur... i ja tam nie widziałem próbował też takim magnesem wyłapać za Usuń powtórzony wyraz nic nie wyłapało no może ze 2 opiłki na krzyż i pytanie... Możliwe żeby skrzynia była do wymiany itp.??? nie szarpie nic nie wycieka z D samo się toczy tak samo z R błagam doradzie coś.. Powiem wam że się przeraziłem a jest to dla mnie nowe auto co prawda z 2010 ale dla mnie nowe nie wiem co mam robić ....


Ostatnio edytowane przez zenon321321 ; 28-03-2017 o 09:35
zenon321321 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2017, 09:37   #2
zenon321321
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-Max Titanium X
Silnik: 2,0 ecoboost 203km
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wymiana powershift

Witam serdecznie sorki za błąd w tytule pozmieniałem oraz skróciłem wątek bardzo mile widziane doradztwo w mojej kwestii pozdrawiam
zenon321321 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2017, 22:25   #3
zenon321321
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-Max Titanium X
Silnik: 2,0 ecoboost 203km
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wymiana powershift

Okazało się że tak naprawdę nie dotyczą te te luzy skrzyni tylko przegłup ale to jeszcze jest rozwojowe i może się wszystko okazać oby nie dotyczyło skrzyni byłem u 3 mechaników i wszyscy stwierdzili że skrzynia jest słucha no o fakt nie powinno tak być lecz nie dotyczy to skrzyni jak mi to w ASO powiedział zająkany mechanik

Bump: dzięki formowacze za wsparcie ... poradziłem sobie jakoś... ale liczyłem na te polskie dobre forum i na mnóstwo osób tu siedzących na cokolwiek ....zawiodłem się trochę pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę poprawić tytuł swojego tematu na zgodny z zasadami Forum:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Spodziewałem się lepszej reakcji na temat domniemanej katastrofy.....co kupiłem auto liczyłem na wsparcie jakio tako kto kolwiek.... panie administratorze gdzie jestem od x lat u was czytając większość postów nie otrzymałem nawet jednej odpowiedzi zapytania saponatu ..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zenon321321 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2017, 20:37   #4
Dudi_81
ford::advanced
 
Avatar Dudi_81
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-07-2015
Skąd: Nadolice Wielkie
Model: Audi Q5 Quattro
Silnik: 2.0 TFSI 320KM
Rocznik: 2018
Postów: 274
Domyślnie Odp: Wymiana powershift

W którym ASO byłeś ? I tak, masz rację, na niektóre problemy ciężko uzyskać odpowiedź.

P.S. trochę ciężko się czyta twoje posty, może jakaś interpunkcja by się przydała ?
__________________
Dudi_81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2017, 21:03   #5
zenon321321
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-Max Titanium X
Silnik: 2,0 ecoboost 203km
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wymiana powershift

Cytat:
Napisał Dudi_81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W którym ASO byłeś ? I tak, masz rację, na niektóre problemy ciężko uzyskać odpowiedź.

P.S. trochę ciężko się czyta twoje posty, może jakaś interpunkcja by się przydała ?
Witam byłem na Bardzkiej we Wrocławiu.
Najlepiej według nich jak bym kupił u nich nową skrzynie automatyczną trochę mnie to dobiło bo się tego nie spodziewałem pierwszy raz mam takie auto z takim silnikiem oraz skrzynią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pojechałem do 5 mechaników, stwierdzili że luzy tam gdzie wchodzi to coś do skrzyni nie są normalne lecz tez nie jest normalne to że już trzeba skrzynie wymieniać ... ponieważ może to być przegub, dodam tylko że skrzynia jest suchutka ..
zenon321321 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2017, 21:02   #6
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Wymiana powershift

Jak jesteś z Wrocławia, to w Długołęce masz porządny serwis, który się zajmuje PS. Zajrzyj do nich.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.