Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-06-2010, 09:17   #11
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie Odp: Parownik gazu

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
podales jako najlepszy reduktor vega - on ma wbudowany/zintegrowany zawor i filtr - jesli sie nei myle srednio nadaje sie on do podmiany w gotowej instalacji (np u mnie). zawor mam po jednej stronie silnika zas parownik pod akumulatorem po drugiej. wymiana parownika na zaproponowany wiazala by sie ze spora przerobka.
kosteg:
mówię o reduktorze Vega jako alternatywie dla tych, które tomulek991 zaproponował w trzech linkach, w swoim poście nieco wyżej. Piszesz o ewentualnych Swoich trudnościach z montażem takiego reduktora - skąd wiesz, jak podejdzie u tomulek991? Dość dziwny sposób doradzania na "be, bo u mnie..."

dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2010, 11:24   #12
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Parownik gazu

tylko zapytalem - nie napisalem ze "bo u mnie" tylko "np u mnie". nie napisalem ze podejdzie czy nie podejdzie - a jedynie zasugerowalem mozliwy problem. nie doradzalem rowniez niczego... cos Ci dzisiaj nie idzie czytanie ze zrozumieniem (mimo ze to ja przeoczylem linki i nie sprawdzilem jaki reduktor padl...)
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2010, 21:37   #13
tomulek991
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-04-2010
Model: Mondeo Mk1
Silnik: 1.8 16v
Rocznik: 1996
Postów: 18
Domyślnie Odp: Parownik gazu

Ten Vega pasował by do mnie, ale szukam czegoś za małą kasę :/ no i żeby się sprawowało. Póki nie znajdę jakiejś roboty na wakacje chciałbym coś taniego bo założenie to nie problem... Niestety nie znacie mojej sytuacji rodzinnej więc nie mogę mieć do was pretensji. Może ktoś jeszcze poleci coś taniego i dobrego.
Dziękuje.
tomulek991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.