Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-11-2009, 13:02   #301
glucosum
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Model: C-Max
Silnik: 1.8 FlexiFuel
Rocznik: 2007
Postów: 317
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Ja też ma c-maxa. Sprawdź czy na pilocie do radia znajdującym się po lewej stronie kolumny kierowniczej obok przycisków Vol +, Vol -, MODE jest przycisk VOICE - Jeśli jest to masz moduł, jeśli nie to najprawdopodobniej brak.
Musisz rozkręcić kokpit i sprawdzić. Robisz tak : otwierasz schowek na rękawiczki przed nogami pasażera i odkręcasz śruby, wyjmujesz schowek, potem musisz zajrzeć poprzez dziurę po schowku pionowo w górę. Moduł znajduje się przykręcony do kokpitu od spodu tuż obok poduszki powietrznej pasażera. Zdjęcia zobaczysz na forum. Jeśli ktoś z nas mieszka w pobliżu możemy pomóc.

PS. Weź instrukcje zakładania bluetooth w pdf naszego KOLEGI. On w łopatologiczny sposób opisuje jak sprawdzić z tyłu radia czy jest wiązka i bt.


Cytat:
Napisał dybcus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A teraz takie pytanie. Mam w C-maxie radyjko Ford 6000 CD i w menu mozliwość wyboru BT ON/OFF. Ustawiam na ON, włączam w Nokii E51 bluetootha ale telefon nic nie znajduje. Czy robię coś w złej kolejności, może coś nie tak?Może jest też taka możliwość wyboru funkcji BT w radyjku mimo braku zamontowanego modułu BT w samochodziku. Teraz to nie wiem czy w końcu on jest u mnie czy nie ma.

glucosum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2009, 06:37   #302
jasiu66
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-10-2009
Skąd: Mazury
Model: s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał glucosum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaczynam dochodzić do perfekcji. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skołowałem moduł do focusa. Może przesadziłem z tym skołowałem, bo byłem na szrocie po zupełnie co innego a on stał sobie na półce i się uśmiechał do mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A jak już dostał się w moje ręce to nie dałem sobie go odebrać - dodatkowo to wersja AD czyli angielska / złośliwość rzeczy martwych bo do tej kugi właściciel woli niemcoki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. / No więc posiadam teraz dwa moduły a licząc mój oryginalnie zapakowany to nawet 3 :525::525:

Ale do rzeczy.
Strzeszku tylko utwierdził mnie w pomyśle wymiany modułu na focusopodobny. I teraz oglądając na chłodno oba stwierdzam tylko jedną różnicę

Mondeopodobne mają TYPE: RX-2C a FOCUSOPODOBNE TYPE:RX-1C

Na razie tyle zamienię je i zobacze co będzie i napisze :573:
może masz na zbyciu moduł blutetooth z voice do c-max-a w wersji angielskiej w dobrej cenie.
Chetnie kupię lub zamienię na mój francuski ...
jasiu66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2009, 06:01   #303
jasiu66
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-10-2009
Skąd: Mazury
Model: s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał glucosum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mondeopodobne mają TYPE: RX-2C a FOCUSOPODOBNE TYPE:RX-1C
z tego co mi udało się ustalic to RX-1C jest to moduł do instalacji głosnomówiącej, ale kablowej - czyli bez bluetooth
jasiu66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2009, 13:14   #304
Strzeszku
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-01-2009
Skąd: Busko-Zdrój
Model: Alfa Romeo
Silnik: 1,75
Rocznik: 2013
Postów: 479
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał jasiu66 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tego co mi udało się ustalic to RX-1C jest to moduł do instalacji głosnomówiącej, ale kablowej - czyli bez bluetooth
Coś mi się wydaje, że jednak nie ustaliłeś dokładnie. Ja mam moduł rx-1c na którym jest naklejka z podpisem i logiem bluetooth. Moduł wcześniej bez problemu śmiagał w focusie.
Strzeszku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2009, 21:31   #305
Raf 250f
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2007
Skąd: Nowy Tomyśl
Postów: 16
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Ufffff Przeczytałem od początku temat i nie mam rozwiązania mojego problemu
Stan -galaxy MK III
Jest manetka z lewej do odbioru połączen
jest mikrofon w podsufitce
Jest moduł NOKIA RX-2L
Jest oryginalny uchwyt z adapterem do Nokia 6310i
i dupa blada
Blaupunkt Travelpilot EX

Przyciskam słuchawkę na panelu radia i szuka i nic nie widzi ( tel z włączonym BT jest )
w menu tylko informuje że jest odblokowany na wszystkie telefony ( zmienić nic nie idzie )

Po odłączeniu modułu w menu pojawia się dodatkowo funkcja BT i informacja że jest wyłączony - i jak poprzednio nie można nic zmienić bo szybko znika

1 albo moduł jest walnięty
2 trzeba dostać się do tzw drugiego poziomu menu i dopuścić inny telefon niż poprzednik miał ( działanie na zasadzie przytrzymaj przycisk 10 sec puść kopnij itp )
Raf 250f jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2009, 21:37   #306
Strzeszku
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-01-2009
Skąd: Busko-Zdrój
Model: Alfa Romeo
Silnik: 1,75
Rocznik: 2013
Postów: 479
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Raf 250f Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ufffff Przeczytałem od początku temat i nie mam rozwiązania mojego problemu
Stan -galaxy MK III
Jest manetka z lewej do odbioru połączen
jest mikrofon w podsufitce
Jest moduł NOKIA RX-2L
Jest oryginalny uchwyt z adapterem do Nokia 6310i
i dupa blada
Blaupunkt Travelpilot EX

Przyciskam słuchawkę na panelu radia i szuka i nic nie widzi ( tel z włączonym BT jest ) w menu tylko informuje że jest odblokowany na wszystkie telefony ( zmienić nic nie idzie )

Po odłączeniu modułu w menu pojawia się dodatkowo funkcja BT i informacja że jest wyłączony - i jak poprzednio nie można nic zmienić bo szybko znika

1 albo moduł jest walnięty
2 trzeba dostać się do tzw drugiego poziomu menu i dopuścić inny telefon niż poprzednik miał ( działanie na zasadzie przytrzymaj przycisk 10 sec puść kopnij itp )
Wygląda na to że chcesz wyszukać telefon za pomocą radia. Nie wiem jak to jest w Blaupunkcie, ale w zwykłym 6000cd nie da się*tego zrobić. Trzeba za pomocą telefonu wyszukać zestaw głośnomówiący Ford Audio i dodać go z hasłem 0000.
Strzeszku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2009, 22:44   #307
Raf 250f
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2007
Skąd: Nowy Tomyśl
Postów: 16
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Nawet do lodówki gnojka wsadziłem ( moduł ) i nic -ślepy nadal
ręce opadają
dziwne jest to że nie mogę się dostać do zadniego menu z BT ( tylko kiedy odłączę moduł to w menu telefony pokazuje sie opcja BT = wył (ale menu jest jakby niedostępne nieaktywne ) cobnym nie dusił 0 zmian )
Raf 250f jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2009, 13:08   #308
glucosum
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Model: C-Max
Silnik: 1.8 FlexiFuel
Rocznik: 2007
Postów: 317
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

A podaj pełny numer tego modułu (najlepiej zdjęcie). Może to jest moduł tylko do kabla bez bt?
glucosum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2009, 20:13   #309
Raf 250f
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2007
Skąd: Nowy Tomyśl
Postów: 16
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

a te ( przed 1,2,3,)z podłączonym modułem
ta o nazwie (po 1,2,) z odłączonym modułem ( na menu pojawia się opcja BT -ale nie można nic zrobić bo szybko znika )

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Raf 250f ; 07-12-2009 o 20:25
Raf 250f jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2009, 20:43   #310
glucosum
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Model: C-Max
Silnik: 1.8 FlexiFuel
Rocznik: 2007
Postów: 317
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cholera - znów miałem racje.
To jest moduł do komunikacji ale tylko przez kabel do tel gsm :<.
On nie ma BT.

Plus jest taki że jak wymienisz tylko moduł to wszystko będzie działać bez kombinacji.

Ostatnio edytowane przez glucosum ; 07-12-2009 o 21:41
glucosum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.