Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-11-2019, 09:07   #21
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej LED + Halogen przeciwmgielny

Pamiętajcie tylko o jednym, zgodnie z przepisami jeśli jest odpowiednia pogoda, dzień od wschodu do zachodu słońca
i włączone jest oświetlenie dzienne (przód) nie może się równocześnie świecić tył pozycyjne. Pozycja tył może świecić
wyłącznie jeśli oświetlenie przodu to światła mijania. Żeby nie było, że dowody będą zabierane i do przeglądu ...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Zrzut ekranu 2019-11-13 o 10.06.30.jpg (92.3 KB, 26 wyświetleń)

Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2019, 20:11   #22
Rejuvenate
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-09-2019
Skąd: Kraków
Model: Mondeo (Fusion)
Silnik: Hybryda
Rocznik: 2014
Postów: 37
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej LED + Halogen przeciwmgielny

Witam, mam lampy klasyczne soczewkowe, w instrukcji wyczytałem, że do jazdy dziennej są H11 a do mijania to H7, drogowe to też H11 więc to te same co do jazdy dziennej tylko słabiej świecą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy jak wymienię to H11 ze zwykłej na taką LED to wszystko z automatu będzie działało ?
Czy LED H11 też moze dużo słabiej świecić w dzień ? a po włączeniu świateł drogowych zacząć świecić na 100% ? Czy to potrafią tylko halogenowe żarówki ?
Rejuvenate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2022, 15:47   #23
nicholas79
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-12-2022
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Dzienne LED-y + przeciwmgłowe z Mondeo Mk5 we Fusionie z 2016

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy do amerykańskiego Fusiona z 2016 (sprzed liftu, więc przód taki sam jak w Mondeo Mk5) da radę zamontować dzienne LED-y razem z przeciwmgielnymi które były dostępne w Mondeo [IMG]https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-ford-mondeo-mk5-2-0-tdci-180km-powershift-bez-wkladu-navi-podgrzewana-ID6EQQQV.html#gallery-open (o tego typu światła mi chodzi, nie o pełne LED-y). Mam Fusiona w wersji SE, reflektory są tam klasyczne halogenowe bez osobnych dziennych oraz są fabryczne przeciwmgielne w zderzaku. Kiedyś miałem już dodatkowe LED-y, lecz były to chińskie wynalazki z Aliexpresu które po roku zaczynały się psuć i trzeba było się ich pozbyć, a z racji tego że żarówek w światłach mijania nie idzie zmienić samemu (oraz zużywają się dość szybko) postanowiłem zainteresować się fabrycznymi światłami LED montowanymi w Mondeo. Wie może ktoś czy coś takiego można zamontować do Fusiona? Jeśli tak, to co dokładnie muszę kupić? Wystarczy "kratka" z LED-em i przeciwmgielny czy może coś jeszcze potrzeba? Z góry dziękuję za pomoc.
nicholas79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , led , mondeo , światła dzienne


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.