Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-12-2009, 21:43   #1
JARASS
ford::beginner
 
Avatar JARASS
 
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: TORUŃ
Model: Mondeo III HB
Silnik: 2.0 TdCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 27
Domyślnie Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Witam,chciałbym abyście wpisywali warsztaty,fachowców tzw złote rączki w moim mieście,którym to z czystym sercem dalibyście grzebać w swoich cackach.
Przyznam że piszę to troszkę na zapas (idę odpukać w niemalowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)bo z moim mondkiem nic się nie dzieje (76.000) na liczniku,ale czytając to forum,a zwłaszcza co tyczy się MkIII i jeszcze z silnikiem TDCi to zaczynam się pomału
baćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,i może,a raczej na pewno warto by znać ludzi w mieście,którzy w razie czego pomogą,fachowo naprawią i nie zedrą z człowieka skóryGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

JARASS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2009, 07:35   #2
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

JARASS, ja mam zaufanego mechanika, swojego kolegę i nigdzie sie nie szwędam... Ford na Gdańskiej jest drogi, a nie zawsze potrafią zdiagnozować prawidłowo, przekonałam się już na focusie ze mi głupot nawymyślali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio byłam u Celmera na Cedrowej, robili mi koncówki drążka i sprawdzali co się dzieje z autem, że stuka podczas wysprzęglania... Nie zdarli ze mnie i jestem zadowolona z roboty i podejścia do klienta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Blacharkę i lakiernika polecam na Chełmińskiej, za rynkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2009, 12:40   #3
JARASS
ford::beginner
 
Avatar JARASS
 
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: TORUŃ
Model: Mondeo III HB
Silnik: 2.0 TdCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 27
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Cytat:
Napisał Anabela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JARASS, ja mam zaufanego mechanika, swojego kolegę i nigdzie sie nie szwędam
,a szanowny kolega ma warsztat,Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.czy sobie dorabia,może jakiś adresik,lub telefonik,chyba że sobie nie życzy,ja dawałem tylne drzwi u celmera bo robiły się pęcherzyki i zrobili dobrze,troszkę daleko do niego gdy szedłem po odbiór,spojlerek na tylną klapę i kratka (plaster miodu w przedni zderzak)-kolega lakiernik,a głośniki i czujniki parkowania na Wschodniej w Auto -alarm,radio.ale dobry mechanik to skarb,podpytaj Anabela gościa czy byłby w przyszłości zainteresowany zajrzeć nie tylko do Twojego Fordzika???
JARASS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2009, 13:38   #4
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

On kiedyś miał firmę, potem ją zlikwidował ale dla znajomych dalej robi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Warsztat ma niedaleko Forda, jakbyś Gdańską w stronę wylotówki na Warszawę jechał... Jak będzie problem to daj znać, skontaktuję cię z nim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ten lakiernik na Chełmińskiej to robi większosć mondków z MKP, sam ma momdeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bierze zawsze taniej niz normalnie byś płacił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2010, 22:47   #5
carissimo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-12-2009
Skąd: Toruń
Model: Transit
Silnik: 2,5 TD
Rocznik: 1994
Postów: 13
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

witam! Jestem nowy na forum. Mam Transita, 93r. 2,5D. Zna ktoś dobry warsztat, w którym zajmują się Transitami? Bo zima w pełni, a Fordzik nie daje radyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam.
carissimo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 09:22   #6
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Witaj. Tak żeby Transitami specjalnie to nie mam pojęcia...
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 19:29   #7
JARASS
ford::beginner
 
Avatar JARASS
 
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: TORUŃ
Model: Mondeo III HB
Silnik: 2.0 TdCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 27
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Witam,mam pytanie,Anabela,czy ten Twój znajomy para się elektryką?
Mój mondek został unieruchomiony na parkinu przez te syberyjskie mrozy,podejrzenia są dwa,zamarznięte paliwo lub słaby aku (lub jedno i drugie) , fixują zegary,chyba nie dochodzi paliwo i ogólnie funkcje życiowe mojej czarnej strzały liche. ponieważ nie mam garażu (na Skarpie) ich mało to mam problem.
JARASS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 20:44   #8
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Elektryką niekoniecznie...
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 21:02   #9
JARASS
ford::beginner
 
Avatar JARASS
 
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: TORUŃ
Model: Mondeo III HB
Silnik: 2.0 TdCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 27
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Sprawdzić stan aku, ewentualnie podłączyć pod drugi to nie jest wielka elektryka,odmrozić auto ,ewentualnie wymienić filtr paliwa to też nie wielka mechanika,ale trzeba mieć narzędzia i przede wszystkim warunki,a ja ich wybitnie nie mam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JARASS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 21:19   #10
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Słuchaj, jutro do niego zadzwonię, jak nie będzie za granicą akurat to podpytam i dam ci znać w ciągu dnia, oki? Jak Ty ze Skarpy to będziesz miał do niego rzut beretem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.