Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-10-2019, 18:37   #11
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,969
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....opcja video nie służy do oglądania seriali podczas jazdy. Ja na ten przykład używam do słuchania jedynie przepięknych koncertów...
Sprawdź proszę co się stanie, jak włożysz pendrive z koncertem w MP4 do "fabrycznego" Sync3, bez żadnych modów. Pouczający - i dla Ciebie wydaje się całkiem wystarczający - eksperyment.
BTW - jeśli zajrzał byś do podlinkowanego przeze mnie pliku, to może nawet sam byś na to wpadł...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niczego nie trzeba "zrzucać", Ford przewidział Twoją potrzebę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2020, 22:55   #12
Stefan_S
ford::amateur
 
Imię: Stefan
Zarejestrowany: 25-05-2020
Model: Focus 3
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Cześć, używając „translate.google”
Czy można kupić odtwarzacz wideo? i co trzeba, aby zainstalować go w moim Sync 3 ?
Stefan_S jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2020, 12:09   #13
bule2069
ford::amateur
 
Imię: bule
Zarejestrowany: 05-08-2020
Skąd: taiwan
Model: s550
Silnik: 5.0
Rocznik: 2018
Postów: 1
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Witam: Znalazłem plik vdeo qml w pliku sync3.4. Jak mogę go zmodyfikować, aby ukończyć wideo USB?

Bump: Witam: Znalazłem plik vdeo qml w pliku sync3.4. Jak mogę go zmodyfikować, aby ukończyć wideo USB?
bule2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2020, 17:43   #14
Stefan_S
ford::amateur
 
Imię: Stefan
Zarejestrowany: 25-05-2020
Model: Focus 3
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Znalazłem odpowiedź na moje pytanie powyżej, może ktoś na forum uzna informacje za przydatne Video Player
Stefan_S jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2020, 09:10   #15
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,641
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Cytat:
Napisał Stefan_S Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem odpowiedź na moje pytanie powyżej, może ktoś na forum uzna informacje za przydatne: Video Player
Też jakis czas temu trafiłem na tą stronkę.
Jest tylko jeden "drobny" problem...
Cytac z FMods:

"All mods can be installed directly from USB, but before being able to do that you have to use an eMMC reader one time (this require physical access to your APIM (eg. you have to remove the APIM from your car), to transfer a script, which will be the one that allow USB Installations."

Jeśli posiadasz takie możliwości no to szacuneczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2020, 16:06   #16
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 105
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdź proszę co się stanie, jak włożysz pendrive z koncertem w MP4 do "fabrycznego" Sync3, bez żadnych modów. Pouczający - i dla Ciebie wydaje się całkiem wystarczający - eksperyment.
BTW - jeśli zajrzał byś do podlinkowanego przeze mnie pliku, to może nawet sam byś na to wpadł...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niczego nie trzeba "zrzucać", Ford przewidział Twoją potrzebę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie przewidział tylko tego, że czasem lubię rzucić okiem na grającą mi kapelę na koncercie ... :-) Wolnoć Tomku itd.
Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2020, 09:14   #17
focusista
ford::beginner
 
Imię: Józef
Zarejestrowany: 02-10-2019
Skąd: Szczecin
Model: Focus mk3
Silnik: 1.5 tdci 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 14
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Witam jest ktoś na forum kto mógł by pomóc mi z Videoplayerem w Sync 3 ? Jeśli tak poprosze o wiadomość priv oczywiscie odwdzięcze sie $$
focusista jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2020, 15:12   #18
jagred
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Cytat:
Napisał focusista Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wystarczy przetkumaczyc na PL
I jeszcze kupic eMMC reader do synca, wyciagnac plytke i nie bac sie jej programować z reki pod VMwarem
jagred jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2020, 17:49   #19
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,969
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Cytat:
Napisał jagred Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....i nie bac sie ...
I tak PO KAŻDEJ AKTUALIZACJI systemu w Sync3...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli ja się pojawi "coś fajnego" po obecnie "fajnym" 20196 - to wszyscy "wielbiciele" F-mods będą mieli "powtórkę z rozrywki" we wgrywaniu WSZYSTKICH swych modów...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - tzw. "dobrym pytaniem" jest: ile "amatorskich" lutowań wytrzymają te pady na "małej" płytce S3...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 08-10-2020 o 18:01
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2020, 18:28   #20
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,641
Domyślnie Odp: SYNC3 i odtwarzacz video

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW - tzw. "dobrym pytaniem" jest: ile "amatorskich" lutowań wytrzymają te pady na "małej" płytce S3...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli zakupić dedykowany do S3 emmc reader to lutować nie trzeba.
Co i tak nie zmienia faktu że jest to raczej metoda dla zdesperowanych.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.