Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2005, 15:57   #11
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie

Rozmawiamy tu niekomercyjnie i nieważne są firmy. Jestem Piro i mam Forda i niech tak zostanie. Sam nie znoszę kryptoreklamy na forach i nie życzę sobie w niej uczestniczyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 08-02-2005, 21:03   #12
rjas
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2004
Skąd: Kraków
Postów: 60
Domyślnie

Że zacytuję - Ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.

Sorki, poprawię się. ;(

Pozdrowionka
__________________
Pozdrawiam
rjas

Już odebrałem nowe - Vectra kombi 1.9 CDTI 150 kM, 320 Nm.
rjas jest offline  
Stary 08-02-2005, 21:50   #13
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie

No to kogo przerobić w celach naukowych? Potrzebny kandydat-kaskader + fotograf (wojenny) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 08-02-2005, 22:29   #14
rjas
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2004
Skąd: Kraków
Postów: 60
Domyślnie

A co mi tam - żeby nie wyszło, że się wycofuję rakiem, to chyba się poddam operacji o ile nie ma innych kandydatów. Jakby co, to aparat też się powinien znaleźć.
W końcu czego się nie robi dla nauki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Potem będzie tak - Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?
__________________
Pozdrawiam
rjas

Już odebrałem nowe - Vectra kombi 1.9 CDTI 150 kM, 320 Nm.
rjas jest offline  
Stary 08-02-2005, 23:24   #15
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

a jakie koszta ? Aparat tez mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
misiek jest offline  
Stary 14-02-2005, 00:09   #16
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie

a gdzie takie cudo można dostać - bo brak dynamiki w silnikach V6 w Scorpio na gazie to stała bolączka więc może blos to złote rozwiązanie dla wielu użytkowników V6-stek - chociaż słyszałem że jest jakaś różnica podciśnień w komorach kolektora i stąd problemy z gazowaniem tychże motorków no ale skoro blos ma w d.... podciśnienie to nie powinno być problemu.
Struna jest offline  
Stary 15-02-2005, 17:30   #17
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie

Przeprowadzimy doświadczenie na Rjasie i wówczas okaże się czy faktycznie zdaje to egzamin w V6.
Ja ze swojej strony proszę Rjasa o kontakt na priv i umówimy się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 17-02-2005, 11:55   #18
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

No widzę Rjas, że zostaniesz kolejnym beta-testerem!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Witaj w Klubie!! Ale nie martw się - oddajesz siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i Twoje Mondeo w dobre ręce! Wierz mi - ja i moja Fuzja przeszła chrzest bojowy jakieś 2 tygodnie temu a po zabiegach jest zdecydowanie lepiej (co prawda zabieg inny ale gwarancję na "bezszkodowość operacji" już masz!!). Polecam!!

Cytat:
Napisał Piro
Rjas - ty rób coś bo jeszcze chwila i Cię DjBrabus Fuzją objedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piro Ty już ze mnie takiego pogromcy (Mondeo V6?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) nie rób - przecież u mnie pod maseczką zaledwie 1.4-litra i to jeszcze dychawicznie na ropkę... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline  
Stary 17-02-2005, 16:18   #19
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie

Sam wiesz jak Ci się teraz jeździ - takie podrasowane diesle potrafią być okrutnie dożarte, nie ze względu na moc ale na duży moment obrotowy.
Jak porównasz osiągi np. 1.9 TDI (100 KM) i 1.4i (100 KM) to szybko odkryjesz że pomimo iż moc jest taka sama, to 1.9 TDI przyśpiesza szybciej i to sporo - vide dane Seata.

No może jeszcze V6 nie dałbyś rady ale już Focus 1.8 jest porównywalny. Ale 2,0 jeszce by cię zeżarł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 22-02-2005, 18:43   #20
Mondziawka
ford::average
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 19-02-2005
Skąd: Haverhill
Model: Focus titanium x
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 192
Domyślnie

Poprosze o jakies zdiecia tego blosa, bo nie moge sobie tego wyobrazic.

[ Dodano: 2005-02-22, 19:54 ]
Cytat:
Napisał Piro
Cytat:
Napisał rjas
Mam jeszcze jedno pytanie - z wyjaśnień panów z hamowni wynikało, że są blosy mechaniczne i podłączane do komputera - jakieś zalety, wady ?? Mówili, że w tej chwili podłączają już tylko te pod komputer.
rjas
Gaźnik gazowy powinien być podpięty bezpośrednio do reduktora i niesterowany żadnym zaworem - stosowanie czegokolwiek po drodze powoduje tylko zakłócenia liniowości i prowadzi do klęski mocowej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - o ile o to chodzi bo nie do końca łapię po co ten komputer.

Nie ma czegoś takiego jak blos pod komputer i nie. Jest tylko 1 rodzaj blosa, w dwóch rozmiarach (taki do 150 KM - po obrobieniu i portingu wydala do ok. 200 KM) i taki do 250 KM (wydala do 300 KM jak rozdłubać). Można stosować 2x mały zamiast duży (te duże są już praktycznie nie do kupienia niestety).

----------------------

Myślę że możemy zrobić doświadczenie na Rjasie. Po prostu założymy blosa zamiast tego co masz tak po prostu na próbę. Aczkolwiek założyłem już różnym kumplom i pracownikom z 10 takich ustrojów zamiast zwykłych mikserów (choć gazem się nie zajmuję i nie zamierzam) i ZAWSZE było sporo lepiej. Nie przypuszczam aby miało być inaczej. Dochodzę już do wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale można by porobić zdjęcia "krok po kroku" i wtedy ludzie może bardziej "chwycą" o co chodzi i czym to się je.

-----------------------
Rjas - ty rób coś bo jeszcze chwila i Cię DjBrabus Fuzją objedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jednak ju blos pod kompa ktos wynalazl :| [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Mondziawka jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.