Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-09-2005, 21:42   #11
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

kurde ja tez mam zielonego nie jest to zly kolor ale chyba i tak zmienie barwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2005, 07:28   #12
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał yarko
jaki olej powinienem lać do autka
sprawdziłem i oryginalnie zalecają 5W30 i taki też mam wlany ,nie wiem czy 5w50 jest lepszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie znam się ale pewnie tak.
Co do kolorków to srebrny jest czaderski takiego szukałem ale nie znalazłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,potem był zielony ale szwab podniósł mi cenę o 500 Euro a ja uniosłem się honorem i go olałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (a co niech sobie nie myśli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
no a teraz mam blue Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. fajny kolorek tylko strzasznie widać na nim brud.
Czerwony i bordo też mi się podobają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czarny średnio
Ale generalnie to wszystkie mi się podobają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mario78
mam nadzieje ze czekacie na mnie bo jeszcze nic nie kupilem
Mario ten w Łodzi co stoi teraz 32tyś. jest fajny i zadbany (podobno) tylko felg alu nie maGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stał 33 dzwoniłem pytałem się czy pójdzie na zamianę za Tigrulę to koleś kręcił nosem hehe ale pewnei teraz przemyślał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprawdź może to ten właśnie Twój?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2005, 11:21   #13
yarko
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: wawa
Postów: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario78
.cougarow jest coraz wiecej
dzis na allegro 3 nowe wiec czekam na tego mojego (2,5 v6 skora black lub silver)
Też szukałem na Allegro ale tam nie wszystko jest. Ten gość od którego kupowałem nawet nie wiedział co to Allegro mimo że ma handel. Szukaj na różnych stronach. A z Niemiec nie chcesz sprowadzić? Stamtąd też można w dobrej cenie ściągnąć patrzyłem na autoscout24.pl to jest dużo, zdarzają się i w dobrych cenach i kolorki jakie chcesz... Są firmy które zajmują się ściąganiem takich aut. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie ale może...
Ostatnio kupiłem Hondę na Allegro i okazał się szrot, no ale pewnie można trafić auto OK...
yarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2005, 12:01   #14
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

z ofertą z Niemiec to jest różnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mnie koleś chciał przerobić na 500 euro ,dosłownie na 3 h przed wyjazdem.
Znowu pod Monachium znalazłem srebrnego z NOWYM silniekiem udokumentowane! ,ful wypas 2,5 ,tuning Wolfa,2 ryry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czerwono czarne skóry ładne felgi , spojler na klapie itd wygląda ok.
Rozmawiałem tzn kumpel rozmawiał z tym kolesiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jest to auto handel ale na fakturze wypiszą co chcesz , więc koszty sprowadzenia razem z transportem wyszły by gdzieś 3 -4 tyś zł ,polecam lawetę taniej i mniej roboty (paliwo tylko do jednego auta,nie potrzeba blach za które trza płacić i to nie mało a laweta koszt około 1 zyl/km.
Cena 6900 zjechali z miejsca do 6500 myślę że jeszcze da się urwać a oto link
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i gdyby nie to że to prawie 1000km ode mnie , to pewnie bym pojechał po niego
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2005, 12:47   #15
yarko
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: wawa
Postów: 66
Domyślnie

Rzeczywiście wygląda nieźle. W środku wypas.
yarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2005, 11:37   #16
Skunio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-11-2004
Skąd: WD
Postów: 45
Domyślnie

a ja mialem kolorek z ktorego bylem zachwycony !!
__________________
corsa C GSI irmscher -sprzedam http://www.ridaz-unit.pl
Skunio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2005, 11:53   #17
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

no ladny! mi sie wydaje ze do cougarka bardziej pasuja jakies jasne kolory...ja bym chcial srebrny ale mam zielony tak wyszlo
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2005, 20:24   #18
yarko
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: wawa
Postów: 66
Domyślnie

ech tam srebrny może i zwraca większą uwagę (bo jaśniejszy) ale ja bym się za bardzo nie przejmował.... jakby był zielony czy niebieski to też bym brał, ważne żeby 2.5 V6
yarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2005, 22:23   #19
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

no wlasnie sie waham z ta decyzja czy zmieniac kolor!oj tak motor najwazniejszy no i skory Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2005, 07:43   #20
yarko
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: wawa
Postów: 66
Domyślnie

No a ja mam bez skóry. Też mi sie na początku niezbyt podobało ale jak sie nie ma co sie lubi...
yarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.