Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-06-2017, 12:41   #1
Bangi
 
Postów: n/a
Domyślnie Kradzież Ford Focus 1,5 Diesel Caribou Brown Prądnik Biały

Witajcie,

w nocy z 7/8 czerwca 2017r. skradziono mi Forda Focusa 1,5 120 KM Diesel koloru Caribou Brown wersja Titanium spod bloku przy ul. Mackiewicza 18 w Krakowie (Prądnik Biały).

Nr VIN: WF06XXGCC6FM73956
Nr REJ: KR 2M184
Data pierwszej rejestracji: 18.01.2016r.

Co prawda w cuda nie wierzę, ale gdyby ktoś coś przypadkiem to uprzejma prośba o kontakt.

Jak na popularną foke kolor jest dość unikatowy, szczególnie w wersji kombii.

Z rzeczy "charakterystycznych"
Z tyłu po lewej stronie na klapie bagażnika była naklejka z samolotem (srebrna).
W ubiegłym roku lakierowany był cały bok od strony kierowcy (ktoś mi go zarysował gwoździem), oczywiście było naprawione, ale zawsze to jakiś znak szczególny dla mierników lakieru.
Prawa przednia felga była trochę wyszczerbiona z powodu spotkania z krawężnikiem.

Można mnie też znaleźć poprzez FB, gdzie są zdjęcia samochodu:
http://www.facebook.com/Bangi81/post...51?pnref=story

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2017, 07:35   #2
no_fear
ford::average
 
Avatar no_fear
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: KrK
Model: MK2
Silnik: 2.3 + LPG
Rocznik: `00
Postów: 183
Domyślnie Odp: Kradzież Ford Focus 1,5 Diesel Caribou Brown Prądnik Biały

smutne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

moje rejony - tyle, że po drugiej stronie ulicy

Kurde ale 8.06 auta nie ma....a wczoraj post -> gdzie mamy już 22.06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Auto stało max 1 dzień gdzieś na osiedlowym parkingu, póki "ciepłe".
Po takim czasie na 100% jest w częściach.
no_fear jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2017, 07:55   #3
Bangi
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kradzież Ford Focus 1,5 Diesel Caribou Brown Prądnik Biały

Za sugestią Policji i znajomych jeździłem popołudniu po okolicy i się rozglądałem.

Wiem, że późno tu napisałem, bo nie wpadłem na to wcześniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bardziej mi już teraz zależy na tym, by raczej ostrzec.

Ostatni słyszałem, że młode Focusy kradną niestety dość chętnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.