Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-10-2019, 09:53   #871
extremechef
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-01-2014
Skąd: Caherconlish
Model: Mondeo
Silnik: Mk5 titanium 2.0tdci 180hp
Rocznik: 2016
Postów: 26
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał Barixon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może nie przeszkadzać ale jak światła dzienne to tylko przód ma świecić ale nic łap ...

726–26–02 (2014+ rok)xXxx xxxx xxxx
(BdyCM)0 (wyłączone - domyślne)
1 (włączone)
Otoz tył sie zapala ale kosztem drl z przodu bo swieca wtedy na 30% ...?! Nie dziala w pelni...

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

extremechef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2019, 12:07   #872
Barixon
ford::advanced
 
Avatar Barixon
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion USA
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 250
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Dokładnie bo to ustawienie nie jest dla dedykowanych ledow działa ze wszystkimi ustawieniami świateł jako dzienne oprócz dedykowanych Led. Jeżeli masz ledy nie będziesz mógł z tego skorzystać. A innej opcji nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Barixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2019, 18:38   #873
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał extremechef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stary dzieki Ci ale jak widze cwaniakowanie niektorych tu z forum jaką to wiedze posiadaja i jakie to tajemnice sa ukrywane byle sie nie podzielic bo a nóż ktos na tym zarobi to Mnie normalnie sciska w srodku.
Wejde na zagraniczne fora, pomoc leci odrazu bez jakichkolwiek insynuacjii czy żali...tylko pan google nie zawsze dobrze zinterpretuje wszystko...

Dzieki

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
ile raz można pisać i mówić o tym , przecież jest szukajka, i pokazuje wszystko,

btw temat widocznie czytany bez zrozumienia
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2019, 09:32   #874
Locubratio
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-07-2019
Skąd: Szczecin
Model: Fusion sport
Silnik: 2.7
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Dzień dobry. Czy możliwe jest doposażenie automatycznego poziomowania reflektorów LED w Ford Fusion 2017 Sport (poliftowy)?
Czy znajdzie się na forum ktoś, kto ewentualnie podjąłby się takiej operacji? Jestem wprawdzie z Zachodniopomorskiego, ale w razie konieczności mogę dojechać.
Locubratio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2019, 17:09   #875
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał Locubratio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możliwe jest doposażenie automatycznego poziomowania reflektorów LED w Ford Fusion 2017 Sport
jak wymienisz lampy na przedlift FULL EU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2019, 10:16   #876
Locubratio
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-07-2019
Skąd: Szczecin
Model: Fusion sport
Silnik: 2.7
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak wymienisz lampy na przedlift FULL EU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po cichu liczyłem na trochę inną odpowiedz, ale jak zwykle trzeba się zderzyć z rzeczywistościąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dzięki za info.
Locubratio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2019, 20:33   #877
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał Locubratio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po cichu liczyłem na trochę inną odpowiedz, ale jak zwykle trzeba się zderzyć z rzeczywistościąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dzięki za info.
lampa usa polift fusion, nie ma żadnej elektroniki do poziomowania, adaptacji etc, zwykła statyczna lampa , ledowa, która tak czy siak , świeci dużo gorzej od EU FDL,
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2019, 20:37   #878
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał Locubratio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po cichu liczyłem na trochę inną odpowiedz, ale jak zwykle trzeba się zderzyć z rzeczywistościąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dzięki za info.
wystarczy zmienić przód na przedlift i wtedy myk FDLe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2019, 05:30   #879
vegeta777
ford::beginner
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 05-02-2019
Skąd: Tychy
Model: Ford Modeo MK5
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 33
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Witam kolegów po długim przeglądaniu portali aukcyjnych udało Mi się kupić lampy Ledowe FDL niskim kosztem po 530zł za sztukę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lamy zakupione były pojedyńczo z różnych roczników jedna 2017 a druga 2018.
Zamontowane i oprogramowane ,,Podziękowania dla dbbest '' za post #494 wszystko działa i świeci ,,statycznie,, tak jak powinno.

Teraz czas na moduł HCM i czujniki poziomowania i tu proszę o pomoc osób które to już ogarneły jakieś porady,zdjęcia wersje modułu itp. Moje auto to Mondeo a nie Fusion więc nie chce robić popyliny i zostawić statycznych ledów.

Poza postem gdyby ktoś był zainteresowany lampami soczewkowymi to mam na sprzedarz w dobrej cenie.
vegeta777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2019, 21:16   #880
harrysg
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 15-09-2019
Skąd: Ustrzyki Dolne
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Witam Panowie kto by ogarnął zmianę zwykłych lamp na ledy. Ford Mondeo MK 5 2014r. Proszę o pomoc. Wiem że jest firma w Poznaniu ale może coś bliżej południa Polski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdro dla wszystkich
harrysg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
lampy , led , oświetlenie , reflektor


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.