Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-10-2017, 19:21   #1
zibilegnica
ford::amateur
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 30-10-2017
Skąd: Legnica
Model: Escape
Silnik: ecoboost 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

Mam Escapa 2014. Założone xenony europejskie oraz spryskiwacze reflektorów(działają ).
Dokupiłem kompletne czujniki samopoziomowania xenonów i moduł sterowania .Czy można ktoś podpowie jak podłączyć ten zestaw? Może macie schemat ?

Bump:

zibilegnica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2017, 08:00   #2
Fireman26
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-07-2012
Skąd: Koronowo
Model: Escape
Silnik: 2.0 ecobost
Rocznik: 2014
Postów: 17
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

Witam. Nie odpowiem na pytanie co do poziomowania, ale mam pytanie czy pasowały europejskie xenony tzn. Wtyczki itd? Czy trzeba było coś przerabiac?
Fireman26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 17:55   #3
zibilegnica
ford::amateur
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 30-10-2017
Skąd: Legnica
Model: Escape
Silnik: ecoboost 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

kupiłem Escapa w Polsce , człowiek ,który go sprzedawał dokonał zmiany, mówił ,że kable pasują.Był sprawdzany w ASO i wszystko jest ok.
teraz zostało mi tylko poziomowanie.https://forum.fordclubpolska.org/images/smilies/007.gif
zibilegnica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 18:29   #4
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

Cytat:
Napisał Fireman26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Nie odpowiem na pytanie co do poziomowania, ale mam pytanie czy pasowały europejskie xenony tzn. Wtyczki itd? Czy trzeba było coś przerabiac?
Nic nie pasuje bo w US masz całkiem inne wtyczki i do tego dwieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak trzeba wszystko przerabiać i jest tego dosyć sporo.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2017, 16:45   #5
zibilegnica
ford::amateur
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 30-10-2017
Skąd: Legnica
Model: Escape
Silnik: ecoboost 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

ok wiem ,ale szukam człowieka ,który to robi.
zibilegnica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 20:10   #6
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic nie pasuje bo w US masz całkiem inne wtyczki i do tego dwieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak trzeba wszystko przerabiać i jest tego dosyć sporo.
Escape , do 2016 wtyki pasują , po 2016 "lift" europa ma inne złącza lamp, ameryka pozostała przy starym !!!!
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 21:58   #7
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

Hmm... to w takim razie u moje auto jest jakieś inne, bo u mnie wtyczki nie pasowałyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a tak na poważnie jak mogą pasować wtyczki jak są inne?????
Co prawda w oryg. miałem zwykłe lampy, ale wtyki też były dwie i główna kostka też była inna.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2017, 18:05   #8
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmm... to w takim razie u moje auto jest jakieś inne, bo u mnie wtyczki nie pasowałyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a nie jest przypadkiem tak, że zależy to wersji wyposażenia (np. TITANIUM) lub rodzaju zamontowanych świateł (zwykłe, ksenony, itp.)?
w dwóch innych miejscach spotkałem się również z sytuacją w której kostki nie pasowały, a o pozostałe modyfikacje nie dopytywałem - już po zmianie wtyczek.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2017, 18:15   #9
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: podłączenie czujników samopoziomowania xenonów

Wersja wyposażenia nie ma nic do rzeczy jedynie xenon i zwykłe lampy. U siebie miałem zwykłe lampy i kostki w zwykłych lampach EU też są inne. Kostek xenonu US nie widziałem, ale zapewne też jest inny... poza tym i tak masz w nim dwie wtyczki.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.