Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-05-2013, 12:42   #21
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Cytat:
Napisał damianisko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wiesz jak ustawić by kamera nie zapisywała daty i godziny nagrania ?
No przecież jest w opcjach co ma wyświetlać. Datę z logo, samą datę , lub nic z tego co pamiętam.
Co do detekcji ruchu to wszystko OK, tylko że trzeba ją włączać ręcznie gdy kamera nie nagrywa tym "joystickiem" co jest koło włącz/wyłącz
Więc bardziej jest to jako gadżet

__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2013, 13:52   #22
damianisko5
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: małopolska/Kraków
Model: Focus MKI, Fiesta MK5
Silnik: 1,6/1,25
Rocznik: 2004/2000
Postów: 1,216
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Dzięki jeszcze raz - faktycznie jest w opcjach tylko trzeba poszukać. Powoli ją rozgryzam bo mam inne ważniejsze zajęcia. W najbliższych dniach w planach jest montaż kabla zasilającego z gniazdka zapalniczki i muszę to porządnie zrobić bo już Navi jest zakotwiczona i przewody nie mogą przeszkadzać w czasie jazdy.
damianisko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2013, 14:43   #23
rd511
ford::amateur
 
Imię: Andrew
Zarejestrowany: 30-05-2013
Skąd: PL
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2000
Postów: 3
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Czy ktoś z forumowiczów byłby tak uprzejmy i wrzucił na jakiś serwis uploadowy oryginalne nagranie (w dzień i noc) z rejestratora RR511.

Youtube "pogarsza jakość" poprzez konwersję na inny format, a bardzo mi zależy na zobaczeniu oryginału przed ewentualnym zakupem.
rd511 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2013, 14:21   #24
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Poszło na PW ,ale to już wiesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wracając do mojego falowania....
Po przeczytaniu porady na youtube w komentarzach o wzmocnieniu uchwytu postanowiłem zrobić to samo.
Boki ramienia zostały zalane z obu stron żywicą z utwardzaczem. Po pierwszych próbach zero falowania a dodatkowo wzmocniony uchwyt powoduje dużo mniejsze drgania obrazu podczas pokonywania nierówności.
Efekty można zobaczyć tutaj. Jakość jest pogorszona przez program,ale różnice w drganiach widać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na uchwycie nie wzmocnionym


Na uchwycie wzmocnionym


Co do problemów ,to nie działa obrót kamery. Czyli jeśli chcemy ją umieścić na przykład "do góry nogami" to obraz również tak się nagra. Myślę że to wina softu i zostanie to poprawione wkrótce.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 07-09-2013 o 14:52
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 21:07   #25
ejejdi
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 13-08-2013
Skąd: Kłodzko
Model: audia4
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Cytat:
No przecież jest w opcjach co ma wyświetlać. Datę z logo, samą datę , lub nic z tego co pamiętam.
Co do detekcji ruchu to wszystko OK, tylko że trzeba ją włączać ręcznie gdy kamera nie nagrywa tym "joystickiem" co jest koło włącz/wyłącz
Więc bardziej jest to jako gadżet
Napisz proszę , jak ustawić kamerę , żeby po wykryciu ruchu nagrała sekwencję po czym samoczynnie przeszła w stan uśpienia do chwili wykrycia ruchu , potem nagranie, uspienie i tak w kółko do zapełnienia karty. Czy jest to możliwe z tą kamerką?? No bo taki chyba sens ma detektor ruchu. Oczywiście kamerka cały czas ma podawane napięcie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:sho ck:
ejejdi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 22:01   #26
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Jutro sprawdzę jak to działa.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 22:07   #27
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

W tym chińskim rejestratorze, który sobie założyłem i opisałem tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] taki sposób rejestracji na czujnik ruchu dziła bez problemu. I to nawet nie do zapełnienia karty, bo rejestrator po zapełnieniu karty nadpisuje najstarsze zapisy.
Osobiście uważam, że taka rejestracja nie ma jakiegoś większego sensu (złodzieje zwykle nie podchodzą od strony szyby czołowej...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i sam podłaczyłem zasilanie rejestratora po lampkę oświetleniową - czyli za układem oszczędzania energii.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2013, 10:10   #28
ejejdi
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 13-08-2013
Skąd: Kłodzko
Model: audia4
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Nie mam oczywiście zamiaru zostawić kamerki w aucie na parkingu. Wiem ,że może to być silna pokusa dla złoczyńców . Ale skoro w opisie i instrukcji jest napisane ,że posiada detektor ruchu , to chciałbym wiedzieć czy jest to tylko chwyt marketingowy , a jeżeli nie to jak skonfigurować urządzenie ,żeby z niego korzystać .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 14-08-2013 o 13:48 Powód: Zbędne cytowanie
ejejdi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2013, 12:29   #29
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Działa,ale dziwnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak długo ,ale wykrywa detekcje i można ustawić ile po wykryciu ma nagrywać, ja mam 5 sek.
Jednak gdy podszedłem za jakieś 15 minut i chciałem go wzbudzić to detekcja była wyłączona.
Tak że raczej jest to lipa i zbędny gadżet.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2013, 13:38   #30
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

"falowanie" obrazu na youtube występuje czasami gdy zgodzimy się na sugestię YT że " twój obraz może drżeć - poprawić?" ...
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kamera , rejestrator , roadrunner 511


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.