Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2009, 17:26   #21
kubuspuchaty
ford::advanced
 
Avatar kubuspuchaty
 
Zarejestrowany: 17-01-2008
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: A.D. 2008
Postów: 469
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Czujki są na bokach osłony żarówek. Moja górna pokrywa wygląda trochę inaczej niż Twoja.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20090501014.jpg (18.3 KB, 1633 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20090501017.jpg (17.9 KB, 1502 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20090501018.jpg (18.0 KB, 1467 wyświetleń)

kubuspuchaty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2009, 20:01   #22
zdzislaw22
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2008
Model: monde
Silnik: 20
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał kubuspuchaty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czujki są na bokach osłony żarówek. Moja górna pokrywa wygląda trochę inaczej niż Twoja.
No to nie widzę problemu.
Po prostu trochę inaczej u ciebie wygląda konsola oświetlenia, ale prawdopodobnie oświetlenie wyjmuje się tak samo. Reszta konsoli górnej jak i kształt panelu oświetlenia wygląda na podobny. Jak ją będziesz wysuwał to pewnie po drugiej stronie zobaczysz alarm "przyklejony" do tej konsoli.

A mikrofon wchodzi w tą okrągłą kratkę pomiędzy światłami a schowkiem na okulary.

Z.

Ostatnio edytowane przez zdzislaw22 ; 01-05-2009 o 20:03
zdzislaw22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2009, 20:43   #23
kubuspuchaty
ford::advanced
 
Avatar kubuspuchaty
 
Zarejestrowany: 17-01-2008
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: A.D. 2008
Postów: 469
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Właśnie problem widzę w demontażu osłony alarmu. Boję się nabroić przy czujkach alarmu. Jednak dopiero jak sprowadzę mikrofon z modułem i manetką kierunków to wtedy delikatnie wrócę do tematu.
pozdrawiam i dzięki za wskazówki
kubuspuchaty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 07:55   #24
zdzislaw22
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2008
Model: monde
Silnik: 20
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał kubuspuchaty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie problem widzę w demontażu osłony alarmu. Boję się nabroić przy czujkach alarmu. Jednak dopiero jak sprowadzę mikrofon z modułem i manetką kierunków to wtedy delikatnie wrócę do tematu.
pozdrawiam i dzięki za wskazówki
Osłony alarmu nie potrzeba demontować według mnie. Jak wysuniesz moduł oświetlenia, to alarm powinien Ci wyjść razem z "żarówkami" (jest do nich przyklejony), tak jak na poniższym zdjęciu.

Z.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1235294731-21022009143.jpg (50.1 KB, 2042 wyświetleń)
zdzislaw22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 13:25   #25
kubuspuchaty
ford::advanced
 
Avatar kubuspuchaty
 
Zarejestrowany: 17-01-2008
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: A.D. 2008
Postów: 469
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Czy mocowanie tego zespołu oświetlenia jest takie same jak "zwykłego" , które zamieściłeś w instrukcji ?
kubuspuchaty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 13:38   #26
Strzeszku
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 08-01-2009
Skąd: Busko-Zdrój
Model: Alfa Romeo
Silnik: 1,75
Rocznik: 2013
Postów: 479
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Czy ten moduł bluetooth występuje w wersji bez sterowania głosem? Chciałbym sobie coś takiego zamontować, ale nie koniecznie chcę gmerać w przełącznikach przy kierownicy.
Strzeszku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 16:16   #27
zdzislaw22
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2008
Model: monde
Silnik: 20
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał kubuspuchaty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy mocowanie tego zespołu oświetlenia jest takie same jak "zwykłego" , które zamieściłeś w instrukcji ?
Tego Ci autorytatywnie nie powiem, bo sam nie mam takiego. Ale porównując kształt "mojego" panelu z tym z alarmem, śmiem twierdzić, że jest dokładnie tak samo. No i cała reszta jest taka sama u mnie i u ciebie. Zresztą możesz sam zrobić test. Te zaczepy naprawdę lekko trzymają. Delikatne podważenie wyraźnie zwalnia zaczep.

Strzeszku: Nie ma modułu bez VC, poza tym manetka zawiera przyciski odbierania o odkładania słuchawki więc i tak była by potrzebna. A gmerania przy kierownicy nie ma. :-) Zdjęcie osłon to najłatwiejsza rzecz w całej operacji. Cała zabawa z kolumną kierownicy to nie więcej niż 15 minut.

Z.
zdzislaw22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 16:23   #28
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 03-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,729
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał kubuspuchaty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy mocowanie tego zespołu oświetlenia jest takie same jak "zwykłego" , które zamieściłeś w instrukcji ?
Sory laski ale pewne posty nie powinny być wpisywane - wystaczy sprawdzić w aucie. W MK IV jest sporo elementów z innych modeli Forda, zamontowane lampki z czujkami były też w MK III. Demontaż jest b.prosty, jeżeli jest konieczny, panel czujek trzyma się na czterech zaczepach jednak by zamontować mikrofon trzeba i tak zdjąć schowek na okulary.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 16:26   #29
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 03-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,729
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Strzeszku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ten moduł bluetooth występuje w wersji bez sterowania głosem? Chciałbym sobie coś takiego zamontować, ale nie koniecznie chcę gmerać w przełącznikach przy kierownicy.
Nie, nie występuje - nie chcesz głosu - nie używaj go jednak podczas trasy bardzo się przydaje choć ma swoje wady: 1.brak j.polskiego, 2.jest podatny na "szum komunikacyjny".
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 17:12   #30
kubuspuchaty
ford::advanced
 
Avatar kubuspuchaty
 
Zarejestrowany: 17-01-2008
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: A.D. 2008
Postów: 469
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sory laski ale pewne posty nie powinny być wpisywane - wystaczy sprawdzić w aucie. W MK IV jest sporo elementów z innych modeli Forda, zamontowane lampki z czujkami były też w MK III. Demontaż jest b.prosty, jeżeli jest konieczny, panel czujek trzyma się na czterech zaczepach jednak by zamontować mikrofon trzeba i tak zdjąć schowek na okulary.
Co chciałeś powiedzieć w swoim poście to nie wiem. Wszystko o czym piszemy na forum można samemu sprawdzić w aucie. Tylko czasami lepiej popytać kogoś kto już to rozbierał, niż samemu do tego dochodzić.
kubuspuchaty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.