Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2022, 19:41   #191
Andrzej Gabriel.
ford::amateur
 
Imię: Andrzej Gabriel
Zarejestrowany: 03-12-2019
Skąd: Chorzów - Kråkstad.
Model: Transit Connect-90T220
Silnik: 1,8
Rocznik: 08-2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Hei.
Mam takie naiwne pytanie w tym temacie.
Co to są te nieszczęsne tokeny czy też kody w tym urządzeniu, oraz na ile tych 35 czipów wystarczy.
Padł mi mój Ford Transit Connect, wizyta kogokolwiek z programem u Mojego pacjenta, to koszt 500 -700 złotych, jak nie więcej.
Ktoś doradził bym sobie kupił zestaw diagnostyczny w podobnej cenie i rozpoczął Nową Przygodę z uruchomieniem auta.
Już chciałem kupić cokolwiek z tej półki a tu jakieś tokeny, czipy i ograniczenia.
Uświadomi mnie Ktoś bez zbędnych złośliwości wszak Mamy Nowy Rok i składamy Sobie tylko Pozytywne Życzenia.

Andrzej Gabriel. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2022, 22:48   #192
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: UCDS z chin

tokeny (te małe po 10 euro bo tylko takie oferuje chiński kabel) potrzebne Ci będą do cofania zegarów (a tego przecież nie będziesz robić bo jesteś Praworządnym Polakiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) i do aktywacji składania lusterek w fokusie mk2 i do niczego innego, do modyfikacji C+ czy chipa są inne (droższe) tokeny, których chińczycy nie oferują a od Rosjan nie kupisz z wiadomych względów (piracki sprzęt).

Także jeżeli nie masz zamiaru więcej niż 34 razy aktywować składania lusterek w fokusie to bierz śmiało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2022, 23:00   #193
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,428
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
składania lusterek w fokusie mk2
To w Kudze już nie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W zakładce FF mk3 też można zużyć tokeny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Andrzej Gabriel. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co to są te nieszczęsne tokeny
wystarczyło sprawdzić na stronie oryginału
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Antej ; 03-01-2022 o 23:02
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2022, 18:37   #194
Teczyk
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 17-06-2020
Skąd: Pabianice
Model: Mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cześć.
Wiecie może, czy tym chińskim czerwonym kabelkiem wgram sobie nową grafikę do zegarów w mondeo mk5 2015 ?
Ja wiem, że można by było poprosić kogoś i za opłatą zrobiłby mi to oryginalnym ucdsem, ale to jest tylko grafika. Dzis mi się podoba ta, a za tydzień może inna, więc chciałbym to raczej sam ogarniać.
Teczyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2022, 17:30   #195
arobak01
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 11-10-2016
Skąd: Oleśnica
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cześć,

Zakupiłem sobie dla własnego użytki kabel od chińczyka. W zasadzie dla ciekawości i sprawdzania błędów. Chciałem też ostatnio sprawdzić dane od DPFa w data logger i ku mojemu zdziwieniu po wybraniu modułu PCM Diesel 2.0 - brak danych przy odczytywaniu danych od DPF.
Czy ktoś używał tego kabla i odczytywał te dane ?
arobak01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2023, 02:14   #196
nightdancer
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-05-2021
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2013
Postów: 5
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Baw się.... jak masz czas, chęci....
Żebyś tylko jeszcze komuś nie musiał odkupować takiego niebieskiego klona.

Za ten poświęcony obecnie czas mogłeś spokojnie opłacić wizytę kogoś z oryginałem. Nawet jeśli miałbyś mieć tylko użyczenie sprzętu na własną odpowiedzialność.
Jak ja nienawidzę takie jojczenia. Może ktoś ma bardzo dużo czasu i zajawkę żeby akurat to zrobić i szuka podpowiedzi a tylko co drugi post to "OMG ZOSTAW TO PO CO TO ROBISZ NIE MA SENSU NIC CI SIĘ NIE UDA"

Nie masz nic konkretnego do podpowiedzenia to nie pisz nic
nightdancer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2023, 06:32   #197
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,428
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] poza nocnymi lamentami nad niedolą tego świata ma coś do dodania w temacie?
Chciałby kolega zasponsorować próby spiracenia pirackiej wersji?


Kwestia użyteczności niebieskiego klona została już wyjaśniona na forum.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 16-02-2023 o 06:35
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2023, 22:42   #198
Mati81
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-07-2021
Skąd: Chojna
Model: S-max
Silnik: 2,2 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Siemka,mam problem z dostaniem używki modułu ham.postojowego do smaxa,cena nowego powala,doraźnie jak i z możliwością przeprogramowania kupiłem od volvo,teraz problem bo nie ma kto tego ogarnąć,czy tym ryżowym gadżetem uda mi się to zrobić?głęboko w poważaniu mam,że mogę ten moduł uwalić,ale za takie pieniądze po których je można nabyć to można spróbować,są jakieś szanse tym to zrobić?
Mati81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2023, 04:19   #199
slav-kiler
ford::advanced
 
Avatar slav-kiler
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 04-09-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Fusion Energi Titanium
Silnik: Plug-In Hybrid 188km
Rocznik: 2017
Postów: 231
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Jesli wykrywa ci moduł w update vizard , to spróbuj w vbf loader wrzucić pliki i go aktualizować. Podaj numer części , może poszukam ci tego.
slav-kiler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2023, 07:16   #200
Mati81
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-07-2021
Skąd: Chojna
Model: S-max
Silnik: 2,2 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: UCDS z chin

Cytat:
Napisał slav-kiler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesli wykrywa ci moduł w update vizard , to spróbuj w vbf loader wrzucić pliki i go aktualizować. Podaj numer części , może poszukam ci tego.
Dzięki za odpowiedź,kabelka jeszcze nie mam bo nie wiem czy jest sens go kupować,stąd moje pytanie w temacie😀
Mati81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.