Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2016, 08:46   #171
Fooji
ford::average
 
Avatar Fooji
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-12-2013
Model: Nissan X-trail
Silnik: 1.6
Rocznik: 2017
Postów: 81
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Cytat:
Napisał jaca145 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie do moderatora dlaczego usuwa się posty ,leszcza' gdzie zadawane sa pytania na temat czy nowy soft od @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czyta kopie map, tylko proszę nie pisać że nie , bo wrzuce screeny. Jako że jestem już na emeryturze poświęciłem trochę czasu na zbadnie tego tematu i odpowiem TAK czyta kopie kart sd ,mało próbowałem na sdhc o dziwo też chodzi.Jaki morał : zutox tym softem namieszał niektórym PANOM w interesie.Mam nadzieje że nie USNIECIE tego postu.
Ja aż "ściekawości" sprawdziłem i mi kopii na SD nie czyta.

Fooji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 08:53   #172
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Cytat:
Napisał jaca145 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...dlaczego usuwa się posty ,leszcza' gdzie zadawane sa pytania na temat czy nowy soft od @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czyta kopie map, ....Jaki morał : zutox tym softem namieszał niektórym PANOM w interesie....
Takie drobne info: jedynym PANEM na forum robiącym drobniutki biznes na polonizacji FX i NX DVD był/jest kolega Tomek @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...
Poza forum biznes taki robią ci co "uczą auta polskiego"... Tak więc posty są usuwane głównie z tego powodu, że łamią regulamin forum:
:
§14
Zabrania się zamieszczania treści ... oraz innych naruszających obowiązujące prawo (w tym dotyczących nielegalnego oprogramowania). Dotyczy to również zamieszczania odnośników (bezpośrednich i pośrednich) do takich treści.
:


Nawet na emeryturze warto najpierw zrozumieć "dlaczego" a dopiero potem mieć uwagi...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 24-02-2016 o 08:55
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 09:02   #173
jaca145
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 25-02-2015
Skąd: Lubin
Model: Kuga
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 39
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Jeżeli mówimy o piractwie , to każdy kto modyfikuje jakiś program podstawowy bez wiedzy i zgody autora jest P....m. Z racji byłej pracy, nie wierze że wszyscy którzy oferują jakieś modyfikacje ,sami od początku do konca , sami to stworzyli więc można powiedzieć że robią to nielegalnie, oferując to innym za kase. Nie jestem informatykiem więc się nie znam na tych sprawach, dlatego jak widze ogloszenie ze za 500 bedzie full u Zdzicha a za rogiem mogę miec orginał za 350 to komentarz jest zbędny.Pozdrawiam

Bump: Do tedi_k Ty tylko pisz a ja będę czytał i czytał,.... Miłego dnia życzę.
jaca145 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 09:40   #174
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Cytat:
Napisał jaca145 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Do tedi_k Ty tylko pisz a ja będę czytał i czytał,.... Miłego dnia życzę.
????
Jakiś przykład mojego postu, gdzie nawoływałem do łamania prawa?
Każdy kto chce wiedzieć wie, że wgrywam jedynie fabryczne wersje softu, udostępnione oficjalnie przez FoMoCo na stronie internetowej... Modyfikacje mocy silników nie polegają na modyfikacji oprogramowania a jedynie na zamianie jednej wersji fabrycznej na inną...
Jakieś jeszcze kolega życzy sobie wyjaśnienia? Chętnie służe. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 10:02   #175
jaca145
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 25-02-2015
Skąd: Lubin
Model: Kuga
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 39
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

A miałem już wychodzić , tedi_k dlaczego tak reagujesz czy ja gdzieś napisałem ze łamiesz prawo a tak poważnie nie interesuje mnie co robisz i nie chcę żadnych wyjaśnień.Pozdrawiam
jaca145 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 10:05   #176
Fooji
ford::average
 
Avatar Fooji
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-12-2013
Model: Nissan X-trail
Silnik: 1.6
Rocznik: 2017
Postów: 81
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak więc posty są usuwane głównie z tego powodu, że łamią regulamin forum:
:
§14
Zabrania się zamieszczania treści ... oraz innych naruszających obowiązujące prawo (w tym dotyczących nielegalnego oprogramowania). Dotyczy to również zamieszczania odnośników (bezpośrednich i pośrednich) do takich treści.
Moim zdaniem trochę nadgorliwie, bo ja nie dopatrzyłem się w tamtych postach żadnego łamania prawa. Były tylko pytania, czy oproramowanie obchodzi zabezpieczenia, czy nie. Nie dopatrzyłem się, żeby ktoś udostępniał pirackie oprogramowanie, lub choćby linki (zakładając że takowe wogóle istnieje).
Fooji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 10:48   #177
piotras31
ford::advanced
 
Avatar piotras31
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-09-2005
Skąd: GORZYCE
Model: Ford Kuga 2021 ST-Line X
Silnik: 1.5 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2021
Postów: 211
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

To co się wydarzyło-mam na myśli udostępnienie przez kolegę @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] -wielkie dzięki-spolszczenia,powinno dać firmie Ford jak i tym którzy robią mapy do FX,NX dvd dużo do myślenia i zmiany swojego stosunku do klienta.Gdyby wydali oficjalne spolszczenie nie byłoby problemu że coś działa lub nie działa na piracie.A i klient byłby zadowolony.Pisałem kiedyś z zapytaniem czy robią coś w tym względzie-bez odpowiedzi.A byłoby więcej kupionych map na pewno-wystarczy popatrzeć ile kupuje się map do spolszczonej oficjalnie NX SD.I to tyle z moich spostrzeżeń.

Ostatnio edytowane przez piotras31 ; 24-02-2016 o 10:49 Powód: pisownia
piotras31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 11:12   #178
Fooji
ford::average
 
Avatar Fooji
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-12-2013
Model: Nissan X-trail
Silnik: 1.6
Rocznik: 2017
Postów: 81
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Cytat:
Napisał piotras31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.A byłoby więcej kupionych map na pewno
Więcej kupionych map by było, gdyby one nie kosztowały tyle samo co osobne urządzenie z wieczystą aktualizacją map, np garmin. Pomijam już fakt, że darmowe mapy google na telefonie całkiem dobrze sobie radzą.
Fooji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2016, 13:00   #179
sudmar
ford::beginner
 
Avatar sudmar
 
Zarejestrowany: 10-03-2006
Skąd: Szczecin
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Cytat:
Napisał Fooji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więcej kupionych map by było, gdyby one nie kosztowały tyle samo co osobne urządzenie z wieczystą aktualizacją map, np garmin. Pomijam już fakt, że darmowe mapy google na telefonie całkiem dobrze sobie radzą.
Jeżdżąc po Polsce to faktycznie masz rację (może tylko dorzucić koszt neta na mapy on-line - ale na tym się nie znam). Jednak przekraczając granicę np z Niemcami to jest już przepaść - TMC - żal że tego u nas nie ma. Żadne przenośne urządzenie (bez TMC) nie poprowadzi Cię jak mapa z odbiornikiem TMC. Do tej pory po PL jeździłem z AutoMapą (wg mnie najlepsza w PL) ale na D, B, NL, F czy A to stara poczciwa mapa z 2009/2010 z forda była do niezastąpienia (omijała na bieżąco korki i roboty), a aktualizacja aż tak potrzebna nie była (mniej nowych dróg a jeżeli już to jakieś przebudowy po bocznych śladach). Ja po 6-ciu latach zaktualizowałem forda a w tym czasie miałem już dwie przenośne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co finansowo wyszło prawie na to samo (jedna spadła przez dziurawe rączki, a druga właśnie latem stopiła się w południowym słońcu - klima nie pomogła). Fakt, że z mapy forda nie mogę sobie zrzucić śladu *.kml i jest zdecydowanie mniej miejsc POI. Ale czy to jest tak niezbędne szczególnie mając telefon? A że aktualizacje tyle kosztują, no cóż, serwisy z czegoś żyć muszą - koszta mapy forda czy garmina są podobne ale stacjonarki dużo mniej sprzedaje się niż przenośnych urządzeń i tu niestety działają prawa rynku i ekonomii - więcej sprzedajesz więcej zarobisz.
__________________
"Im dłużej jeżdżę, tym mam większą świadomość, jak wiele jeszcze muszę się nauczyć, aby być dobrym i bezpiecznym kierowcą"
sudmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2016, 19:20   #180
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX oraz FX

Cytat:
Napisał jaca145 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poświęciłem trochę czasu na zbadnie tego tematu i odpowiem TAK czyta kopie kart sd ,mało próbowałem na sdhc o dziwo też chodzi.
Cytat:
Napisał Fooji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja aż "ściekawości" sprawdziłem i mi kopii na SD nie czyta.
No to jak jest działa czy nie działa ?
Ja nie sprawdzę bo nie mam takiego radyjka
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.