Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2011, 14:23   #1
zielonywtemacie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-02-2011
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1.4i Duratec 16V
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Elektrycznie składane lusterka - montaż

Witam,
przymierzam się do wymiany lusterek z manualnych na elektryczne.
Jeśli ktoś ma za sobą podobne doświadczenia lub wiedzę w temacie, to byłoby super, gdyby się nimi podzielił.

Pytania:

1. Dokąd (jeśli w ogóle) poprowadzone są przewody odpowiedzialne za lusterka w samochodach z 2003 roku.
2. W związku z powyższym, co oprócz lusterek i tych plastików wewnątrz auta razem z przyciskiem będzie mi potrzebne.
3. Czy ktoś ma jakieś schematy itp. (w sieci nic nie mogłem znaleźć jak dotąd)

Pozdrawiam i proszę odpowiedziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zielonywtemacie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2011, 12:11   #2
zielonywtemacie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-02-2011
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1.4i Duratec 16V
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Może jednak znajdzie sie ktoś, kto wie choć trochę o podobnych przypadkach?
Znalazłem na tym forum forda zza wschodniej granicy coś takiego, ale jest to schemat isntalacji lusterek już zamontowanych, więc w kwestii tego, co jest potrzebne komuś, kto ich jeszcze nie ma, niezbyt wiele pomaga.
Wrzucam, może się innym przyda.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg lusterka_schemat.jpg (79.4 KB, 226 wyświetleń)
zielonywtemacie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2011, 23:08   #3
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Witam,

Z dużym prawdopodobieństwem nie będziesz miał na stanie koniecznego okablowania - pozostaje uzupełnić ją we własnym zakresie. Tu jest wyczerpująca fotorelacja jednego z naszych forumowych kolegów: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Opis dotyczy Fiesty Mk6, ale to niemal identyczne auto, jak Fuzja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powodzenia!
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2011, 23:35   #4
zielonywtemacie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-02-2011
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1.4i Duratec 16V
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Wielkie dzięki za info - tego się właśnie obawiałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - i za link.
Zobaczę, co ewentualnie mnie czeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
zielonywtemacie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2011, 23:45   #5
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Nic się nie łam - dni mamy coraz dłuższe i na pewno coś zdziałasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. IMHO warto w międzyczasie zaopatrzyć się w wiązki i wtyczki np. z rozbitka - szczególnie te drugie są bezcenne przy uzupełnianiu okablowania, vide podłączenie do GEM oraz dozbrojenie przepustów w słupkach.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2011, 13:42   #6
zielonywtemacie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-02-2011
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1.4i Duratec 16V
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Cytat:
Napisał Jitter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic się nie łam - dni mamy coraz dłuższe i na pewno coś zdziałasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. IMHO warto w międzyczasie zaopatrzyć się w wiązki i wtyczki np. z rozbitka - szczególnie te drugie są bezcenne przy uzupełnianiu okablowania, vide podłączenie do GEM oraz dozbrojenie przepustów w słupkach.
Prawda z tymi dłuższymi dniami, ale z tym, że coś zdziałam, to się dopiero okaże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W końcu nie bez przyczyny wybrałem swój nick Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nick nickiem, ale uczyć się jeszcze potrafię...
Głupio mi pytać, bo może to kogoś ubawi, ale "dozbrojenie przepustów w słupkach" brzmi dla mnie dość tajemniczo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
zielonywtemacie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2011, 19:17   #7
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Przyznaję, wyraziłem się dość enigmatycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem na myśli uzupełnienie okablowania, które w gumowej osłonie, z kabiny, poprzez przedni słupek, trafia do wnętrza drzwi.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2011, 20:27   #8
EMILIAN
ford::average
 
Avatar EMILIAN
 
Imię: Emilian
Zarejestrowany: 20-12-2010
Skąd: Dortmund/Poznan
Model: BMW F10, 525d
Silnik: DIESEL 160 KW
Rocznik: 2012
Postów: 63
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

sproboj na youtubie wpisac zamiana lusterek na elektryczne jak nie po polsku to po angielsku napewno znajdziesz filmik instruktarzowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
EMILIAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2011, 21:42   #9
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Cytat:
Napisał EMILIAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sproboj na youtubie wpisac zamiana lusterek na elektryczne jak nie po polsku to po angielsku napewno znajdziesz filmik instruktarzowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro widziałeś takie filmiki, to może podasz jakieś przykłady odnośnie tego modelu Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS: Słownik ortograficzny się kłania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2011, 10:15   #10
EMILIAN
ford::average
 
Avatar EMILIAN
 
Imię: Emilian
Zarejestrowany: 20-12-2010
Skąd: Dortmund/Poznan
Model: BMW F10, 525d
Silnik: DIESEL 160 KW
Rocznik: 2012
Postów: 63
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Ja nie napisalem ze widzialemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nigdy nie szukalem ale do swojego mondka znalazlem pare ciekawych filmikow
wiec moze warto sprobowac poszukac do fusiona
EMILIAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , lusterka , montaż , wymiana


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.