Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-09-2016, 20:44   #101
hak64
ford::advanced
 
Imię: Henryk
Zarejestrowany: 26-03-2014
Skąd: Żory
Model: inny
Silnik: 3,6
Rocznik: 61
Postów: 492
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

Cytat:
Napisał WyszyN88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę się zorientować odnośnie kwalifikacji osoby która go wykonywała.
Jeśli sporządzający ma niezbędne kwalifikacje, to znaczy że jest rzeczoznawcą.

__________________
§23
hak64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2016, 22:29   #102
bestia150
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2015
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 207
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

Cytat:
Napisał hak64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdybyś się nie wyrychlił, to całość wyglądała by tak: odwołanie poparte kosztorysem niezależnego rzeczoznawcy, plus wezwanie do zapłaty
Ja jestem teraz na tym etapie. 20-go minie TU 14-dniowy termin jaki wyznaczyłem do zapłaty. Na razie cisza z ich strony.

W dniu, gdy wysłałem im odwołanie dostałem maila od ich "specjalisty", gdzie m.in. kazał mi dostarczyć kolejny raz fv oraz jakieś dokumentacje technologiczne producenta powłoki ceramicznej i napisał, że wtedy "wrócimy" do tematu. Jak go poprosiłem o podstawę prawną na podstawie, której żąda ode mnie dostarczenia dokumentów, do których nie mam dostępu to do dnia dzisiejszego nie odpisał. Myślał chyba, że na jelenia trafił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A do tego nie dostałem pisma o przedłużeniu 30-dniowego procesu likwidacji szkody... Skarga do KNFu na tych dziadów wyjdzie mi chyba na 10 stron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bestia150 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 20:20   #103
bestia150
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2015
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 207
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

Dostałem z AXY propozycję ugody na dopłatę 55% kwoty, której zażądałem w odwołaniu.

W związku z tym, iż dalej idą w zaparte żądając faktur dokumentujących wykonanie naprawy i dokumentacji dotyczącej powłoki, której uzyskanie przeze mnie jest niemożliwe to zamierzam się z nimi jeszcze pobawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie spieszy mi się, a może coś jeszcze wywalczę.

hak64, czy będę mógł się do Ciebie zwrócić na priva o rzucenie okiem na pismo, które przygotuje? Oczywiście nie za darmo! Żongluję wytycznymi KNF oraz wyrokami SN, więc nie chciałbym zaliczyć jakiejś wtopy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bestia150 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 21:48   #104
hak64
ford::advanced
 
Imię: Henryk
Zarejestrowany: 26-03-2014
Skąd: Żory
Model: inny
Silnik: 3,6
Rocznik: 61
Postów: 492
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

Cytat:
Napisał bestia150 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy będę mógł się do Ciebie zwrócić na priva o rzucenie okiem na pismo, które przygotuje?
Po co pytasz? Było wysłać - już byś miał odpowiedź.
__________________
§23
hak64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2016, 08:48   #105
bestia150
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2015
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 207
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

No to super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pismo mam gotowe tak w 90%. Postaram się je dzisiaj albo jutro dokończyć i odezwę się do Ciebie.
bestia150 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2017, 18:28   #106
morelas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-08-2006
Skąd: Kraków
Model: Focus mk2
Silnik: 2.0 TDCi 136 KM
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

Odgrzeje kotleta, WyszyN88 i bestia150 podzielcie się jak ostatecznie zakończyły się Wasze spory z TU? A może hak64 kojarzy jak te historie się skończyły?
morelas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.