Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-07-2006, 21:31   #11
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

ja probowalem swoja landi renzo odpalac na gazie i raz chyba jakos mi sie udalo potem juz nie... wiec sam nie wiem moze mi sie wtedy tylko wydawalo,ze dalo sie odpalic na gazie. mi pali od 10,7 do 13,2 na 100km wiec w mondku powinno byc mniej a przelacznie?? no mi sie przelacza po jakis 30 sekundach i tak jest zawsze po kazdym odpaleniu. a obroty?? no chyba nie maja nic do tego sie przelacza jak ma ochote znaczy jak sa spelnione wszystkie warunki. a co do sprawy czasu pracy na benzynie i temperatury przelaczania wszystko da sie ustawic i oszukac...np nauki jazdy nie maja 30 sek na pb po odpaleniu bo przeciez oni chca jezdzic na gazie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. moja instalacja ciagle jest niedokonczona bo nie mam czasu do nich pojechac ale w porownaniui do tego co mialem to ta jest jak niebo w porownaniu z ziemia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to wszytko to sprawa ustawien a to latwe nie jest i wymaga poswiecenia sporo czasu przez monterow no i wiedzy....
pozdrawiam
maciek

__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.