Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-10-2012, 14:39   #21
Booogie
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2011
Model: Mondeo III
Silnik: 2.0 TDCi 115 KM
Rocznik: 2002
Postów: 28
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

a korzystał ktoś z was z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]? chyba dopiero zaczynają, ale mają tłumik na stronie do mk3 za 167 zł i chciałem go kupić, ale nie chcę jakiejś lipy.

Booogie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2012, 15:19   #22
AgaiSzymon
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-09-2012
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 1995
Postów: 16
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

Polecamy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] szybka wysyłka i sporo części mają. Ale na około 10 zamówień jedna wpadka i za to dajemy minus ! Wysłali przeterminowany 1 litr oleju do automatycznej skrzyni.
AgaiSzymon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2013, 13:14   #23
cz_ort
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-08-2011
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 55
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

Cytat:
Napisał EMILIAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja moge polecic ford-esklep z Kielc. robilem tam ostatnio wilel zakupow i jestem jak najbardziej zadowolony
ja również byłem zadowolony z obsługi w ford-esklep.
Zakupy drobne: żarówki, tuleja wahacza, filtr kabinowy, filtr powietrza.
Ceny ok, przesyłka sprawna, części firmowane niebieskim owalem, szybka realizacja zamówienia.
cz_ort jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2013, 14:50   #24
motogop
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 27-12-2012
Skąd: Dąbrowa Dórnicza
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2002
Postów: 7
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

Cytat:
Napisał Paweł5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakoś nie mam zaufania do zamienników.
Mam pytanie jak myślisz gdzie i przez jakie firmy produkowane są "oryginały"? Handluje częściami od lat i pojęcie "oryginału" jest mi obce. Jak chcecie przykładów to wspomnę, że Chiny rocznie produkują więcej aut niż cała Europa i to głównie z Chin importowane są "oryginały" potem naklejane są etykietki i macie ORYGINAŁ. Ja na waszym miejscu szukałbym części w dobrej cenie od zaufanej marki SKF LUK INA itd wiele z nich produkowana jest w Chinach w Słowacji Polsce Belgii ale mają wysoką jakość i zawsze jako nowe są na gwarancji 24 miesiące. Ten termin ORYGINAŁ to mit nie dajcie się oszukać.
__________________
Naruszenie regulaminu paragraf 23 i 24
motogop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2013, 17:29   #25
Szymonek11
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 05-06-2012
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 1999 cm3 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 88
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

Ja namierzyłem w Białymstoku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Nie wiem jak u nich z wysyłką ale kupowałem u nich osobiście (olej, wszystkie filtry, wycieraczki) i wszystko oryginalne. Z tego co zdążyłem zaobserwować to taniej nie znajdziecie, serio.
Szymonek11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 11:49   #26
pito
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-10-2012
Skąd: Wałcz
Model: s max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

witaj też bardzo dobry jest sklep w Krakowie abc ford maja konkurencyjne ceny i można porównać je z cenami tych sklepów co podałeś. Ja też kupowałem w poznaniu w tym samym sklepie co podałeś
pito jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2013, 20:27   #27
Rafal Jaczynski
ford::amateur
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-12-2012
Skąd: Czerwonki
Model: Mondeo Mk3 Ghia Executive
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 3/2006
Postów: 1
Smile Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

Cytat:
Napisał EMILIAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja moge polecic ford-esklep z Kielc. robilem tam ostatnio wilel zakupow i jestem jak najbardziej zadowolony
Ja również polecam ten sklep. Ostatnio zamawiałem części na prawie 600 zł. Wszystko oryginalne, a przesyłka dotarła bardzo szybko i była solidnie zabezpieczona, tak wiec jak najbardziej jestem na TAK!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafal Jaczynski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 23:58   #28
cieniu
ford::average
 
Avatar cieniu
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 08-02-2012
Skąd: Sosnowiec/Łódź
Model: Ford Mondeo Mk4 Hatchback Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi Duratorq 175KM/400Nm ;)
Rocznik: 2009
Postów: 196
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

Witam.
A ja proszę koleżanki i kolegów po fachu o doradzenie mi czy w tym sklepie, ten wysprzęglik: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest rzeczywiście oryginalny, czy tylko tak piszą? Niby na części jest logo Forda.
Bardzo proszę o poradę.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.
cieniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 20:49   #29
pablitto83
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-02-2013
Skąd: UK
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 107
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

A ja dorzuce pytanie.
Szykuje mi sie wymiana dwumasu z sprzegłem + rozrząd (kieszeń już boli..). Ceny widziałem całkiem różne. Nie interesuje mnie czesc markowana przez motorcraft, albo shachs albo luk. Zreszta, Sachs chyba i tak na 1szy montaż idzie, ale to tylko moje dywagacje.
Posprawdzam sklepy polecane przez poprzedników, ale i zapytam - czy kupował ktoś coś z alledrogo? Cóż, nie jest to filtr za kilkadziesiąt plnów, tylko dobrze ponad 2tysiące..W sumie tam też sklepy różne mają swoje oferty, i jakaś ostatecznie ochrona allegro. Minusem jest to, że wpadam do Polski na 2 tygodnie na wakacje, robię w międzyczasie auto i zmykam. Wiec gwarancja i tak o kant *upy rozbić, ważne żeby cześć nie podróbka i mechanik ogarnięty był.
pablitto83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 20:57   #30
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych

ello, co do sklepów to też polecam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], kupuję tam od 3 lat i jak na razie wszystko na plus.
kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.