Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2018, 19:43   #51
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

Co Wy gadacie ... to czym ja jeździłem w jesienią 2017r jak dopiero takie są dostępne ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a Jimny nawet tydzień miałem na testy ... to była pierwsza przymiarka do czegoś do lokalnej jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 19:44   #52
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

O rynku polskim nie pisze.. zyje i znam rynek niemiecki.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 19:44   #53
KenyKeczuoki
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-12-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 HDI
Rocznik: 2014
Postów: 60
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto dostępne od 2 tyg na jazdy probne.. jak nie trzech..
Kurcze, ja się nie załapałem jeszcze... Mieli napisać jak będzie do jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jezdzilem calkiem niedawno x4.. "masakracji" nie ma.. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
No nie wiem, dla mnie to inna klasa. Na gładkim sztywno i sprężyście, ale bez bujania, na dziurach bardzo przyjemnie. Przy mocniejszym traktowaniu kiery mocno się usztywnia i jest fajnie responsywny.
KenyKeczuoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 19:45   #54
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co Wy gadacie ... to czym ja jeździłem w jesienią 2017r
jezdziles faceliftem.. teraz wyszedl duster 2 ze tak powiem..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 19:46   #55
KenyKeczuoki
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-12-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 HDI
Rocznik: 2014
Postów: 60
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a Jimny nawet tydzień miałem na testy ... to była pierwsza przymiarka do czegoś do lokalnej jazdy
W moim zaprzyjaźnionym salonie ostatni sprzedał się w październiku chyba i nawet żałowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wozidło moooocno kompromisowe, ale fajne.
Śmieszne że widać masę elementów pamiętających jeszcze lata 90...
Szkoda że do dziś dnia Radzik nie wypuścił dedykowanego zestawu do lifta...
KenyKeczuoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 19:50   #56
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

Cytat:
Napisał KenyKeczuoki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS Przejedź się X1 jeśli Kuga to S klasa, to radzę ubrać się w spodnie na których nie widać mokrym plam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BMW mi się nie podobają ... źle się czuję w tych samochodach. raz mi się zdarzyło przejechać kilkaset kilometrów roczną X6 i ... jedyną zaletą dla niektórych może być to że to drogie jest i sąsiedzie będą zazdrośni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I na dodatek gwarantuję Ci że za 220kpln kupiony EDGE zrobi na nich zdecydowanie większe wrażenie niż X3 za 300k pln Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jezdziles faceliftem.. teraz wyszedl duster 2 ze tak powiem..
poprawili tylko dźwięk zamykania drzwi czy coś jeszcze ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2018, 11:53   #57
DjDario79
ford::beginner
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 30-05-2017
Skąd: Rybnik
Model: Ford Kuga
Silnik: 1.5 EB 150KM
Rocznik: 2018
Postów: 36
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

O boziu ale tu off top poszedł !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O wspomnianym tutaj BWM X1 z rocznika 2015 jeździłem przez 3 tygodnie, ale ten samochód mi nie podszedł, zresztą podobnie jak nowa i droga X6 od kuzyna - po prostu tych aut bym nie kupił, gdybym nawet miał za dużo pieniędzy na koncie w banku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dacia Duster to w mojej opinii najbrzydsze auto świata, którego nie kupiłbym sobie nawet za karę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przepraszam, ale Duster dla mnie to totalny obciach i wolałbym jeździć swoim 10-letnim Peugeotem 308 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Nie wchodzę w temat czy to auto jest dobre czy złe, zwyczajnie dla mnie i mojej rodziny jest to brzydal numer jeden i tyle w temacie.
Natomiast nowa Kuga i mnie i mojej rodzinie bardzo się podoba, jestem z wyboru zadowolony i tak szczerze to już ponad rok czasu odkąd myślałem o zakupie tylko i wyłącznie tego auta, choć w ciągu ostatniego roku brałem z salonów demówki różnych marek (Nissan X-Trail, Peugeot 3008, Noyw Renault Grand Scenic, VW Tiguan, BMW X1) ale ostatecznie wybór padł na Forda i tyle w temacie. Auto bardzo nam się podoba i nie kosztuje majątku, a za kilka lat zmienię na coś innego co będzie mi wtedy się podobało. Koniec offtopu. Auto kupione, temat do zamknięcia. Pozdrawiam wszystkich fordziarzy! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DjDario79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2019, 10:58   #58
kynek_it
ford::beginner
 
Avatar kynek_it
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: ROVIGO
Model: Kuga
Silnik: 2,5 FHEV STLINE
Rocznik: 2023
Postów: 40
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

Mam kuge 1.5 88kw benzynę. Jeżdżę dziennie 13 km max 20. Mieszkam we Włoszech więc korki to norma. Najwięcej spaliła 9.3 l/km a najmniej 8.7 l/km. Auto mam nowe z salonu przejechane 1500 km więc wcześnie na oceny. Przy zakupie powiadomiono mnie że po przejechaniu 2500-3000 km mam przyjechać na darmowy przegląd . Gdzieś kiedyś czytałem że wtedy salon wgrywa nową mapę która niby obniża spalanie. Nie nastawiam się na to bo kupując auto duże ciężkie i mające tylko 120 koni w benzynie musi palić. Czytałem że e lidze 150 konne wgrywają mapy na 182 konie bez utraty gwarancji. Chciałbym zobaczyć co można zrobić z 120 konnej ligi bez utraty gwarancji ale wolałbym w Polsce i najlepiej okolice Rzeszowa lub Kraków ktoś coś polecić? Chce spróbować z czystej ciekawości jak pisałem wyżej byłem świadomy co kupuję i cieszę się z zakupu .
kynek_it jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2019, 14:20   #59
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

A jak teraz odbieracie promocję Forda "Okazja się naSUVa"? Patrząc na to co można kupić na rynku wtórnym, a nowym autem z salonu to robi się niezła zagwozdka co wybrać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Kupował ktoś w ramach tej promocji swoją Kuge?
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2019, 18:08   #60
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,381
Domyślnie Odp: Ford Kuga - nowa (benzyna) czy używana (Diesel)?

Cytat:
Napisał Draculescu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak teraz odbieracie promocję Forda "Okazja się naSUVa
Więc tak, najsłabszy kaszlawy silniczek/ mam nadzieje ze jeszcze R4/, który będzie paliwa ciągnął jak Anastazja P w hotelu poselskim. Z tym motorem wiele wyposażenia niedostępne.
Z wyglądu bedzie jak piękna Kuga, w użytkowaniu Dauster- nieuwłaczając właściwością jezdnym Daci.

Czy nie lepiej kupić używkę z czymś mocniejszym pod maską i wyposażeniu odpowiadającym swoich upodobań ? Kupionym samochodem przeważnie sie jeździ kilka ładnych lat

Ostatnio edytowane przez tomaszjan31 ; 03-06-2019 o 18:40
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.