Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-09-2009, 12:00   #21
BionicX
ford::amateur
 
Avatar BionicX
 
Zarejestrowany: 02-08-2009
Skąd: Szczecin
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Według najnowszego cennika, koszt zamontowania 3-go rzędu siedzeń to 3700 dla wszystkich wersji wyposażenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BionicX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2009, 12:17   #22
foxtrot
ford::advanced
 
Avatar foxtrot
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 12-06-2009
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 389
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

to podrożało o 2 stufki ;-)
foxtrot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2009, 16:16   #23
cezarro1
ford::average
 
Avatar cezarro1
 
Zarejestrowany: 25-01-2009
Skąd: Sosnowiec
Model: S-Max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 69
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Cytat:
Napisał majkelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kalkulacja zrobiona b. solidnie, ale osobiście nie kupiłbym dwóch foteli za 5.700 nowych, a używane za 1500 i wówczas z 9 tysia robi się 5 i pasy tez mozna sobie oszczędzić mało prawdopodobne, aby ktos jechał na nich w momencie kolizji (fotele zakładam, ze pochodza z auta powypadkowego)
Na allegro gośc pisze że ma nówki sztuki po 500zł sztuka wiec cena super [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
cezarro1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2009, 18:12   #24
majkelos
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-03-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: ford s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 135
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

cena bardzo dobra, gdybym mógł obejrzeć, to kupiłbym, ale mam za daleko.........
chociaz widzę na innych aukcjach, że ceny foteli do s-maksiów spadły znacząco.
wówczas nasza kalkulacja wyniosła by z montażem w serwisie około 4 tyś. Jak ktos potrzebuje to jest dobra inwestycja, przy odsprzedaży te 4 tysie powinny się zwrócić
majkelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2009, 19:35   #25
Tomekpoz
ford::beginner
 
Avatar Tomekpoz
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 09-03-2008
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 116KM
Rocznik: 2005
Postów: 38
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Tylko nie wiadomo czy zrobia to jezeli dostarczysz takie czesci moze robia to tylko na nowych czesciach ktore oni dostarczaja
serwis ma rozne "wymogi" ktorych sie nie przeskoczy
ale zeby byc pewnym najlepiej zadzwonic i sie dowiedziec telefon moge podac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
...
Tomekpoz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2009, 09:45   #26
Pendol
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-10-2009
Skąd: Nowogard
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Montaż trzeciego rzędu foteli

Wątek już się gdzieś przewijał ale nie było nikogo kto by coś takiego zrobił. A jak zrobił to się nie pochwalił, o kosztach takiego zabiegu, sprawach związanych z rejestracją, itp. Dlatego prośba do użytkowników forum o zabranie głosu w tej kwestii. Z góry wielkie dzięki.
Pendol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2009, 13:50   #27
majkelos
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-03-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: ford s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 135
Domyślnie Odp: Montaż trzeciego rzędu foteli

był taki wątek, nawet jeden z kolegów zrobił szczegółowa wycene w oparciu o dane z salonu auto-watin.pl z Poznania. całkowity koszt wraz z robocizną to około 9.000 zł, z czego fotele nowe ok. 5.000
rejestracja to pikuś
majkelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2009, 20:47   #28
Pendol
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-10-2009
Skąd: Nowogard
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Montaż trzeciego rzędu foteli

Dzięki za odpowiedz. Ale nikt tego jeszcze nie robił ( chyba ). Te wyliczenia które się pojawiły na forum to były przy założeniu kupna chyba nowego auta w salonie. Dzwoniłem do kilku serwisów Forda i tak jak bym rozmawiał z kosmitami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Jak zadałem pytanie czy istnieje możliwość montażu takich foteli w aucie używanym to ktoś po drugiej stronie kabla najchętniej odłożył by słuchawkę. :583:
Pendol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2009, 20:55   #29
be_rcik
ford::advanced
 
Avatar be_rcik
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 207
Domyślnie Odp: Montaż trzeciego rzędu foteli

Cytat:
Napisał Pendol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za odpowiedz. Ale nikt tego jeszcze nie robił ( chyba ). Te wyliczenia które się pojawiły na forum to były przy założeniu kupna chyba nowego auta w salonie. Dzwoniłem do kilku serwisów Forda i tak jak bym rozmawiał z kosmitami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Jak zadałem pytanie czy istnieje możliwość montażu takich foteli w aucie używanym to ktoś po drugiej stronie kabla najchętniej odłożył by słuchawkę. :583:
Bo to chyba jest trochę jak z przeróbką anglika na wersję europejską.
Taniej i prościej wymienić samochód ....
... ale pewnie też niektórzy się ze mną nie zgodzą ...
be_rcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2010, 15:54   #30
hubmar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Model: Ford S-Max Titanium
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 18
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?

Witam

Chciałem odświeżyć wątek.

Wyszukałem wszystko na forum odnośnie 3 rzędu. Sporo się rozjaśniło, ale mam kilka pytań.

1. Czy rzeczywiście ktoś to zakładał? Może się podzieli opisem albo zdjęciami.

Co do kosztów to nie jest tragedia jak się zakupi używane. Maiłem ochotę na te z allegro, ale nie zdążyłem, niestety. Ale...
Oprócz kosztów montażu oraz zakupu samych foteli jest sprawa przeglądu i homologacji. Przegląd do Audi zmieniający 4 osoby na 5 kosztuje 600 zł. Ile zatem może kosztować przegląd z 5 na 7 osób - pewnie podobnie. Zostaje kwestia homologacji.
Wydaje mi się, że jeżeli auto jest oferowane jako 5 lub 7 osobowe to homologacje już ma na 7. Tylko czy dotyczy to modelu czy konkretnego auta. Nie chce mi się wierzyć, że każde jedno auto z fabryki homologują.
Zatem:
2. Czy rzeczywiście homologacja jest wymagana - a może tylko przegląd?

Ostatni temat to kompatybilność z Galaxy. Tam mają dwa fotele 3 rzędu chowane w podłogę.

3. Czy ktoś jest zorientowany jak one by pasowały do S-Maxa?

Pozdrawiam
hubmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.