Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-04-2016, 20:09   #2911
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Wydaje mi się jak sięgam pamięcią, że wcześniej chyba też był, tylko uwagi nie zweacałem. W Ficusach podobno to zawór turbiny robi taki raban i wszyscy to mają i znają. Ford się na to wypina. Podobno zmiana softu pomaga. Ale co ma piernik do motoryzacji, to ja nie wiem. Czekam, aż ktoś od nas z tym silnikiem się wypowie. Co do Superba to nie mogę przywalić sąsiadowi o oleju, bo on ma diesela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do forum, to fakt, że na MKP jest dużo większy porządek.


Ostatnio edytowane przez Malenstwo8 ; 23-04-2016 o 20:13
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 20:26   #2912
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał biner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] teraz nam będą zazdrościć ze cicho chodzi i nie ma halasow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Tylko czekać aż założą wątek pt "czy da się zmienić 1.5 na 2.0". ;-)

Bump:
Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Superba to nie mogę przywalić sąsiadowi o oleju, bo on ma diesela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przywal mu, że nie zachowuje norm emisji. ;-)
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 20:45   #2913
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Nie wiecie może jak zrobić z 1,5 silnik 2,0?

Bump:
Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko czekać aż założą wątek pt "czy da się zmienić 1.5 na 2.0". ;-)

Bump:
Przywal mu, że nie zachowuje norm emisji. ;-)
Przywalę...
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 21:00   #2914
antrobius
ford::average
 
Avatar antrobius
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-12-2007
Skąd: Rumia
Model: mondeo mkV
Silnik: EcoBoost 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 56
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Dzisiaj przyglądnąłem się podświetleniom wewnętrzny w MK5 (titanium). Mam audi 2007 rok i tam świeci się ambientlight dosłownie wszędzie. W MK5 przód faktycznie ma kolorowe LEDy. Są na drzwiach przy klamkach, na bocznym schowku, na podłodze, pod radiem na środku, gdzie można telefon położyć, no i po staremu podświetlone są "otwieracze" szyb.
A z tyłu? ! ! ! !
Tylko na środkowym kanale podświetlone są buty pasażerów. Na drzwiach niczego nie ma oprócz otwieraczy okien (ale tyle to też ma mój stary MK4. Nie wiem, czy to rzeczywiście tak skromnie jest, czy też moja wersja tak ma. P O R A Ż K A.
Do starego, prawie dziewięcioletniego audi A6, gdy wsiądę z przodu, czy z tyłu, wszędzie ma nastrojowe światełka.
Taki drobiazg, ale CIESZY.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Życie jest piękne
antrobius jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 21:23   #2915
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Też na to zwróciłem uwagę. Z tyłu w drzwiach 0 podświetlenia ambientowego.
Powiedz mi natomiast lepiej, czy u Ciebie silnik zgrzyta po odpaleniu na zimno, a jak nie wiesz, to zwróć na to uwagę.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 23:40   #2916
antrobius
ford::average
 
Avatar antrobius
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-12-2007
Skąd: Rumia
Model: mondeo mkV
Silnik: EcoBoost 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 56
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Jeszcze nie zauważyłem zgrzytu


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Życie jest piękne
antrobius jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 07:14   #2917
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał antrobius Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze nie zauważyłem zgrzytu


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ile masz przejechane?
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 08:57   #2918
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiedz mi natomiast lepiej, czy u Ciebie silnik zgrzyta po odpaleniu na zimno, a jak nie wiesz, to zwróć na to uwagę.
Dzisiaj o 5.45 rano przy temp 0 stopni specjalnie nasłuchiwałem, czy czasem nic nie zachrobota. Meluduję, że nie ma absolutnie żadnego niepokojącego dźwięku przy odpalaniu, więc będziesz musiał się udać do serwisu zapewne.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - u mnie cicho sza, nie będziemy zazdrościć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 09:00   #2919
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Bo automaty nie grzechocąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 09:40   #2920
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

No to w przyszłym tygodniu serwis. Fajnie się zaczyna.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.