Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|wielkopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-08-2018, 10:10   #91
Tomek_1983
ford::amateur
 
Avatar Tomek_1983
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 23-08-2016
Skąd: Kórnik
Model: Mondeo mk4
Silnik: Duratec 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Witam,

Kogo polecacie w Poznaniu lub na południe od Poznania ( w stronę Kórnika, Środy Wlkp) jeżeli chodzi o temat regeneracji/wymiany maglownicy??

Pozdrawiam.

Tomek_1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 21:45   #92
kors4r
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Od lat wożę auta do Piotra Stelmaszyka, Piaskowo k/Szamotuł (jadąc DW 186 od Poznania zaraz przed Szamotułami, po lewej stronie). Tel.: 501 551 250. Mogę śmiało polecić.

Naprawiał mi Polówkę '94, V70 '98, Vectrę '98 i teraz Focusa '04. Moje poprzednie auto, właśnie Vectrę, reanimowali kilka razy. Nigdy nie było problemów z diagnozą, zawsze dobrze doradził, zawsze mi się rozlicza z cen części i robocizny. W innym, świeżym wątku napisałem ile ostatnio wykasował i za co, więc nie będę powielał.

Polecam go przede wszystkim dlatego, że nigdy mnie nie naciągnął. Jeśli coś jego zdaniem trzeba naprawić, to zanim ruszy i narazi na koszty uprzedza i tłumaczy ile mogę jeszcze tak jeździć, albo jakie będą konsekwencje. Jak się uprę, żeby nie naprawiać, to się nie "obraża". Poza tym nawet jak przyjadę z jedną rzeczą, to robi ogólny przegląd, żeby sprawdzić co ew jeszcze jest do zrobienia. Mam raczej dwie lewe ręce do naprawiania czegokolwiek samemu, a mechanikę ogarniam tylko teoretycznie, więc bardzo mi odpowiada takie podejście.

Robił w moich autach prawie wszystko: zawieszenia, rozrządy, wspomaganie, turbo, klimę, geometrię, wulkanizację, podnośniki szyb i cholera wie, co tam jeszcze. Nie miałem nigdy auta z automatem, ale jak ostatnio zmieniałem samochód i pytałem go o zdanie na temat automatów, to polecał - sam od kilkunastu lat jeździ automatami. Więc pewnie bez problemu podjąłby się ew. naprawy.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2018, 12:57   #93
Damian76
ford::advanced
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-07-2015
Skąd: Kórnik
Model: Ford Focus C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 Duratec He
Rocznik: 2006
Postów: 310
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Cytat:
Napisał Tomek_1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Kogo polecacie w Poznaniu lub na południe od Poznania ( w stronę Kórnika, Środy Wlkp) jeżeli chodzi o temat regeneracji/wymiany maglownicy??

Pozdrawiam.
Podjedz do BitCars Auto Serwis, zrzucali mi skrzynie i wymieniali kompletne sprzęgło.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Damian76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2018, 20:28   #94
sloan23
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-11-2018
Skąd: Wieleń
Model: Ford s-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Witam wszystkich. Problem z DPF w s-max 2013, 2.0 diesel. Jest jakiś polecany warsztat, serwis w okolicach Czarnkowa?? Jeżeli nie w samej okolicy, to gdzie polecacie dokonać przeglądu i ewentualnej naprawy??
sloan23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2018, 11:23   #95
Randal7
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-08-2018
Model: Transit mk7
Silnik: 2.2
Rocznik: 2010
Postów: 12
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Warsztat w Poznaniu lub okolicy, który posiada tester IDS-a i zrobi diagnostykę wtrysków nie "za moliony" to?
Randal7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 07:33   #96
Y3low
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-05-2010
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Znacie jakiegoś dobrego silnikowca z poznana lub okolicy? który zajmie się Mondeo mk3 bo bierze olej...
Y3low jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2019, 12:12   #97
stefan5
ford::beginner
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 31-01-2006
Model: C-Max, Galaxy
Silnik: 1.0 EB, 1.6 TDCI
Rocznik: 2015, 2012
Postów: 22
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Czy ma ktoś namiary na warsztat wymieniający cukierki tylnego zawieszenia na aucie w okolicy Poznań-Szamotuły? Obdzwoniłem kilka warsztatów i każdy chce rozbierać całe zawieszenie a to już się robi konkretna kwota.
stefan5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2019, 22:51   #98
grzebykl
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 14-12-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK2; MK3
Silnik: 2,0; 2,2
Rocznik: '99; '05
Postów: 1
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Cytat:
Napisał Y3low Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znacie jakiegoś dobrego silnikowca z poznana lub okolicy? który zajmie się Mondeo mk3 bo bierze olej...
Przyłączam się. też szukam...
grzebykl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2019, 17:29   #99
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Cześć,
czy ktoś poleci dobry warsztat w Poznaniu do naprawy/regeneracji maglownic w mondku MK4?
Znalazłem w teoretycznie w moim rejonie np. takie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
oraz:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czy ktoś miał już z tymi warsztatami przyjemność współpracy?
Proszę o opinie.
A może coś innego godnego polecenia? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.