Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-12-2021, 19:33   #31
zonexy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-07-2020
Model: Volvo
Silnik: V50
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał Danillo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zonexy, skad masz informacje o wycofaniu Galaxy? W kontiguratorze wciąż jest i dealer potwierdził, ze jeszcze ma sloty do produkcji Galaxy choć to już ostatni dzwonek.
Od swojego dealera. Dziennikarze motoryzacyjni też tak wspominali, przy okazji testu s-maxa.

zonexy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2021, 20:37   #32
Danillo
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-03-2019
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał zonexy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od swojego dealera. Dziennikarze motoryzacyjni też tak wspominali, przy okazji testu s-maxa.
Prawda. Jest podobno ostatnia w PL sztuka zamówiona do produkcji i koniec Galaxy. Szkoda, spoźniłem się.
Ciekawe jak długo pociągną jeszcze Smaxa…??
Danillo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2021, 20:48   #33
zonexy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-07-2020
Model: Volvo
Silnik: V50
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał Danillo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prawda. Jest podobno ostatnia w PL sztuka zamówiona do produkcji i koniec Galaxy. Szkoda, spoźniłem się.
Ciekawe jak długo pociągną jeszcze Smaxa…??
Myślę że jeszcze z rok dwa. Nie inwestowaliby w hybrydę na kilka miesięcy. Hybrydowy smax budzi teraz odnowa zainteresowanie, a konkurencji juz praktycznie nie ma.
zonexy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2021, 23:12   #34
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Pojawił się kolejny test na YouTube, tym razem wrażenia głównie z jazdy: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2021, 22:52   #35
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

I kolejny od tego samego autora: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

A może ktoś już odebrał swojego maxa 2.5 fhev i podzieli się tutaj wrażeniami?
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2021, 21:19   #36
simon_says
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-10-2011
Skąd: Pruszków
Model: Mondeo MK4 Ghia
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Przyłączam się do prośby bo sam czekam na swojego i jestem bardzo ciekawy wrażeń z codziennej eksploatacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uprzedzając ewentualne pytania o termin odbioru - w/g umowy czas do końca kwietnia, zamówienie złożone w pierwszych dniach grudnia. A co z tego faktycznie wyjdzie - się zobaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
simon_says jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2021, 11:22   #37
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał simon_says Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyłączam się do prośby bo sam czekam na swojego i jestem bardzo ciekawy wrażeń z codziennej eksploatacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uprzedzając ewentualne pytania o termin odbioru - w/g umowy czas do końca kwietnia, zamówienie złożone w pierwszych dniach grudnia. A co z tego faktycznie wyjdzie - się zobaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pochwal się jaka wersja dokładnie ?
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2021, 15:41   #38
simon_says
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-10-2011
Skąd: Pruszków
Model: Mondeo MK4 Ghia
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał lukast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pochwal się jaka wersja dokładnie ?
Czarne Vignale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem czy to trochę nie przesada w takim S-max ale z drugiej strony zakładam raczej długą eksploatację auta (swoim obecnym Mondeo jeżdżę już 8 lat) więc miało być w miarę sympatycznie w środku.

Co do tych najnowszych testów na YT - mam wrażenie, że testujący opowiada w ten sam sposób o wszystkich autach, które wpadają mu w ręce: "I love it, fantastic, really nice" itd. Ciężko więc chyba brać go jakoś bardzo na poważnie.
Już większy sens mają chyba te polskie testy Pertyna albo Autowizji, nawet jeżeli są subiektywne (Pertyn).

Jak dla mnie kluczowy jest komfort i prowadzenie auta i mam nadzieję, że tu się nie zawiodę. Spalanie robi bardzo pozytywne wrażenie więc na to też liczę, zwłaszcza, że obecnie też jeżdżę bardziej eco niż dynamicznie.
simon_says jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2021, 07:37   #39
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał simon_says Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyłączam się do prośby bo sam czekam na swojego i jestem bardzo ciekawy wrażeń z codziennej eksploatacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uprzedzając ewentualne pytania o termin odbioru - w/g umowy czas do końca kwietnia, zamówienie złożone w pierwszych dniach grudnia. A co z tego faktycznie wyjdzie - się zobaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe, z tego co wiem skracają się terminy produkcji, a z drugiej strony:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tylko to diesel, a brak półprzewodników może być pretekstem do anulowania zakupów diesla z racji wycofania go z oferty (a przynajmniej taką mam nadzieję).
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2021, 09:29   #40
ford_w
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-12-2021
Model: Jeszcze_brak
Silnik: diesiel albo nie
Rocznik: 2021
Postów: 0
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał AstraC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe, z tego co wiem skracają się terminy produkcji, a z drugiej strony:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ja chciałem zamówić hybrydę tydzień temu to powiedziano mi, że wszystkie sloty produkcyjne na s-maxa na 2022 zostały wyczerpane i nie wiadomo co będzie dalej (brak możliwości zamówienia na razie w ogóle).

A propos, witam wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

EDIT: Tak w ogóle to ta hybryda fajnie jeździ, zwłaszcza po mieście. Mam porównanie z RAV4, ceedem i corollą, wszystko hybrid, i ten s-max to tak fajnie się zbiera i silnik mocno nie wyje jak się depnie.

Ostatnio edytowane przez ford_w ; 31-12-2021 o 09:32
ford_w jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.