Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-05-2023, 23:22   #21
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

Cytat:
Napisał offieczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może kiepskie paliwo zatankowałeś i komputer wykrywa wode.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wytłumacz nam proszę który komputer i jak ją wykrywa.Może czytałeś coś o poszukiwaniu życia w kosmosie i komputerach na sondach kosmicznych.

Cytat:
Napisał offieczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gsmfon
Z całym szacunkiem ale nie porównuj maszyn rolniczych do osobówki wyżyłowanej i mega czułej na paliwo. Ja na orlenie to tankuje moje stare trupki. Ale moje auto z opisu tylko shell albo bp i to premium tu i tu. Jexdziełm i wiem że akurat mój fordzik czarnuch nie będzie jeździł na orlenowskim syfie. jak ci będzie waliło błędami zrób tak
Zjezdzij paliwo do zera i w czwartki na shellu i BP masz paliwo premium w cenie zwykłego ja tak robie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zalej pod korek a juz po kilkudziesięciu km (jak wyjeździj to co masz w filtrze) zobaczysz że auto sie lepiej zachowuje
Tak tak siła umysłu jest wielka.

Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2023, 23:49   #22
atari
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Szczecin
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 140KM -> 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,097
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

w filtrze paliwa jest chyba czujnik wody w paliwie a raczej w filtrze
atari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2023, 09:53   #23
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

Cytat:
Napisał atari Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w filtrze paliwa jest chyba czujnik wody w paliwie a raczej w filtrze
Tak po to żeby wykryć i zasygnalizować komunikatem jeśli wody w paliwie jest bardzo dużo i zbierze się ona na dole obudowy filtra żeby ją spuścić. A nie po to żeby wykrywać paliwo przez komputer i gasić silnik.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 20:01   #24
gsmfon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-12-2009
Model: Mondeo MK5
Silnik: TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 28
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak po to żeby wykryć i zasygnalizować komunikatem jeśli wody w paliwie jest bardzo dużo i zbierze się ona na dole obudowy filtra żeby ją spuścić. A nie po to żeby wykrywać paliwo przez komputer i gasić silnik.
Witam, to już 3 filtr i cały czas to samo, tydzień temu wyczyściłem obudowę filtra, spuściłem to co w środku, przedmuchałem pokrywę obudowy filtra, skręciłem i nadal to samo. Na dniach będę robił próbę przelewową wtryskiwaczy. Wyczytałem przy moich błędach u kilku osób problem z laniem wtrysków. Pozdrawiam
gsmfon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 20:47   #25
offieczka
ford::average
 
Imię: DOM
Zarejestrowany: 01-03-2019
Skąd: Tarnów
Model: S-MAX MK2 BiT 2** KM
Silnik: diesel
Rocznik: 2016
Postów: 76
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

gsmfon
powiem ci tak bo nie będę sie tu kopał z ludźmi bo mi po prostu szkoda czasu i zniżać sie do poziomu mojej 5 letniej córki.
O paliwie orlenowskim od czasu listopad grudzien 2022 i do dni dzisiejszych kto mądrzejszy to wie co jest grane a jak nie wiesz to szukaj i czytaj od tych co wiedza o co tam chodzi i jak wtryskiwacze lecą w fordach przez to paliwo. Taka moja dobra rada mimo że sie nie znamy i w sumie powinienem siedziec cicho
offieczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 21:54   #26
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

Cytat:
Napisał offieczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kto mądrzejszy to wie co jest grane a jak nie wiesz to szukaj i czytaj od tych co wiedza o co tam chodzi i jak wtryskiwacze lecą w fordach przez to paliwo. Taka moja dobra rada mimo że sie nie znamy i w sumie powinienem siedziec cicho
Lepiej niech kolega siedzi cicho.To że ich nie widać to nie znaczy że nie mogą cię dorwać i twoich wtryskiwaczy.Komedia
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2023, 06:48   #27
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

Nawet na tym forum foliarze, tropiciele spisków i zmowy możnych tego świata ?
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2023, 07:48   #28
APFM
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 04-04-2023
Skąd: Bytom
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1499 (160KM)
Rocznik: 2017
Postów: 5
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

Cytat:
Napisał offieczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gsmfon
powiem ci tak bo nie będę sie tu kopał z ludźmi bo mi po prostu szkoda czasu i zniżać sie do poziomu mojej 5 letniej córki.
O paliwie orlenowskim od czasu listopad grudzien 2022 i do dni dzisiejszych kto mądrzejszy to wie co jest grane a jak nie wiesz to szukaj i czytaj od tych co wiedza o co tam chodzi i jak wtryskiwacze lecą w fordach przez to paliwo. Taka moja dobra rada mimo że sie nie znamy i w sumie powinienem siedziec cicho
Karty flotowe Orlenu i flota składająca się z Fordów około 50 szt. wymieniane co 5 lat (Focus, Mondeo, S-Max, Tourneo) każdy samochód przejeżdża w ciągu 5 lat ponad 200 000 km i nigdy nie mieliśmy problemu z wtryskami.
Właśnie zniżyłeś się poziomem poniżej swojej 5 letniej córki.
APFM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2023, 12:01   #29
mrk26
ford::professional
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: UK
Model: Mondeo MK5 Titanium X Sport
Silnik: 2.0 TDCi 210 Bhp BiTurbo
Rocznik: 2015
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jak masz problem po stronie niskiego ciśnienia to przestań słuchać głupot i sprawdź sprężynę na pompie CR.
mrk26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2023, 13:39   #30
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Samochód gaśnie na autostradzie przy przyśpieszeniu

Cytat:
Napisał gsmfon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, to już 3 filtr i cały czas to samo, tydzień temu wyczyściłem obudowę filtra, spuściłem to co w środku, przedmuchałem pokrywę obudowy filtra, skręciłem i nadal to samo. Na dniach będę robił próbę przelewową wtryskiwaczy. Wyczytałem przy moich błędach u kilku osób problem z laniem wtrysków. Pozdrawiam
Zacznij od tego co napisał polega powyżej i omijaj nawiedzonych. Tu masz film .[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.